CD PROJEKT RED i GOG.com zapraszają na Letnią Konferencję!

+

Guest 3669645

Guest
No to kto się pisze na nakręcenie swojej reakcji podczas oglądania nowego trailera? Dawajta, będzie zabawna kompilacja po targach :p

 
Bo w czasie konferencji zawsze dołącza za dużo ludzi (wg dostawcy usługi) - nieważne, jaki limit Redzi zamówili, zawsze za dużo narodu(-ów). Wygodna wymówka. ;D
 
Z tego co czytałem ma być też na twichu goga (http://www.twitch.tv/gogcom), ale czytałem info o streamie na tylu różnych stronach, że mogę się mylić. Ale jeżeli REDzi postawią na Twitcha może będzie mniej problemów w stosunku do ustreama, jak ostatnio.
 
Last edited:
Jak będzie dobry transfer to zapodam sobie na telewizorze i będę oglądać z litrem coli i popcornem ;D
 
Niepokoi mnie ten pre-order.

Pewnie, mimo tego, że pre-orderowanie jakiejkolwiek gry, nawet tak znakomicie zapowiadającej się jak W3, to głupota (chyba, że mówimy o edycjach limitowanych), to fakt, że taka opcja będzie dużo nie zmieni.
Chyba, że będzie pre-order DLC/bonus i tutaj jest pies pogrzebany. A wspominanie o pre-orderze zaniepokoiło kilka osób.
 
Nie chcesz, nie zamawiasz przed premierą, proste, na pewno po premierze nie braknie dla ciebie pudełka chyba że ostrzysz sobie zęby na kolekcjonerkę, ale tutaj jak sama nazwa wskazuje powinno być to coś limitowanego dla grupy fanów ;) Nie rozumiem czemu miałoby to kogoś niepokoić, że już teraz ruszy przedsprzedaż skoro jest to normalna praktyka w przypadku dużych superprodukcji.
 
Niepokoi mnie ten pre-order.
Pewnie, mimo tego, że pre-orderowanie jakiejkolwiek gry, nawet tak znakomicie zapowiadającej się jak W3, to głupota (chyba, że mówimy o edycjach limitowanych), to fakt, że taka opcja będzie dużo nie zmieni.

Jeżeli chodzi o pre-ordery to w 100% się zgadzam, polityka zamówień przedpremierowych jest zazwyczaj bardzo niekorzystna dla nabywcy (rzecz jasna pomijam wydania kolekcjonerskie). Wiedźmin 3 to będzie mój pierwszy i ostatni preorder w życiu. Swoją drogą nie spodziewałbym się jednak rozpoczęcia preorderów w czwartek, bo byłoby to wystawieniem wszystkich kart przez REDów, a do premiery jeszcze 8 miesięcy.
 
Nie chcesz, nie zamawiasz przed premierą, proste, na pewno po premierze nie braknie dla ciebie pudełka chyba że ostrzysz sobie zęby na kolekcjonerkę, ale tutaj jak sama nazwa wskazuje powinno być to coś limitowanego dla grupy fanów ;) Nie rozumiem czemu miałoby to kogoś niepokoić, że już teraz ruszy przedsprzedaż skoro jest to normalna praktyka w przypadku dużych superprodukcji.
Jak sam napisałeś, pudełek nie zabraknie. Pre-orderując grę nie zdobywasz praktycznie nic specjalnego, za to podejmujesz ryzyko, że gra będzie po prostu nieciekawa, zbugowana lub po prostu nie taka, jaka była zapowiadana.
Nie zarzucam tutaj oczywiście, że gra CDPR na 100% taka będzie, ba, na 99.9% taka nie będzie. Ale to wciąż jest 0.1% szansy na bycie oskubanym bez żadnych plusów.

Jak sam mówiłem, problemem tutaj nie jest sam pre-order, bo on nic nie zmienia w normalnej wersji gry.
Problemem byłoby pre-order DLC, które daje dodatkowy content graczom, którzy podejmą ryzyko. Pal licho, jeżeli będzie to specjalna broń rozdawana na początku rozgrywki, która sprawi, że cała gra (a przynajmniej pierwsza połowa) będzie zabawnie łatwa. Gorzej, jeżeli są to dodatkowe misje i dodatkowe minuty rozgrywki.
Jest to niesamowicie anty-konsumencka praktyka i po prostu mam nadzieję, że CDPR ogłosi, gdzie grę można zamówić i tyle.
 
Już kilka razy potwierdzali, że tym razem nie będą cudować z ekskluzywnymi dodatkami (tak jak przy dwójce gdzie ostatecznie i tak wszystko było dostępne dla wszystkich). Możliwość zamówienia gry przed premierą to fajna sprawa jeśli ufasz twórcom, a jeśli coś będzie nie tak to zawsze możesz zrezygnować, bo nikt nie każe ci płacić w momencie składania zamówienia.

Sam pre order to przy okazji dobry moment na zaprezentowanie zawartości pudełka z grą jak również edycji kolekcjonerskiej oraz podanie wymagań. Przy okazji wydawcy będą mogli zobaczyć jak dużym zainteresowaniem cieszy się ta produkcja.
 
Nie będzie czegoś takiego, CDPR już mówiło że kontent będzie taki sam na wszystkie platformy. Pewnie te bonusy z GOGA będą nie związane z samą grą, co mi odpowiada. Pre-order to dobra rzecz, tymbardziej jeśli chodzi o CDPR które do tej pory nie zawiodło zaufania graczy, jest to fajna forma też dzięki której możemy się odwdzięczyć i podziękować za politykę anty-drm i ogólnie przychylną nam wszystkim.
 
Top Bottom