Dnia 1 marca w świetnej miejscówce H.4.0.S. (zamieszczam film z tego klimatycznego miejsca) odbędzie się m.in. spotkanie z twórcami Heroes: Olden Era oraz inne jeszcze nie zapowiedziane atrakcje związane tą marką.
Z kim się być może widzę?
Więcej o evencie tutaj:
cdaction.pl
A poniżej wycieczka po H.4.0.S.:
Z kim się być może widzę?
Więcej o evencie tutaj:
Twórcy Heroes: Olden Era i społeczność Heroes 3 na kolejnym MeetUpie CD-Action
Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie. Tym razem motyw przewodni to Heroes of Might and Magic.
A poniżej wycieczka po H.4.0.S.:
Last edited:


