CD PROJEKT RED i Wiedźmin 3: Dziki Gon na targach gamescom - podsumowanie. Premiera nowego materiału z rozgrywki.

+
Szczerze powiedziawszy to po tych gameplayach w kawałkach miałem takie: meeh. Ale jak teraz wszystko w jednym kawałku jest to stwierdzam mistrzostwo świata. Człowiek juz teraz miał ochotę zboczyć ze ścieżki, poeksplorować, zobaczyć co jest za górką
górką.
Bunkrów nie ma, ale też... Wiecie, co xD
 
Jedno pytanie - czy mamy tutaj wersję z konsol czy PC? (jestem skłonny myśleć, że tą pierwszą ale chciałbym mieć pewność).
 
To i ja pochwalę, bo wszystko wygląda genialnie. Świat jest tak niesamowicie dopracowany, każdy szczegół, to nadaje niesamowitego realizmu. (tylko jakoś sywetka i twarz Geralta średnio mi lezy, ale to mały problem). No i muzyka. Jest absolutnie fantastyczna. Po średniej drugiej części szykuje nam się tutaj najlepszy soundtrack z całej serii. Póki co mój ulubiony kawałek to ten z walki, który był również użyty w filmiku z unboxingu kolekcjonerki. Aż mi serio przeszedł hejt za "ekskluzywny content" na xboxa :p (nie do końca, ale zdecydowanie załagodzili sprawę). Ogólne gratulacje :)
 
Zauważyliście, że ludzie przestali marudzić na karty i mapę, tylko siedzą z wypiekami na twarzy i oglądają? Szitstorm ucichł, Geratl znów uratował świat :p
 
Gra wygląda świetnie( oglądałem wersję 5GB:)) Widać pewne mankamenty , ale to będzie naprawione .Wiedźmy są takie jakie mają być przeraźliwe i niesamowicie obrzydliwe i motyw muzyczny na końcu z Ciri -genialny . Jedno pytanie to było pc czy konsola?
 
[offtop mode on]
Po pierwsze to nie temat do gadania na temat xbonowego kontentu. Po drugie co kto miał napisać to już napisał.
Ja zdania nie zmieniłem.
[/offtop mode off]
Przy każdym takim materiale trzeba pisać ostrzeżenie, że YT masakruje wrażenia.
 
Zauważyliście, że ludzie przestali marudzić na karty i mapę, tylko siedzą z wypiekami na twarzy i oglądają? Szitstorm ucichł, Geratl znów uratował świat :p

 
No już tylko nieco ponad pół roku ;) myślę że Redzi zrobili nam dobrze tym gameplay'em mam nadzieje że za ten post nie dostane po pysku;). Kurczę tak mi się podoba ten Novigrad że jak tam już będę to minie parę godzin za nim wyjadę z tej pięknej krainy
 
Faktycznie cieni nie ma w niektórych przypadkach w ogóle, plus Geralt na swoim jest łysy. :D Ale to poprawią przecie...
 
A bardzo możliwe hehe ;) nie no ale akurat te wiedźmy świetnie zostały zrobione są straszne , wielkie i brzydkie;;) tak sobie teraz myślę czy jak już będę miał grę to zrobić tego qesta tak jak tu na gameplay'u i dowiedzieć się czegoś o Ciri, czy jednak zaryzykować i inaczej rozwiązać tego qesta z nadzieją że i tak czegoś o mojej małej się dowiem;)?
 
Jeśli nie dowiesz się niczego o Ciri od tych wiedźm to na pewno będzie inna opcja ;) Rozmowa z tym duchem (?) sugeruje, że jednak wiedźmy nie są pozytywnymi bohaterkami i zaufanie im może być błędem.
 
No rzeczywiście z oczu im dobrze nie patrzy ;) no ale jednak ten trop z wiedźmami jest dobry bo jednak ta Ciri się pojawiła pytanie co dalej? jaki będzie dalszy rozwój tego qesta? no zobaczymy
 
Jeśli nie dowiesz się niczego o Ciri od tych wiedźm to na pewno będzie inna opcja ;) Rozmowa z tym duchem (?) sugeruje, że jednak wiedźmy nie są pozytywnymi bohaterkami i zaufanie im może być błędem.

Generalnie z gameplaya i z opisu konsekwencji wynika, że Geralt będąc po stronie wiedźm dał się zrobić w bambuko. Tj nie "zły duch" jest tu zagrożeniem.
 
Z oczu? Ja tam nie widziałem ich oczu :p A Wiedźmy są świetne, i to ze Starszą Krwią zdrajczyni na końcu, miodzio.
 
Kurcze to wiecie ten Wiedźmin będzie taki że no nie da się zawsze podjąć dobrej decyzji no i to będzie miało wtedy skutek ;) no dla mnie i dla was najważniejszymi postaciami będą 2 panie;) czyli Ciri i Yen pytanie czy przez nasze decyzje coś złego się z nimi nie stanie?
 
Top Bottom