CD Projekt RED oraz REDFlame Interactive prezentują - minimod do gry Wiedźmin

+
CD Projekt RED oraz REDFlame Interactive prezentują - minimod do gry Wiedźmin

Z przyjemnością ogłoszamy trzecią premierę tego tygodnia - miniprzygodę, która na kilka chwil pozwoli wam zabawić się w "sztywnej atmosferze" :)Po przejściu rozmowy z Panem bramkarzem pozostaje już tylko przygotować się na tęgie ... "imprezowanie" :) Uwaga! Zbieżność nazw postaci wymienionych w modzie z wiedźminowym forum jest nieprzypadkowa!Przygodę można pobrać tutaj.ZAWIERA POLSKĄ WERSJĘ JĘZYKOWĄ!--[Instrukcja Instalacji]------------------------------------------------------Proces instalacji dla systemu operacyjnego Windows XP:1) Skopiuj plik ADV do Shared Documents/folder Wiedźmina/. Najlepiej znaleźć go klikając na mój komputer. Powinieneś zobaczyć już plik "m1_module.adv" w tym folderze. Jeśli plik się nie pojawił wybrałeś zły folder. Możesz spróbować użyć ścieżki C:\Documents and settings\All Users\Documents\KATALOG WIEDŹMINA2) Miłej zabawy!Instalacja dla systemu operacyjnego Windows Vista:1) Skopiuj plik ADV do Public\Public Documents\KATALOG WIEDŹMINA.2) Miłej zabawy!
 
ładować się ładuje, jak najbardziej, ale...a co tutaj chodzi? czy wyżynanie hordy respawnujących się mobów to wszystko, co ten mod ma do zaoferowania?
 
Daerdin said:
Daerdin said:
Daerdin said:
Nie ładuje się. Wyskakuje
Nie można wczytać modułu - błąd wczytywania obszaru
Masz ER?
No ba, pewnie że mam. Se ściągnąłem byłem.
Dziwny błąd... sprobuj sciaganc jeszcze raz..testowaliśmy moda na wielu konfiguracjach i nigdzie nie sprawiał problemów.Jest to króciutki minimodzik, który między innymi daje możliwość gry innymi postaciami.Dlatego nazywamy go "minimod"
 
Daerdin said:
Nie ładuje się. Wyskakuje
Nie można wczytać modułu - błąd wczytywania obszaru
Mi się mod odpala normalnie, tylko jak chcę zaloadować, to za pierwszym razem wyskakoczył mi czarny ekran, dole napis wczytywanie i nic... stanęło.Przy drugiej próbie już poszło, z tym że sejwowałem jako rycerz tuż po wejściu na cmentarz, a zaloadowało mnie jako wiedźmin bez zbroi, bez przyznanych atrybutów, w tym pokoju na samym początku, a bramkarza ani widu ani słychu. A jak tak wlazłem na cmentarz, to cisza tam jak makiem zasiał. Żadnych stworków nigdzie.I tak, mam ER :p
 
Dobra, teraz mod się wczytuje, ale jestem w pomieszczeniu z zamkniętymi drzwiami i ogniskiem, i nie widzę swojej postaci. Tak ma być?
 
Rozczarowanie na całej linii, niestety. To co dostałem, to dawno dostępny na wiki mod pokazujący możliwość wyboru postaci, jedynie z podmienionymi dialogami (ale przy okazji sweterku Elwera się uśmiechnąłem :p). Walka krasnoludem z respawnującymi się w powietrzu ghulami? Fajnie wygląda jako przedstawienie technologii, ale ja bym tego nawet minimodem nie nazwał... Cóż, czuję jednak że w Arenie pokażecie cały potencjał tego systemu generowania postaci i nie zawiodę się drugi raz ;)
 
Mam mały problem ... Potrzebuje pomocy ... Probuje sciagnac minimoda sztywna atmosfera ale "sztywna_atmosfera_48dcd50463a67" sciaga mi sie jako mp3 i wdodatku nie działa!!! Nie wiem o co chodzi bo jak do tej pory wszystko było OK a tutaj to troche sie zakrecilem. moze to przez grypsko ktore mnie dorwalo i tak slabo dzisiaj "kumam".. ten plik na byc mp3 bo wydaje mi sie ze nie ?? Moze zle sciagam lub nie to co mam?? Plik po sciagnieciu zajmuje 2,5Mb i jest mp3 bo nawet nie mozna go inaczej zapisac podczas sciagania a w opisie ponizej pisze o pliku adv... Moze Ktos wie co mam zrobic z ta mp3przeksztalcic , gdzie wkleic itp. Moze pobrac cos innego ale co?? Prosze o pomoc Z gory dzieki
 
Liczyłem na coś więcej no ale jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma :). Nie najgorzej, trochę nudnawo ale można się wyżyć.
 
gra taka jak wiedźmin potrzebuje takiego elementu: nawalanie mieczem bez fabuły :). tylko mogło by być więcej przeciwników
 
Top Bottom