CD PROJEKT RED i GOG.com zapraszają na Letnią Konferencję!

+
Ja się martwiłem, że konferencja wypadnie w środku nocy naszego czasu. Dwudziesta może być jak najbardziej.
Co do ewentualnego preordera na gram.pl. Wolałbym tam, bo nie mam konta internetowego, więc u mnie w grę wchodzi potem tylko tradycyjny przekaz.
 
Ja się martwiłem, że konferencja wypadnie w środku nocy naszego czasu. Dwudziesta może być jak najbardziej.
Co do preordera na gram.pl. Wolałbym tam, bo nie mam konta internetowego, więc u mnie w grę wchodzi potem tylko tradycyjny przekaz.

Taki GoL nie ma/nie miał płatności gotówką wcale, a do muve przy wiosnobraniu się zraziłem + gram.pl dało rade poprzednio wiec to najlepszy kandydat. :)
 
do muve przy wiosnobraniu się zraziłem
O, a czemuż to?

+ gram.pl dało rade poprzednio wiec to najlepszy kandydat. :)
Gram to bardzo dobry kandydat, bo stoi za nim infrastruktura ACTION i doświadczenie. Nie jest dla nich problemem spakować i wysłać kilka tysięcy przesyłek w ciągu jednej doby. CDP.pl samo sobie z tym za Chiny nie poradzi - kłopoty były już przy zwykłych puzzlach...
 
A jak się tak właściwie zamawia takie pre-ordery? Trzeba będzie szukać w internetach, czy REDzi powiedzą co, jak i gdzie? Bo bardzo zależy mi na kolekcjonerce a nigdy nie zamawiałem żadnej gry w przedsprzedaży... :(
Trzeba mieć konto na jakiejś stronie czy coś w tym stylu? Wolę się przygotować :p
 
A jak się tak właściwie zamawia takie pre-ordery? Trzeba będzie szukać w internetach, czy REDzi powiedzą co, jak i gdzie? Bo bardzo zależy mi na kolekcjonerce a nigdy nie zamawiałem żadnej gry w przedsprzedaży... :(
Trzeba mieć konto na jakiejś stronie czy coś w tym stylu? Wolę się przygotować :p
Nie, raczej nie trzeba się rejestrować, zamawianie jest bardzo podobne do tego jak byś zamawiał zwykły produkt po premierze. Link pewnie będzie podany ;)
 
Różnie to bywa, jak dotąd muve.pl mnie nie zawiodło, na gram.pl też sporo zamawiałem aż do Rome Total War 2, gdzie miałem gwarancję doręczenia mi gry przed dniem premiery, natomiast dostałem ją w dzień premiery gdzieś koło 15 - 16
 
O, a czemuż to?

Bo już przy wiosnobraniu kontakt z klientem kulał i przy cyfrowej dystrybucji były problemy... Więc co dopiero przy takim logistycznym wyzwaniu.

A jak się tak właściwie zamawia takie pre-ordery? Trzeba będzie szukać w internetach, czy REDzi powiedzą co, jak i gdzie? Bo bardzo zależy mi na kolekcjonerce a nigdy nie zamawiałem żadnej gry w przedsprzedaży... :(
Trzeba mieć konto na jakiejś stronie czy coś w tym stylu? Wolę się przygotować :p

Pewnie będzie jak ostatnio - podali nazwe sklepu i zamówienia startują za "tyle i tyle" najlepiej załóż konta w największych sklepach internetowych (gram.pl/gry-online/muve/można nawet Empik) chociaż w tym wypadku głównym graczem jest gram.pl i w nich bym celował.
 
Last edited:
Ciekawe czy znowu gram.pl będzie miało wyłączność do EK czy może tym razem CDP.pl :p

CDP.pl na pewno nie. :p Logistycznie przy byle puzzlach mieli problemy to co dopiero przy EK. A gram.pl z ich magazynem spokojnie da rade więc pewnie będą dalej, bo nie polegli.
 
Ostatnio gram.pl spisało się świetnie przy EK W2 więc i tym razem liczę że znowu dostaną prawo do sprzedaży EK na wyłączność.
 

Guest 3669645

Guest
Pre-order nie wystartuje, to by było bez sensu. Zostanie pewnie tylko zapowiedziany. Po co te zapisy na info o jego starcie by potem to olać i startować bez uprzedzenia? Nieładnie
 
W sumie racja, tylko biorąc po uwagę sytuację z Wiesławem 2 gdzie po zaprezentowaniu zawartości ruszyła przedsprzedaż to tak samo może być i tu. ;) Aczkolwiek mogą jedynie zaprezentować zawartość a pre-ordery ruszą w innym terminie.
 
Pre-order nie wystartuje, to by było bez sensu. Zostanie pewnie tylko zapowiedziany. Po co te zapisy na info o jego starcie by potem to olać i startować bez uprzedzenia? Nieładnie
A co za problem wysłać info przed startem przedsprzedaży? Moim zdaniem bez sensu organizować konferencję i nie wykorzystać uwagi tysięcy widzów - potencjalnych klientów.
 
Może jakieś sprecyzowanie ze strony REDanii czy "informacje o pre-orderach" jak to podają różne serwisy to po prostu same info czy także start? Warto się przygotować :hatsoff:
 

Guest 3669645

Guest
To mogliby od razu jasno przekazać w filmie, że 5 czerwca startuje przedsprzedaż. Nie każdy się w końcu zapisał na newsletter, a tak mogliby uprzedzić nowych graczy w najlepszy sposób.
 
No proszę, cały wczorajszy wieczór spędziłem z AC II i nie zaglądałem na forum, a tu taka bomba :D. Więc jednak nie Microsoft i nie Sony, a własna konferencja przed E3 i to w czasie najlepszym dla graczy z Polski (no i reszty Europy ;)). To znaczy na tamtych pewnie też, ale nie w takim wymiarze. Lepszego prezentu na Dzień Dziecka nie mogłem sobie wymarzyć :). Na pewno zasiądę przed TV i nic mnie nie oderwie. Co do preordera, to podobnie jak @Vojtas podejrzewam, że może wystartować zaraz po konferencji, żeby wykorzystać zainteresowanie do maksimum. Choć z drugiej strony może byc tak, że preorder na kolekcjonerki w różnych częściach świata wystartuje w różnych terminach. Co do Polski, to jednego jestem pewien. Na pewno muve.pl jako partner Cenegi nie dostanie kolekcjonerki do sprzedaży na wyłączność, jeśli w ogóle :). Więc obawy niektórych osób wyżej są raczej nieuzasadnione ;). Tak, czy siak, czekam z nieczierpliwością.
 
Last edited:
Tylko żeby znów nie było problemów z serwerwami :( Poprzednio kliknąłem zaraz po ogłoszeniu że zamawiam EK a miałem numer 5set coś :p EK pewnie nam starczy ale zawsze fajniej jest zamówić jako pierwszy :D
@up : Fakt bo skoro Redzi mają pokazać gameplay trailer to nie wiadomo czy prawdziwy gameplay czy coś w stylu z konferencji M$ 2 minuty i bajo. Wydaje mi się że żeby złożyć zamówienie trzeba dołożyć do pieca gameplay'em dłuższym.
 
Last edited:
Top Bottom