CD PROJEKT RED i GOG.com zapraszają na Letnią Konferencję!

+
Dani co my byśmy bez Ciebie zrobili, najlepszy wyszukiwacz skarbów Wiedźmina z największych głębin internetu. :)
 
Ja będę miał fajnie bo: raz - wi fi w mieszkaniu, a dwa - kuzyn zostawia mi na chwilowe przechowanie laptopa, więc będę mógł się przemieszczać z pokoju do pokoju i do kuchni nie tracąc nic z konferencji.

:victory:

Ja tam nie zamierzam się nigdzie przemieszczać :). Podłączam internet do telewizorka, zasiadam w foteliku i nic mnie nie zmusi do odejścia. Już nawet żonka z tym się pogodziła, że jeśli będzie akurat w TV coś co chciałaby obejrzeć, to będzie musiała sobie nagrać ;).
 
Też sobie dobry temat znaleźliście na takie rozmowy, weźcie załóżcie kącik zdrowia lepiej...
 
Last edited:

Guest 3669645

Guest
Dobrze że zawczasu kupiłem sobie tablet, bo ostatnio rodzinka lubi robić oblężenie na komputer akurat w tych godzinach :p

Chyba bym wigilozaurami poszczuł, gdyby ktoś do mnie przyszedł o 20 w czwartek...
 
Tiaaa.. a konferencja dokładnie w ten sam dzień i o tej samej porze co koncert Linkin Park we Wrocku :D
Ktoś jeszcze się wybiera? Pocierpimy razem w rytm "Breaking the Habit" :p

Ja planowałem, ale znajomych mi się nie udało zebrać. Znajdź tu studenta który ma 192zł wolne :queen:
Ciekawe co będzie bardziej godnego zobaczenia - jak wystartują preordery nie będę żałował ;d
 
Ja planowałem, ale znajomych mi się nie udało zebrać. Znajdź tu studenta który ma 192zł wolne :queen:
Ciekawe co będzie bardziej godnego zobaczenia - jak wystartują preordery nie będę żałował ;d
Ano, oszczędności się trochę uszczupliły, ale myślę że będzie jak najbardziej warto. A co do preorederów to załatwiłem sobie już mojego prywatnego nygusa, który będzie śledził konferencję i jakby co zamówi co trzeba ;)
 
A mnie ciekawi dlaczego wydawało mi się, że konferencja jest w piątek... :???: A skoro jest w czwartek i w czwartek mamy Wydziałowy Dzień Informatyka... Przypadek? Nie sądzę... :whistle:
 
Mnie też się wydawało że w piątek ale to chyba dlatego że wśród pierwszych komentarzy do newsa ktoś coś napisał o piątku i jakoś tak mi się zakodowało :p
 
Heh, ja mam w domu 3 komputery, ale o dwudziestej są zwykle tak oblegane, że pewnie przyjdzie mi konferencję na 5 calach smartfona oglądać. Ale nic to. Dam radę.
 
Heh, ja mam w domu 3 komputery, ale o dwudziestej są zwykle tak oblegane, że pewnie przyjdzie mi konferencję na 5 calach smartfona oglądać. Ale nic to. Dam radę.

Ciesz się że masz 5 cali, ktoś pisał tutaj że na 3 calowym smartfonie będzie musiał oglądać :p
 
Heh, ja mam w domu 3 komputery, ale o dwudziestej są zwykle tak oblegane, że pewnie przyjdzie mi konferencję na 5 calach smartfona oglądać.

Mniejsza z tym na czym, grunt że się obejrzy.
Najważniejsze, że za kilka dni skończy się oficjalnie ów przydługi, meczący "sezon susz"


 
Ja będę zmuszony oglądać transmisję na 7 letnim blaszaku. 1 giga ram i procesor 1,8. Mam nadzieję, że nie będzie cięło ;D
 
Top Bottom