CD PROJEKT RED i Wiedźmin 3: Dziki Gon na targach gamescom - podsumowanie. Premiera nowego materiału z rozgrywki.

+
@szincza No właśnie, w końcu zabicie go doprowadziło do
zniknięcia dzieci z sierocińca w Downwarren (podobno było mówione o tym na przezentacji na GC).
Jestem ciekaw co zastalibyśmy na zewnątrz groty gdybyśmy nie zabili ducha. ;)
 
no właśnie te dylematy ;) już się nie mogę doczekać już widzę jak ta gra będzie działała nam na emocjach ;) No ale z tymi wiedźmami to tajemnica będzie
 
@szincza No właśnie, w końcu zabicie go doprowadziło do
zniknięcia dzieci z sierocińca w Downwarren (podobno było mówione o tym na przezentacji na GC).
Jestem ciekaw co zastalibyśmy na zewnątrz groty gdybyśmy nie zabili ducha. ;)

Znając wiedźmina konsekwencje mogą być drastyczne. Nie zdziwiłbym się, gdyby większość ludzi z wioski zwróciła się przeciwko nam.
Ale cóż, to tylko gdybanie.
 
A mnie jeszcze ciekawi w tym wszystkim rola jednej osoby a konkretnie naszego przyjaciela Jaskra ;) bo nie sądzę że w niektórych epilogach gry będzie nam tylko śpiewał pod uchem ;)?
 
Gameplay zobaczyłem wczoraj na YouTube na smartfonie (Youtube chyba tylko na smartach da się oglądać i nie narzekać na jakość)
Świetny, a zakończenie super. Właściwie jeśli o mnie chodzi to REDzi powinni tworzyć taki gameplay co miesiąc ukazując postępy pracy nad grą.
Dokładnie taki jak obecny z tymi samymi wyborami tylko na nowszych wersjach gry. To i porządne dzienniki deweloperskie i nic więcej nie jest mi potrzebne do czasu premiery gry. No poza artami i renderami z gry.

@ Marcin Momot
świetnie gra wygląda, po prostu miodzio. Czekam teraz cierpliwie na ten sam materiał w wersji polskiej i innych (komentarz z offu zbędny), wystarczy sam dubbing.
 
Last edited:
Ja tutaj z kolegą wyżej się zgadzam tyle , że mi wystarczy 1 gejplej z Polskim dubbingiem a potem żadnych gejplejów aż do premiery po to byśmy byli jeszcze bardziej głodni ;)
 
Również się zgadzam, jeszcze tylko gameplay po Polsku i można czekać do lutego. Jestem strasznie ciekaw jak po Polsku brzmi Johny. A sam gameplay też już obejrzałem nieskompresowany i stwierdzam, że w porównaniu do YT widok jest oszałamiający.
 
A dlaczego tak uparcie wrzucacie to na Youtube? Vimeo chyba nie powoduje takiego obniżenia jakości.

Poza tym martwi mnie to co już pisałem, tzn. gameplay składa się z bardzo dużej liczby cutscen i sprawia wrażenie przegadanego. Klimat jest mega, walka robi fajne wrażenie - tu się zgadzam, ale mam nadzieję, że sama gra sprawi wrażenie GRANIA a nie oglądania.

Co do novigradu - po cichu liczę że interakcja z tymi kilkoma tysiącami mieszkańców nie ograniczy się do potrącania ich koniem i krótkich odzywek jak się z nimi spróbuje porozmawiać. Wiadomo, że nie da się dla każdego wymyślić pełnego dialogu, ale coś by się przydało. Bo inaczej to będzie tylko złudzenie żywego miasta, jak w assasins creed, tyle że AC to nie jest rpg. Na przykład losowe dialogi, gdzie kilku meneli nas wciąga w dyskusję przy tawernie jak koło nich przechodzimy - ale nie za każdym razem, tylko niech takich dialogów jest powiedzmy 20 - 30 z różnymi postaciami i niech się przewiną po razie na przestrzeni całej rozgrywki. To tylko taka myśl z czapki.

A to co bym chciał zobaczyć to gameplay na PS4. Bo tego nie było ani razu. I jakieś informacje o rozwoju postaci też by były na miejscu.
 
