CD Projekt RED na targach gamescom 2013 - materiał zakulisowy

+
CD Projekt RED na targach gamescom 2013 - materiał zakulisowy



Tegoroczna edycja targw gamescom już za nami, nadszedł więc czas na trochę podsumowań. W Kolonii rozdaliśmy ponad 10.000 koszulek, udzieliliśmy 254 wywiadw i zaprezentowaliśmy naszą grę ponad 880 przedstawicielom prasy z 37 krajw. Dziękujemy Wam za to, że byliście tam z nami!
Dziś przygotowaliśmy dla Was coś specjalnego - krtki materiał filmowy pokazujący kulisy targw. Fakty z gamescomu, słit focie z Instagrama, Lodowy Gigant jadący ruchomymi schodami - wszystko to znajdziecie w materiale filmowym. Mamy nadzieje, że oglądając ten film będziecie bawić się tak dobrze, jak my bawiliśmy się podczas jego przygotowania. Zapraszamy do oglądania!
 
Wow, niezłe hojniaki z was, ja myślałem na początku że tam jakiś sklepik mieliście z koszulkami jak zobaczyłem ludzi z koszulkami W3 na filmiku, a tu się okazuje, że Wy je za darmo rozdawaliście i nie tylko koszulki! Super pomysł! :D
 
Sympatyczny materiał, słitfocia z tłumem dziennikarzy z browarami, najlepsza. xD
 
Wyglada pozytywnie i odpowiednio entuzjastycznie. Jak rozumiem, impreza udana, goscie dopisali, ladne widoki, rekoczynow nie bylo, zostaly tylko puste kartony i butelki.
 
Chlip chlip, nie mam tych puzzli

Fajny materiał, widać, że chcecie dla fanów jak najlepiej, i jakaś taka przyjazna atmosfera od Was bije.
 
A ja pucli

GamesCom za rok, trzeba jechać :p

^up cóż, jak ktoś na GC był, nie oznacza, że jest większym fanem. Miał więcej kasy, albo więcej czasu. Dowód, wystawione na ebayu puzzle. No przecież bym pociachał kolesia.
 
Znaczy bardziej żałuję prezentacji, ale do tego trzeba by sobie akredytację załatwić :).
 
Yakin said:
Znaczy bardziej żałuję prezentacji, ale do tego trzeba by sobie akredytację załatwić :)/>.
Załóż konto na youtubie i nagrywaj Wiedźmina i to chyba wystarczy :)
 
Top Bottom