CD Projekt RED na tegorocznych targach Gamescom

+
AndrewXRW said:
Nie Wiem czemu nabijasz się z kolegi. Masz napisane skąd pochodzi. Pewnie nie zna polskiego ani angielskiego i korzystał z google tłumacza.

Edit:
@down
Trochę tolerancji. I więcej luzu

Mogę mówić i pisać w języku angielskim i niemieckim. Mogę mówić po polsku, ale jest trudne dla mnie odczytania w języku polskim. Mogę napisać tylko z Google Translator.

Jak okazało się, że ja tego używam?
 
IwaN said:
W takim razie nieco powyżej brzucha zaczyna się dziać z jej ciałem coś naprawdę niedobrego. Że o samym zakończeniu nóg już nie wspomnę
Poza tym co goła baba ma wspólnego z grami? Czy to taka aluzja do niesfornych scen w W2? :p
 
Kyle07 said:
Mogę mówić i pisać w języku angielskim i niemieckim. Mogę mówić po polsku, ale jest trudne dla mnie odczytania w języku polskim. Mogę napisać tylko z Google Translator.

Jak okazało się, że ja tego używam?

Google Translator czasem przekłada tekst bezosobowo i stąd Moje przypuszczenie. Nie przejmuj się tym i zaglądaj tu częściej
 
IwaN said:
W takim razie nieco powyżej brzucha zaczyna się dziać z jej ciałem coś naprawdę niedobrego. Że o samym zakończeniu nóg już nie wspomnę ;)...

To wizja artysty; dlatego trzeba użyć wyobraźni, a co komu ta wyobraźnia podpowie, to już jego sprawa ;)
 
Redkit powonien zawierać nowe postacie! W grze zabrakło przedewszystkim kobiet krasnoludów, shani, talara. Nie wobrażam sobie miasta Vergen bez kobiet krasnoludek! To jest najwieksza wpadka redów.

Redkit powinień się inaczej nazywać, żeby nie był kitem. Może Redtool edytor.

Posty były zdublowane, więc scaliłam, ale jak rozumiem, w tzw. międzyczasie zedytowałeś jeden i zmieniłeś treść. Na przyszłość - najlepiej w takim wypadku zdublowany post zaraportować.
zi3lona
 
Peeter28 said:
Redkit powonien zawierać nowe postacie! W grze zabrakło przedewszystkim kobiet krasnoludów, shani, talara. Nie wobrażam sobie miasta Vergen bez kobiet krasnoludek! To jest najwieksza wpadka redów.

Właśnie fakt iż nie widzimy kobiet krasnoludów jest za wszech miar zamierzoną konwencją fantasy :p . Alek jak będziesz miał edytor oraz jakiś program do modelowania 3D i wykażesz się odrobiną zdolności, nic nie będzie stało na przeszkodzie aby to zmienić.
 
Peeter28 said:
Redkit powinień się inaczej nazywać, żeby nie był kitem. Może Redtool edytor.
Ahaha, dobre. Przyznaje nigdy tak nie patrzyłem na słowa z postfixem (po polsku zarostek?) -kit. Ale teraz już zupełnie poważnie: zrost -kit, jest typowy dla środowisk programistycznych i innych "zestawów". Jest środowisko renderowania stron internetowych oparte na bibliotece Qt - zwie się WebKit (korzysta z niego między innymi Google Chrome i Safari). W ogóle słowo kit ma bardzo dużo wspólnego z programowaniem jako takim. Abstrahując od samego programowani w Fallout2 głównym questem był właśnie poszukiwanie kitu: GECK czyli Garden of Eden Creation Kit:). Więc to słowo jest bardzo powszechne w języku Szekspira:)
 
Ruda kita? To niezbyt do wiedźmina pasuje. Bardziej siwa kita. Chociaż nie, po namyśle też odpada... :D
 
greeks said:
Ruda kita? To niezbyt do wiedźmina pasuje. Bardziej siwa kita. Chociaż nie, po namyśle też odpada... :D

Co wy tak z tym rudym. Aż tak wam główki przeprałem? ;).

greeks said:
Z ciekawości - dlaczego kita, a nie kit?

Bo polskie słowo "kit" źle się kojarzy, "kita" (czyli kucyk) jest tym co Geralt nosi w Wiedźminie 2. Proste i logiczne .

P.S. Ta w ogóle moja wypowiedź w sprawie spolszczenia nazwy była lekkim żartem, jakby ktoś nie załapał :p .
 
Od razu mówię, że ja załapał. :p
Nazwa jakoś mi nie przeszkadza. A i skojarzeń z kitem nie miałem negatywnych. Kit się przydaje w różnych sytuacjach. Do oprawienia okna, do wybrnięcia z nieprzyjemnej sytuacji, do stworzenia rajskiego ogrodu na ziemi... nie dziwota, że narzędzie Redów mające mieć wielkie możliwości ochrzczono mianem "kitu". ;)
 
Top Bottom