CD PROJEKT RED i Wiedźmin 3: Dziki Gon na targach gamescom - podsumowanie. Premiera nowego materiału z rozgrywki.

+

Guest 3669645

Guest
@Marcin Momot Proszę, proszę powiedz kiedy będzie wersja PL, każdy chciałby zobaczyć jak sprawuje się polski dubbing :D. dzień, dwa, tydzień ?
Nie będzie :p Z gameplay'em, zwłaszcza takim, nie ma tak łatwo jak z trailerem, do którego do razu też tworzy się polską ścieżkę.
 
Z tego torenta co jest link 5GB słaba prędkość jest macie coś lepszego(YT odpada Mam z tym jakiś problem a raczej moja przeglądarka:) , żeby to ściągnąć szybciej ? Kiedy Marcin będą te odpowiedzi na pytania od nas?
 
REDzi muszą zdecydowanie coś zrobić z jakością materiałów, jakie publikują na youtube. Nie można wszystkiego zrzucać na youtube. Jakoś inne studia nie mają takiego problemu. Nie wiem w czym tkwi problem, ale wydaje mi się, że coś jest na tak u nich. Może coś z konwersją? Nie wiem, ale męczące jest to, że aby obejrzeć materiał w przyzwoitej jakości trzeba pobrać aż 5 giga danych.
 
Właśnie chodzi mi tylko o dialogi w grze. Pewnie mogą w tej chwili nagrywać jedynie build z angielskim dubbingiem, a na polskie gejmpleje poczekamy sobie parę miesięcy.
Z tego co wiem, angielskie i polskie (może jeszcze jakieś) dialogi są nagrywane równolegle.
 
Piękne umilenie wieczoru, dzięki Redzi! I to powiadomienie na mailu o materiale mm:)
 
Muszę przyznać że pod koniec filmiku te czarownice zrobiły na mnie wrażenie super zostały zrobione ;) a Ciri jest przepiękna , tylko teraz czekać na jakąś wersję z Polskim dubbingiem ;)
 
Tak się zastanawiam .... jeżeli Novigrad jest taki duży i jest tak mnóstwo ludzi to czy będzie można z każdym pogadać;)? mam nadzieje że tak
 
Tak się zastanawiam .... jeżeli Novigrad jest taki duży i jest tak mnóstwo ludzi to czy będzie można z każdym pogadać;)? mam nadzieje że tak
A w poprzednich, znacznie mniejszych Wiedźminach mogłeś z każdym porozmawiać?
 
Przychodzę sobie zmordowany z treningu, wchodzę na forum, a tu taka niespodzianka :3
REDzi jesteście wspaniali ^^
 
Szczerze, nadal zbieram szczękę z podłogi, a gameplay obejrzałem dobre 15 min temu. REDzi potrafią zrobić swoje, wszystko co widać na ekranie miażdży oczy, a dźwięki wydobywające się z głośników są wręcz wyśmienite. Czapki z głów Panie i Panowie. A dla wszystkich tych, którym nie podobała się blizna Ciri po opublikowaniu materiałów pomocnych przy cosplay'u, na końcu filmu widać ją dokładnie i jest doskonała! (moim zdaniem) Jest na co czekać, oj jest, miejmy nadzieję że luty 2015 nadejdzie szybciej niż byśmy tego chcieli :)
 
Nie spodziewałem się Redzi, że zrobicie dzisiaj taką niespodziankę. :) Świetny materiał, co prawda większość już była ale nowy fragment zacny i najważniejsze wreszcie zobaczyliśmy Ciri ;)
 
Top Bottom