CD PROJEKT RED i Wiedźmin 3: Dziki Gon na targach gamescom - podsumowanie. Premiera nowego materiału z rozgrywki.

+
Rada na przyszłość dla Redów, żeby złe lub niefortunne informacja przekazywali Nam razem z gameplay'em :D Jakże reakcja byłaby inna gdyby to wyszło w dzień ujawnienia ekstra EK X1 :D
 
@''-''MOORWEN''-'' I nie tylko Ty :) a sama jej stylistyka, jak i wygląd pozytywnie mnie zaskoczył. REDzi ciekawie zrobili też szybką podróż, czegoś takiego oczekiwałem. Ale dla samej gry i gameplay'u raczej rzadko skorzystam z tej funkcji.
 
Jeden gameplay wyraża więcej niż tysiąc słów. Pięknie to wygląda, szczególnie walka, która chyba jest tym, czym miała być w W2, gdyby fundusze pozwoliły. Grafika miodzio, animacje miodzio, cutsceny miodzio, Ciri i wiedźmy - mistrzostwo świata.

Czekam tylko na coś po polsku i będę zupełnie kontent.
 
I to jest to :D Tylko jakby dali wersje PL :hmm:

Ale i tak podziękował :hatsoff:

Przed 19 podobno na gamershyde będzie wersja bez kompresji. Filmik w 60fps, a gra nagrywana w 30fps z wyraźnym tearingiem :/
 
Last edited:
Genialne, o to chodziło. Dzięki REDZI! :hatsoff:
Bliżej premiery dacie jeszcze spolszczony materiał i będę spełniony jeśli chodzi o materiały z W3 do premiery :) :victory:
 
Wow, klimat wylewa się z monitora i wypełnia całą przestrzeń dookoła! Na tą chwilę mogę jasno stwierdzić, w tej grze jest wszystko czego ma dusza pragnie :D
@Marcin Momot
Czemu ten gameplay taki krótki?
 
Zabieram się do oglądania. Mamy 35 minut materiału prezentującego główny wątek. Mam nadzieję, że w kolejnych materiałach skupicie się na samej eksploracji, zadaniach pobocznych, minigrach, alchemii, rozwojowi postaci itp. itd.
 
 
Mam nadzieję, że w kolejnych materiałach skupicie się na samej eksploracji, zadaniach pobocznych, minigrach, alchemii, rozwojowi postaci itp. itd.

I tym sposobem zobaczymy całą grę przed premierą :p Moim zdaniem mogliby jeszcze raz puścić ten sam kawałek gry, ale w innych wersjach językowych (w tym oczywiście polskiej). Opisywanie świata i różnych mechanik niech zostanie na dzienniki deweloperskie.
 
Top Bottom