Tak gemeplay na ps4 by się przydał ponieważ wielu graczy w tym i ja posiadają ową konsolę;) no jestem ciekaw tych Polskich głosów jak będzie brzmiał Jaskier ale przede wszystkim jak będą brzmiały głosy Yen i Ciri;)
 
@Yarpen Zirgin, ja myślę że to jest kwestia sztywnych ram czasowych prezentacji podobnie jak przeskok po wykonaniu zadania od razu do wiedźm. Wybrali takie misje, które są w miarę blisko siebie żeby daleko nie łazić i skupiali się na ich wykonaniu, a nie rozglądaniu się za alternatywnymi ścieżkami, sprawdzaniu co jest za rogiem itd. Wchodząc do tej wioski widzimy tablicę z ogłoszeniami, zapewne jest tam kilka zadań, które zatrzymają nas dłużej w okolicy jeśli tylko tego zechcemy ;)

Wszystkiego pokazać nie mogą (lub nie chcą żeby nie zarzucać nas spoilerami), ale to nie znaczy że cała gra będzie wyglądać tylko tak. Do niedawna zachodziła obawa, że wszystkie dialogi będą oferować tylko dwie odpowiedzi, bo nic więcej nie pokazali. Ostatnie materiały jednak uspokajają w tej kwestii, bo widać już że będą też rozmowy oferujące 3-5 odpowiedzi, a może nawet więcej.

Co do novigradu - po cichu liczę że interakcja z tymi kilkoma tysiącami mieszkańców nie ograniczy się do potrącania ich koniem i krótkich odzywek jak się z nimi spróbuje porozmawiać.

Codziennie mijasz mnóstwo ludzi na ulicy, ale czy zagadujesz do wszystkich? :p A nawet jeśli to czy każdy od razu rozpoczyna dłuższą pogawędkę czy raczej stara się ciebie zbyć krótką odzywką po czym rusza dalej? ;)
 
Ja tak się zastanawiam jaką rolę odegramy w Oxenfurcie? czy jakieś tam zadania będziemy mieć związane z ogólną fabułą czy tylko jakiś qest poboczny . Ta początku sobie pomyślałem że będę zaglądał studentką pod spódnicę ale potem pomyślałem sobie , że przecież Oxenfurt już nie będzie taki sam jak na początku w końcu wiele zła się tam wydarzyło i pytanie co tam zastaniemy?
 
Anderson wiesz co myślę że scen i pewnych praktyk erotycznych nam nie zabraknie ;) hehe Yen do łóżka ale mi to już
 
@Yarpen Zirgin,1. ja myślę że to jest kwestia sztywnych ram czasowych prezentacji podobnie jak przeskok po wykonaniu zadania od razu do wiedźm. Wybrali takie misje, które są w miarę blisko siebie żeby daleko nie łazić i skupiali się na ich wykonaniu, a nie rozglądaniu się za alternatywnymi ścieżkami, sprawdzaniu co jest za rogiem itd. Wchodząc do tej wioski widzimy tablicę z ogłoszeniami, zapewne jest tam kilka zadań, które zatrzymają nas dłużej w okolicy jeśli tylko tego zechcemy ;)

Wszystkiego pokazać nie mogą (lub nie chcą żeby nie zarzucać nas spoilerami), ale to nie znaczy że cała gra będzie wyglądać tylko tak. Do niedawna zachodziła obawa, że wszystkie dialogi będą oferować tylko dwie odpowiedzi, bo nic więcej nie pokazali. Ostatnie materiały jednak uspokajają w tej kwestii, bo widać już że będą też rozmowy oferujące 3-5 odpowiedzi, a może nawet więcej.



2. Codziennie mijasz mnóstwo ludzi na ulicy, ale czy zagadujesz do wszystkich? :p A nawet jeśli to czy każdy od razu rozpoczyna dłuższą pogawędkę czy raczej stara się ciebie zbyć krótką odzywką po czym rusza dalej? ;)

1. Oby, mam nadzieję, że tak jest.
2. Oczywiście, że nie. Ale menele czasem człowieka zaczepiają;) Podobnie jak przechodnie pytający czy mogą pogłaskać wyprowadzanego psa. Albo kibole cracovii pytający "a za kim jesteś";)

Chodzi mi o sporadyczne dialogi, i rzuciłem ten pomysł jako przykład drobiazgu, który znacznie może poprawić odbiór miasta jako żyjącego ekosystemu
 
Mitek, jak ty coś powiesz to nie wiadomo, płakać, śmiać się czy w rzyć cię kopnąć.

Co do gry, zapomniałem dodać - wreszcie Geraltowi wróciły jego jaja które ktoś mu sprytnie odebrał przed Wiedźminem 2, a szczątkowo wracały przy jego końcówce.
 
Top Bottom