CD PROJEKT RED i GOG.com zapraszają na Letnią Konferencję!

+
Nie wstawiłeś wielkiej na pół ekranu emotikonki. Masz nauczkę.

Za mało emotikonów używam... no czegoś takiego jeszcze o sobie nie słyszałem :lol:

Swoja droga przeglądam zagraniczne serwisy i HAJP pełną gębą ;)
Niektórzy redaktorzy piszą, że hajp rośnie, co troszkę niezrozumiałe, mimo braku jakichkolwiek nowych materiałów i długiej posusze...

No to ja czekam na ten palec boży co mnie w glebę wgniecie piątego czerwca. Na ten czas świat się na chwilę zatrzyma i przycichnie odrobinkę w zdumieniu...
 
Last edited:
Trailer Wiedźmina 2 na Maca ma za dużo spoilerów, widać podobieństwo do amerykańskich zwiastunów filmów. Natomiast trailery na pc są idealne w swej prostocie.

Ano mają, dlatego na szczęście oglądałem trailer już po przejściu gry. Na mój wybór duży wpływ miała muzyka użyta w tamtym trailerze, imo coś pięknego :D
 

Guest 3669645

Guest
Może będzie to w końcu story trailer pełną gębą. Chciałoby się zobaczyć inne ważne postacie na nowym silniku. Jaskier, Zoltan, Triss chociażby...
 
Mam prośbę do Marcina: Czy nie dałoby się w dniu ukazania trailera udostępnić go w bardzo dobrej jakości?, bo ja osobiście nie jestem w stanie oglądać takich rzeczy z pikselozą, przez którą ucieka mi zarąbistość:)
 
Mam prośbę do Marcina: Czy nie dałoby się w dniu ukazania trailera udostępnić go w bardzo dobrej jakości?, bo ja osobiście nie jestem w stanie oglądać takich rzeczy z pikselozą, przez którą ucieka mi zarąbistość:)

Na bank wrzucimy na YT. Nieskompresowaną wersję też postaram się załatwić (myślę, że będzie to jednak nieco później). Dla Was wszystko:hatsoff:
 
Yesss... W końcu będą jakieś konkrety :p Nie mogę się doczekać będę oglądać obowiązkowo nawet do pracy nie pójdę :p :D
 
Za każdym razem, gdy wrzucacie na yt skompresowane trailery, na świecie umiera jeden mały, puszysty, śliczny kotek. Jesteście bez sumienia.

Ale serio. YT daje na wejściu -10 do osomu i emejzingu. Połowa treści znika albo się rozmywa. Materiał ma robić ogólne wow, aaa i uuu, a z mojej strony za każdym razem jest zdziwienie, o co tyle szumu. I dopiero intensywne poszukiwania pozwalają zobaczyć to, co było waszym docelowym zamierzeniem. Przecież macie dostęp do szybkich serwerów, na których z wyprzedzeniem można to umieścić, a po premierze udostępnić. Duże portale aż tak bardzo potrzebują pierszeństwa w publikacji?
 
Last edited:
Jak to dobrze, że zapowiadacie event na tydzień a nie np. 2 tyogdnie przed, bo chyba hype przez ten czas by wszystkich wyniszczył :unworthy:
Los Angeles? Czekałem na event z rozmachem. Miód malina, nie mogę się doczekać :comeatmebro:
 
@Swooneb

W trailerach zawsze są jakieś większe lub mniejsze spoilery, więc jeśli chcesz być w pełni zaskoczon, to nie powinieneś oglądać żadnych zwiastunów.
 
Skoro konferencja odbędzie się w L.A., to może na scenie zobaczymy odtwórcę roli Białego Płomienia tańczącego na kurhanach wrogów... Tak mi przeszło przez myśl. Co Wy na to?
 
Skoro konferencja odbędzie się w L.A., to może na scenie zobaczymy odtwórcę roli Białego Płomienia tańczącego na kurhanach wrogów... Tak mi przeszło przez myśl. Co Wy na to?

Ja się i tak będę cieszył z czegokolwiek co pokażą nowego (o ile nie będzie spoilerów z głównej ścieżki fabularnej)
 
Top Bottom