CD Projekt RED na targach gamescom 2013 - materiał zakulisowy

+
dani1234 said:
Ja mam poważne wątpliwości, czy użytkownik MateuszGraczyk jest osobą pełnoletnią. Zdania niechlujnie przez niego składane np: "Powtórzę liczyłem, że udostępnią ten gameplay co fragment go ktoś nagrał po kryjomu" nie świadczą o nim najlepiej...
Jak masz wątpliwości to wejdź na mój profil i sprawdź tam jest moja data urodzenia, więc policz sobie ile mam lat chyba, że nie umiesz tego policzyć to razie nie wiem co ty w takim razie robisz na tym forum chyba, że tylko ja widzę te dane jak się zaloguję na swój profil, tego nie wiem.
I link dla fanów CDP RED, którym ja też jestem:
http://gamezilla.komputerswiat.pl/newsy/2013/37/cd-projekt-red-rozpoczelo-juz-prace-nad-trzecia-gra
 
Naprawdę, analizy kto, ile ma lat, polecam przenieść na PW, jeśli to taka paląca potrzeba. Tu się skupmy na komentowaniu filmiku z newsa.
 
Nieduże, ładne stoisko - w sam raz dla Wiedźmina. No i gest z koszulkami jak najbardziej plusuje
.
Nie chcę nikogo urazić, ale też chciałbym aby przywiązno większą wagę do Wiedźmińskich hostess.
Żyjemy w Polsce - na następnym Gamescomie macie pole do popisu, nie zmarnujcie potencjału
 
Sorry drodzy Redzi ale wasza wizja jest zła, nie wiem czemu geralda atakują te psy i musi je zabijać psy to bardzo sympatyczne stwozenia mojej dziewczynie tez się to nie podoba, nie da się jakoś zmienić tego w dwojce bylo ok w trójce wracacie do tego głupiego błędu jedynki, co to ma być psy atakują człowieka, bo co im złego zrobił ? i w ogóle skąd ich aż tyle. Dodam że lubie waszę gry, ale ataki psów na ludzi dla mnie to chore :(/>
 
W sadze "Gerlad", mówił bodaj co taki zdziczały "Burek" może zrobić (czy tam stado Burków). :)

@Down nie drzyj się, u siebie nie jesteś. :p
 
GERALTA kurna!


A teraz na spokojnie:
Jak znajdę choć 1 przypadek ataku psa (psów) na człowieka, to jawnie w tym temacie przeprosisz REDów, ok?
 
Patriot85 said:
Sorry drodzy Redzi ale wasza wizja jest zła, nie wiem czemu geralda atakują

Ja też nie wiem, ale GERALDA niech sobie atakują. Byle GERALTA zostawiły w spokoju. :p

Czym tu się oburzać? Ja też kocham psy, ale to tylko gra i nie widzę nic złego w takich scenach. Kobiety też mają się obrazić, bo niektóre w grze nazwano wiedźmami? Daj spokój. :D
 
To są wilki, a druga sprawa to nigdy nie zrozumiem osób którzy maja w dupie to, że zabija się innych ludzi, a gdy dzieje się krzywda jakiemuś zwierzakowi to jest lament...
Patriot85 said:
(...) dla mnie to chore :(/>/>
 
siulnityklulik said:
Do Serka mówisz. Szacunku trochę. :p
E tam.

Ale on obraził Geralta!!!

Ilekroć napisze ktoś Gerald zamiast Geralt, to na świecie umiera jedna panda.
 
MrDruid said:
To są wilki, a druga sprawa to nigdy nie zrozumiem ludzi którzy maja w dupie to, że zabija się innych ludzi, a gdy dzieje się krzywda jakiemuś zwierzakowi to jest lament...
Wilki też na ludzi nie napadają więc tym bardziej nie wiem po co coś takiego pokazywać. W ten sposób pokazuje się ludziom, że to zwierzęta są złe a nie ludzie podczas gdy ludzie są często gorsi od zwierząt :( Potem jakiś psychol zabije Wilczka bo podszedł mu za blisko domu
 
A wcześniej zabije z tego powodu człowieka i nikt nie zauważy. :p
Każde zwierze niemające możliwości ucieczki, będąc zagrożonym zaatakuje, a jak jest z głodnymi wilkami nie wiem, nigdy nie sprawdzałem. :)

@Down Może on jest druidem. :p
 
A tak to zabije tylko kilku ludzi, eee co tam... Psy atakują są to jednorazowe przypadki, ale tak jest, wilki w stadzie i jak głód je pogoni również napadały na pojedyńcze osoby. Jak Cie zwierze zaatakuje to dasz się zjeść bo "ludzie są często gorsi od zwierząt"?
@Down temu pisze, że są to jednorazowe przypadki.
 
Akurat co do psów to 90% przypadków ataków na ludzi jest spowodowanych przez człowieka. Albo przez właściciela (niewłaściwe wychowanie), albo przez samego pogryzionego. I wiem, co mówię. :p

Koniec offtopa. :)
 
To zależy, gdzieś tam (nie pamiętam gdzie), wprowadzili prawo odstrzału dzikich psów, z powodu ataków na ludzi.
 
Patriot85 said:
Sorry drodzy Redzi ale wasza wizja jest zła [cut bzdury]
Rychło w czas się obudziłeś. W W1 można było wyzimskie psy zabijać bez walki i, co ciekawe, zostawiały coś po sobie (i nie mówię tu o truchle). Jednym słowem - trollujesz?
 
Patriot85 said:
Sorry drodzy Redzi ale wasza wizja jest zła, nie wiem czemu geralda atakują te psy i musi je zabijać psy to bardzo sympatyczne stwozenia mojej dziewczynie tez się to nie podoba, nie da się jakoś zmienić tego w dwojce bylo ok w trójce wracacie do tego głupiego błędu jedynki, co to ma być psy atakują człowieka, bo co im złego zrobił ? i w ogóle skąd ich aż tyle. Dodam że lubie waszę gry, ale ataki psów na ludzi dla mnie to chore :(
Człowieku, ochłoń trochę i spróbuj to przeczytać stosując się do zastosowanej przez siebie interpunkcji (o literówkach nie wspomnę). Wybacz, ale jeśli swoją pisownią wyrażasz "szacunek" do innych użytkowników tego forum, to ja Ciebie też.
 
Patriot85 said:
Wilki też na ludzi nie napadają więc tym bardziej nie wiem po co coś takiego pokazywać. W ten sposób pokazuje się ludziom, że to zwierzęta są złe a nie ludzie podczas gdy ludzie są często gorsi od zwierząt :(/> Potem jakiś psychol zabije Wilczka bo podszedł mu za blisko domu

Nie no pozwolę mu wejść na posesję i pożreć wszystko co będzie biegało po ogrodzie łącznie z dzieckiem tylko dlatego że to "wilczek" uciskany w grze :D
 
Top Bottom