CD Projekt RED oraz REDFlame Interactive prezentują - minimod do gry Wiedźmin

+
Tak się zastanawiam...Czy ifrit, który jest walczy... czy to nie jest niezamierzony product placement? :evil:
 
a ja mam problem mi wyskakuje blad "Brak plikow z zapisamym stanem gry lub pliki sa uszkodzone " pls pomozcie chcialbym zagrac a nie moze w oby dwuch modach tak jest nie wiem czemu
 
Mam pytanko...zauważyłem, że nie mam głosu:> pojawia się tekst, postać coś mówi, ale głosu nie słychać:) wszyscy tak macie?
 
Hanys223 said:
Mam pytanko...zauważyłem, że nie mam głosu:> pojawia się tekst, postać coś mówi, ale głosu nie słychać:) wszyscy tak macie?
Może chodzi o to, że w modzie nie ma nagranych dialogów? Tak jak we wczesnej Cenie Neutralności?
 
cyprien said:
Rozczarowanie na całej linii, niestety. To co dostałem, to dawno dostępny na wiki mod pokazujący możliwość wyboru postaci...
W tym kontekście warto by było dodać, kto jest autorem tegoż dawno dostępnego na wiki moda. I o ile designerzy zaglądali na wikię nie raz, to większość forumowiczów nawet nie pamięta o jej istnieniu. Zresztą wersje się nieco różnią.A jeśli chodzi o stronę pisarską, sweterek Elwera itd., to całą chwałę ponosi Eriash i tylko do niego prosimy zgłaszać pretensje komplementy :)
cyprien said:
Mam pytanko...zauważyłem, że nie mam głosu:> pojawia się tekst, postać coś mówi, ale głosu nie słychać:) wszyscy tak macie?
Brak dźwięku jest ściśle związany z brakiem dźwięku. Prosimy nie regulować odbiorników, tam naprawdę nie ma dźwięku :)
cyprien said:
Tak się zastanawiam...Czy ifrit, który jest walczy... czy to nie jest niezamierzony product placement? :evil:
Co to jest Ifrit? ;)
 
Jesteście świetni, normalnie mnie zatyka ::) Bardzo się cieszę że komuś się chce takie mody robić. :beer: oby tak dalejPS. już się nie mogę się doczekać następnych modów.
 
Takie małe pytanko. Dlaczego gdy wybieram samodzielne rozdysponowanie talentów rycerzem, krasnoludem lub czarodziejką to nie mogę wybierać znaków, mimo iż "Bramkarz" mówi, że jakieś konkretne mam do dyspozycji?Mod ciekawy. Fajny do odstresowania po ciężkim dniu. Ps. Czarodziejka z Igni na maksa rządzi! :evil:
 
Ja spotkałem pare błędów, mianowicie Triss mówi głosem Geralta(mowa o tym gdy triss mówi że nie może medytować przy zgaszonym ognisku)Gdy czarodziejka rzuca znak igni, nie ma animacji zrzucania znaku.PS. "Przypominasz mi taką Iwonę"- ten tekst rządzi :D (pisze z głowy)
 
Gdzie można odebrać randkę z Undomiel ? Bo cała nasze zakonna siedziba już nie może się doczekać :) Od rana czyścimy swoje zbroje i tarcze :D
 
Wallace said:
Gdzie można odebrać randkę z Undomiel ? Bo cała nasze zakonna siedziba już nie może się doczekać :) Od rana czyścimy swoje zbroje i tarcze :D
Będzie jakiś casting, czy wszyscy mają po jednej randce? ;D
 
Mod sypie się w kilku miejscach:- nie mogę załadować żadnej z zapisanych gier - nie ma paska postępu- raz gra prawie się załadowała (load), ale pokazało się tylko menu z medalionem i ikonami, a pod nimi czarny ekran- przy wchodzeniu na schody, na ich końcu, jestem w powietrzu na niewidzialnych stopniach- raz przy wejściu na schody ekran gry zaczął migać na czarno, czasem w ułamku sekundy pokazując grę i musiałem od nowa startować modaA pochwalić muszę za ciekawy pomysł grania różnymi postaciami.
 
MarcusFenix said:
PS. "Przypominasz mi taką Iwonę"- ten tekst rządzi :D (pisze z głowy)
Kurde, aż mnie zaintrygowałeś.... szkoda, że muszę zaczekać jeszcze trochę.
 
gra się zapisuje... ale niestety nie można potem wczytać stanu gry... za każdym razem trzeba zaczynać moda od początku...
 
Iwona said:
Iwona said:
PS. "Przypominasz mi taką Iwonę"- ten tekst rządzi :D (pisze z głowy)
Kurde, aż mnie zaintrygowałeś.... szkoda, że muszę zaczekać jeszcze trochę.
Nie masz czego żałować, nie obawiaj się, nikt ci w modzie dupy nie obrobił ;] Znaczny przerost formy nad treścią.
 
Socchi said:
Socchi said:
Socchi said:
PS. "Przypominasz mi taką Iwonę"- ten tekst rządzi :D (pisze z głowy)
Kurde, aż mnie zaintrygowałeś.... szkoda, że muszę zaczekać jeszcze trochę.
Nie masz czego żałować, nie obawiaj się, nikt ci w modzie dupy nie obrobił ;] Znaczny przerost formy nad treścią.
Akurat 'obrobienia dupy' się nie obawiałam - liczyłam na jakiś ubaw... mnie to by nawet rola lokalnej dziwki, czy Morenn nie przeszkadzała (choć w tej ostatniej to kolor mógłby być inny) ;D
 
No to proponuję porzucić jakiekolwiek nadzieje, bo oprócz 1 zdania mającego związek z którymś moderatorem nie ma tam nic więcej... a szkoda, bo to dopiero błbym mod - osadzony w realiach forum, z róznymi smaczkami i aluzjami do userów. Z pewnością chętnie bym go odpalił i pośmiał się, jak to community widzi community i redów. Ale płonne me nadzieje, obawiam się.
 
Socchi said:
No to proponuję porzucić jakiekolwiek nadzieje, bo oprócz 1 zdania mającego związek z którymś moderatorem nie ma tam nic więcej... a szkoda, bo to dopiero błbym mod - osadzony w realiach forum, z róznymi smaczkami i aluzjami do userów. Z pewnością chętnie bym go odpalił i pośmiał się, jak to community widzi community i redów. Ale płonne me nadzieje, obawiam się.
Może jednak ktoś się skusi - jakby co to służę pomocą, przy zgryźliwych komentarzach ;)
 
Iwona said:
Może jednak ktoś się skusi - jakby co to służę pomocą, przy zgryźliwych komentarzach ;)
Tryby w fabryce modów pracują pełną parą. Template'y postaci są już prawie gotowe a później na celownik zostaną wzięte dialogi. Nie chcę i nie będę zdradzać szczegółów ale będzie duuużo userów. ;D
 
Top Bottom