CD Projekt i Optimus podpisują umowę wartą 63 mln zł.

+
zloty11235 said:
to prawda slyszalem ze jest wiedzmin 2 demo angielska wersja ?
Jest demo, ale zostało ono przygotowane na potrzeby prezentacyjne wydawców i znajduje się w naszych łapkach.Inna rzeczą jest, iż jakiś czas temu ktoś umieścił film z tego dema w internecie, gdzie dokładnie widać naszą grę.
 
PanKarol said:
Jest demo, ale zostało ono przygotowane na potrzeby prezentacyjne wydawców i znajduje się w naszych łapkach.
Wiele bym dał móc sobie pograć w to demo (nawet niedopracowane i w ogóle), tak jestem spragniony nowego Wieśka, ale wiem że wtedy znalazłbym się na waszej czarnej liście ludzi do szybkiego odstrzału :D
 
PanKarol said:
PanKarol said:
to prawda slyszalem ze jest wiedzmin 2 demo angielska wersja ?
Jest demo, ale zostało ono przygotowane na potrzeby prezentacyjne wydawców i znajduje się w naszych łapkach.Inna rzeczą jest, iż jakiś czas temu ktoś umieścił film z tego dema w internecie, gdzie dokładnie widać naszą grę.
Zaraz się wam włamie do kompa!!! :teeth:BTW. Koleś który jest odpowiedzialny za niekontrolowany wyciek, przedtem wrzucał też jakieś filmiki z W1 dziwne... :p A w ogule to kiedy dacie oficjalną zapowiedź ???
 
Adamus1243 said:
Zaraz się wam włamie do kompa!!! :teeth:
Nie wspominaj oj hakerstwie bo ci bana dzadzą :p
Adamus1243 said:
BTW. Koleś który jest odpowiedzialny za niekontrolowany wyciek, przedtem wrzucał też jakieś filmiki z W1 dziwne... :p A w ogule to kiedy dacie oficjalną zapowiedź ???
SOON :D
 
O tym samym pomyślałem... żadnych newsów, a ZAKŁADAJĄC, że premiera ma być w 2010 REDzi mogliby coś więcej zdradzić... Coś tu się nie klei :-\
 
Nightbring3r said:
(...), a ZAKŁADAJĄC, że premiera ma być w 2010 REDzi mogliby coś więcej zdradzić... Coś tu się nie klei :-\
A kto powiedział, że premiera ma być w 2010? :evil:
 
Death13 said:
Death13 said:
(...), a ZAKŁADAJĄC, że premiera ma być w 2010 REDzi mogliby coś więcej zdradzić... Coś tu się nie klei :-\
A kto powiedział, że premiera ma być w 2010? :evil:
Napisałem zakładając bo to tylko domysły (i po cichu marzenia) :p ale przy braku zapowiedzi, która miała być ogłoszona wraz z wydawcą zastanawiam się czy aby premiera nie będzie dużoooo później, czy jeszcze nie znaleźli wydawcy... ?? :eek:
 
No to jednak zostaje nam czekanie :dead: i pewnie SOON nie nastąpi soon (obym się mylił)... a szkoda bo chciałbym się czegoś większego o nowym Wieśku dowiedzieć :'(
 
Psyhe said:
Psyhe said:
Z tego co mi się wydaje to chyba widziałem Wiedźmina w planie wydawniczym Namco...
Tego na konsole bodajże
Ech... Wiedźmin to Wiedźmin :teeth:. Może i tego wiem, że jakiegoś Wiedźmina... A w planie wydawniczym CDP jest w "dalej 2010" więc może [glow=red,2,300]MOŻE[/glow] wyjdzie pod koniec 2010 r. ;)
 
Top Bottom