CD PROJEKT RED i GOG.com zapraszają na Letnią Konferencję!

+
Wiadomo czy będzie możliwość obejrzenia zapisu wideo z tej konferencji później? 5 czerwca będę miał problem z dostępem do internetu :p. I baaaaaaaaardzo proszę, żeby wtedy nie wystartowały pre-ordery :mean:
 
Od GOG.com:
"We've got some very exciting news for you, coming both from CD Projekt RED and GOG.com, and we'd like to heartily invite you to watch our special livestream coming your way from Los Angeles, June 5, 6:00PM GMT! We'll be broadcasting a brand new gameplay trailer and announcing the pre-order details for The Witcher 3: Wild Hunt. We've got even more sheer awesomeness in store for the fans of Geralt, the iconic dark-fantasy hero: we'll be unveiling a new addition to The Witcher universe!"
Czyli jednak trailer... Jest też coś o dodatku do uniwersum Wiedźmińskiego. Pewnie chodzi o planszówkę.

http://www.gog.com/news/cd_projekt_red_gogcom_summer_conference
A na stronie GOG.com pojawił się licznik czasu pozostałego do konferencji.
Skopiowałem tego posta z innego wątku, bo tu pasuje bardziej :)
 
"announcing the pre-order details" to chyba znaczy, że ujawnią informacje dotyczące pre-orderów, ale jeszcze nie wystartują, prawda? :wat:
A kojarzy ktoś może w jakim czasie "rozeszły" się kolekcjonerki do Wiedźmina 2?
 
Hahaha kur.a nareszcie będą informacje o edycji kolekcjonerskiej. JUPI

"announcing the pre-order details" to chyba znaczy, że ujawnią informacje dotyczące pre-orderów, ale jeszcze nie wystartują, prawda? :wat:
A kojarzy ktoś może w jakim czasie "rozeszły" się kolekcjonerki do Wiedźmina 2?

Start będzie na E3:DDDDDDD XDDDD
 
A kojarzy ktoś może w jakim czasie "rozeszły" się kolekcjonerki do Wiedźmina 2?

Nie chcę strzelić bzdury, ale chyba były dostępne nawet po premierze, a może krótko przed nią?
W każdym razie dość długo można było zaklepać dla siebie egzemplarz. Ale też było tego sporo, bo aż 10 tysięcy sztuk.
 
Last edited:
Nie chcę strzelić bzdury, ale chyba były dostępne nawet po premierze, a może krótko przed nią?
W każdym razie dość długo można było zaklepać dla siebie egzemplarz. Ale też było tego sporo, bo aż 10 tysięcy egzemplarzy.
Dokładnie, ja kupiłem kilka dni przed premierą, były dostępne też po.

E: Wątpię że będę wtedy w domu, przydałby się jakiś zapis z tej ważnej konferencji.
 
Last edited:
W tym materiale zapowiadającym muzyka po prostu miażdży. Jest to bardzo dobry symptom na całą warstwę muzyczną gry, a także różnej maści trailery. Co do konferencji myślę, że REDzi pokażą 2-3 minutowy trailer na modłę tego z E3 2013, jak i skład edycji kolekcjonerskiej wraz z datą startu pre-orderów. Aby do 5!:victory:
 
No właśnie konferencja ;). Nie wiem czy nie strzele gafy, ale jakoś ostatnio ich chyba nie było co porę roku prawda? Tak czy owak bardzo się ciesze z tej informacji i nie mogę się już doczekać ;). No i przedsprzedaż :D.:hatsoff:


Stronę z odliczaniem do konferencji ustawię sobie na startową żeby nie przegapić hehe :D
 
Last edited:
No... zobaczymy co ogłoszą.

I oby (tym razem) im serwery nie padły gdy już EK będzie do zamówienia.
 
Padły na dzień przed premierą wiedźmina 2, to była wpadka dopiero. Na szczęście mamy do czynienia z poważnymi ludźmi i dostałem w przeprosinach koszulkę :)
Pozdro, już wiem że trzeba na wieczór 5 czerwca sobie wygospodarować sporo czasu i energii (na podnietę oczywiście ;))
 
Dokładnie nie pamiętam, ale dostałem ją na 2 albo 3 dni przed premierą. Posiadacze EK mieli mieć dostęp do gry na dzień przed premierą, ale były problemy techniczne i w końcu mieli dostęp tak jak reszta posiadaczy. W ramach rekompensaty dostaliśmy po koszulce :)
 
Top Bottom