CD PROJEKT RED i Wiedźmin 3: Dziki Gon na targach gamescom - podsumowanie. Premiera nowego materiału z rozgrywki.

+
Szczerze powiedziawszy to po tych gameplayach w kawałkach miałem takie: meeh. Ale jak teraz wszystko w jednym kawałku jest to stwierdzam mistrzostwo świata. Człowiek juz teraz miał ochotę zboczyć ze ścieżki, poeksplorować, zobaczyć co jest za górką. Ten fragment co teraz trwał 37 min ja chyba przechodziłbym w 3h :D
O ile to info o 100h okaże się prawdą, to jestem przekonany, że grę będę przechodził w 3 razy tyle. I ta wielka mapa... Dawać grę już! Biorę z wszystkmi bugami już teraz!
 
kusza to pomysł totalnie z dupy i śmierdzi podpinką pod serię assasins creed, ale...

matko bosko, klimat jest genialny. muzyka robi pierwszorzędną robotę.
 
Cud, miod i malina :) Gameplay obejrzalam z zapartym tchem :) az zaluje, ze nie moge zagrac juz teraz... ;)
 
A dla wszystkich tych, którym nie podobała się blizna Ciri po opublikowaniu materiałów pomocnych przy cosplay'u, na końcu filmu widać ją dokładnie i jest doskonała! (moim zdaniem)
W grze, na dodatek pod światło wygląda dużo lepiej. :)
 
Last edited:
No właśnie, jeśli to wersja z PC, to na jakich mniej więcej ustawieniach ?

Widząc ten powalający ogon konia z NVIDIA HairWorks to raczej na dosyć wysokich. Zabawne że ogon konia jest na znacznie wyższym poziomie technologiczny i niż last-genowe włosy Ciri.

REDzi muszą zdecydowanie coś zrobić z jakością materiałów, jakie publikują na youtube. Nie można wszystkiego zrzucać na youtube. Jakoś inne studia nie mają takiego problemu. Nie wiem w czym tkwi problem, ale wydaje mi się, że coś jest na tak u nich. Może coś z konwersją? Nie wiem, ale męczące jest to, że aby obejrzeć materiał w przyzwoitej jakości trzeba pobrać aż 5 giga danych.
jest bardzo dużo detali/szumu na ekranie przez te szczegółowe otoczenie. Bloodborne ma znacznie mniej detali a nowy gameplay prosto od sony też jest dosyć niewyraźny. Nie ma się więc co dziwić Wieśkowi. Gry w miastach, mieszkaniach i z prostą estetyką nie są wiec tak masakrowane przez Youtube. Nawet nowy Dragonage ma znacznie czystszą stylistykę.

Jest jednak prosty sposób na Youtube. Wurzcić jako 4K (chociażby przeskalowane z 1080p, ale REDzi dla celów marketingowych mogliby to zrobic natywnie do tego z dorbym AA choćby i nawet na kilku Titanch, hehe ;p).

4K to jedyny sposób aby uzyskać na Youtube jakość zbliżającą się do nromalnego 1080p ze średniej jakosci bluraya. Oczywiście wystarczy monitor 1080p.
 
Last edited:
Hmm... Walka z bandytami - wreszcie coś ciekawego, trudniejszego i lepiej wyglądającego. Walka robi naprawdę duże wrażenie, ale mam nadzieje, że poprawią te animacje uników, bo aż w oczy kole brak klatek.

Ciekawe też było zobaczyć w akcji przerwanie ataku jak się Geralt kręcił o 720, by zrobić unik. Bardzo dobrze można kontrolować walkę.

Muzyka podczas walki z tym "tarczownikiem" niesamowicie buduje klimat.

Mapa kolorystycznie niezbyt mi się podoba, ale generalnie jest ok. Dość ciekawa, lecz niezbyt zgadzająca się z poprzednimi wersjami map, które gdzieś wygrzebywaliśmy w necie :p

Pływanie wygląda super. Właśnie coś takiego chciałem zobaczyć w gameplay'u. Już się nie mogę doczekać tego typu eksploracji świata.
Ten potwór w jaskini, trochę za łatwe to było...

Ciri i animacje tej postaci są po prostu genialne. Najlepsza robota REDów.

Krótki ten gameplay :p (bo dużo tego samego)
 
Last edited:
Te "soon'y" zaczynają mieć dla mnie pozytywny wydźwięk, odpuszczam sobie przeglądanie forum na 4-5h, następnie randomowo sprawdzam a tu we wtorkowe popołudnie news że proszę siadać. Z Waszej reakcji wnioskuję, że wrażenia będą co namniej przednie;)
Drewniany laptop nie nadąża z załadowaniem w FHD na YT, także ściągać 5GB trzeba będzie podczas snu, póki co jestem w trakcie i szaleje za komentarzem na wstępie dla zielonych odbiorców :p
REDzi niech jeszcze w ramach soonów wrzucą jutro lub w pojutrze wymagania sprzętowe i będzie wyczes :rofl:
 
Last edited:
Gameplay w całości wgniata. Widać, że ten świat żyje, ta poruszająca się swoim rytmem trawa na której siedział Johnny coś pięknego. Ciri ładniejszej się już chyba nie da zrobić, wiedźmy obrzydliwe ale i zarazem piękne. Po prostu cudo. Mapa jest ogromna z czego się naprawdę cieszę. I jeśli dobrze zrozumiałem, to powrót z bagien do Novigradu to robota na 40 min. :D
 
Choć wideo raczej wątpliwej jakości, to i tak jestem zachwycony.
Novigrad narobił mi taką ochotę na grę, że łojezu.
To drzewo w oddali na NML też.
Gdzie ten luty...
 
No toście narobili Redzi, wielkie "dzięki"... :facepalm:

No i jak ja mam teraz doczekać do tego lutego, no jak?! Po takim gameplay'u?! Eh... A, co tu gadać, poważnie mówiąc, to świetna robota! To co widziałem na filmiku zrobiło na mnie bardzo duże wrażenie! Jasne, jest kilka niedoróbek jak np. nieco zbyt pucułowaty Geralt usiłujący odpychać kurczaki, ale... kto by na to zwracał uwagę! Tak naprawdę, jeśli już koniecznie miałbym do czegoś się przyczepić, to chyba tylko do finishera, którego wiedźmin ewidentnie podczas walki nadużywa, przydałoby się nieco większe zróżnicowanie, ale w wersji finalnej jestem o to całkiem spokojny :)
A jeśli już o walce mowa - ta muzyka podczas starć jest genialna! Podobnie jak modele wiedźm - obrzydliwe i niepokojące, dokładnie takie, jakie wiedźmy być powinny.
No i Ciri! Przyznam, że jak do tej pory żaden z elementów gry nie zrobił na mnie takiego wrażenia, jak Cirilla. W ruchu model postaci prezentuje się jeszcze lepiej niż na obrazkach! Trzeba przyznać, że grafik odpowiedzialny za model postaci Ciri w pełni zarobił na swoją gażę, a może i warto by pomyśleć o jakiejś premii... ;)

I tak oto cały hype, który przez aferę z kartami i mapą dla Xklocków jakby zelżał, wraca z całą mocą. :hatsoff:
 
Gameplay był chyba na najłatwiejszym poziomie trudności. Dlatego wszystko tak szybko poszło. BTW wydaje mi się, że Geralt popełnił złą decyzję gdy zabił potwora w drzewie. Zwróćcie uwagę, że dalej była noc.
 
Choć wideo raczej wątpliwej jakości, to i tak jestem zachwycony.
Novigrad narobił mi taką ochotę na grę, że łojezu.
To drzewo w oddali na NML też.
Gdzie ten luty...

Zrób sobie przysługę i ściągnij 5 GB wersje. Właśnie oglądam - warto.
 
Top Bottom