CD Projekt ujawnia pełen skład edycji kolekcjonerskiej Wiedźmina.

+
Ja bym nosił medaion :) a stary Qń jestem... ale breloczek też się nada :DW pudełku EK brakuje mi czegoś co by się rzucało w oczy, coś kontrastowego by się przydało... może bardziej czerwone oko wikowi przyprawić? Albo dać napis "Wiedźmin" jakąś czerwoną albo srebrną czcionką stylizowaną na runy... Reszta świetna :) postarali się panowie z CDP, już się nie mogę doczekać.
 
Nawet nawet! Najlepsza EK w historii CDP. Na pewno jeżeli chodzi o zawartość. Opakowanie jest standardowe jak wcześniejszego NWN.
 
Jak juz pisałem z EK nie podba mi sie tylko grafika na Boxie ponieważ była ona użyta juz jako tapeta i troche się przejadła, zresztą jest ona troche za bardzo bogata (wypasiona) , a cos bardziej oschłego i prostego (tak jak w EK) bardziej pasuje do klimatu w grze ;)A tak to się chwali Panó z CDP naprawde kawał dobrej roboty odwalają, a co mnie szczególnie urzekło ot to, że team naprawde współpracuje z graczami i robi tą grę dla nich to nie jest tylko czcze gadanie !Czego dowdem ejst to co cytował Pono Jr:
WAŻNE INFO: otóż wygląd grafiki na opakowaniu EK, może się jeszcze zmienić, to nie jest finalny projekt gaficzny. Z kilku głosów krytycznych (i nie widząc pozytywnych;) wnioskuję, że powinniśmy jeszcze nad nim popracować, raczej bardziej niż mniej. I tak zrobimy, to rozpoczęcia produkcji mamy jeszcze trochę czasu;)
Juz wzięto pod uwage nasze opinie - i czy zmienią tą grafike czy nie - SZACUNEK dla nich za to ;)PS1. Przestancie juz biadolic o to drewnaine pudelko lub skorzana torbe, bo juz to nudne jest i zachowujecie sie jak rozpieszczone dzieci - pomyslcie jakby to podnioslo cene EK !!!Dobrze jest, a jesli mialaby byc skorzana torba na wzor tej Geralta (w sumei spoko pomysl) to napewno nie byloby tyle innych dodatkow, a boxa i tak sie wyrzuci do szafy ;)PS2. Fajne jest pudelko na DVD z obrazkiem "The Road" naprawde spoko pomysl ;)
 
Co tu dużo mówić - panowie i panie z CDP pojechali ostro:) Zgadzam się z przedmówcami - klikam zamów od razu. Rachunkiem będę się martwił, jak już przyjdzie:)Całość IMO jest dobrze wystylizowana, stonowana, bez żadnych głupotek i niepotrzebnych wodotrysków. Piękna sprawa, krótko mówiąc. Pełen profesjonalizm i znakomity marketing wróżą świetnie samej grze. Zapowiada się kilka tygodni wyciętych z życiorysu:DGratulacjePS Niech rozmiary koszulek będą opatrzone przybliżonym wzrostem osoby, która ma to nosić. Bo jedno M jest dla mnie ok, inne zabyt małe.
 
KMusze przyznać że na żadna gre nie czekałem tak bardzo jak na "Wiedźmina". A jak dołożyć do tego EK gry to poprostu nie da sie opisac jak mnie drze w środku ze zniecierpliwienia. Już czuje ten ciężar pudełka w wsoich rękach świadczący o tym że było warto dydać tę kase( bo z tylkoma dodatkami to na pewno będzie swoje warzyło). Aha na to czekanie pomaga książka. Zgadnijcie czyjego autorstwa :D.
 
Ja sagę wypożyczam z biblioteki na drugą połowę sierpnia, bo jadę na wakacje na 14 dni :p Sobie przypomnę cała historię i wszystkie postacie (tak ze dwa razy :p)/ :)
 
Jaksio said:
Aha na to czekanie pomaga książka. Zgadnijcie czyjego autorstwa :D.
Dam głowę i dwa kapcie, że to 'Saga o Wiedźminie' autorstwa mistrza nad mistrzami - Andrzeja Sapkowskiego..Jeju.. jak każdy tak kliknie na 'zamów', to w końcu wszystkie strony internetowe gdzie będzie można kupić Wiedźmina padną, a komputery spalą się w cholere :] Wtedy będziemy się zastanawiać nad kupnem nowego blaszaka ;) Ale przyznam, że nawet na Obliviona tak nie czekałem :> a to już duży pozytyw dla CDPR... Mam nadzieję, że kliknę na magiczny przycisk 'zamów' w dobrej sekundzie..
 
Również ja nigdy na żadną grę tak nie czekałem. W ogóle nie czekałem. No, może na STALKERA, ale tylko troszkę:) Tylko 'Wiedźmin' jest w stanie mnie tak poruszyć:)
 
będzie świetna edycja kolekcjonerska, jednak nie rewelacyjna, po cichu liczyłem na jakiś dodatek jakiego jeszcze nie dawano w wydaniach tego typu..aha.. pudełko nie bardzo pasuje ;)
 
Pudełko może być.Jak mi się uda troszkę zarobić gdzieś i wysępić kilka złotych od taty to mogę mieć nadzieje na EK, obym tylko zamówił zanim wyjdzie :p.Ahhhh.. jeszcze nigdy tak na żadną grę nie czekałem jak na Wiedźmina :D.Przez wakacje przeczytam sagę, dzisiaj miałem zacząć drugą część sagi, ale nie było w bibliotece :(... trudno, poczekam :)
 
Troche mnie nie bylo...wiele przegapilem...pomalutku nadrabiam zaleglosci...wiem, wiem teskniliscie:p ...pamieta mnie ktos?:) EK imponujaca. Bardzo mi sie podoba. Nie wiem czego sie w niej spodziewalem. Do grafiki...nic nie mam:) jedyne do czego sie przyczepie to...medalion:) duzo bardziej podobalby mi sie matowy. Medalion wiedzmina z tego co pamietam byl ociasana "brylka". (Nie wiem jak to okreslic) Nie byl ... symetryczny? Wlasnie takiego go widzialem. I zdecydowanie matowy:)... To tylko takie moje skromne zdanie:) W koncu po to jest forum zeby je wyrazac. Koniec "marudzenia" z mojej strony. Jak sie uda zalapac to EK sobie kupie:) Pozdrawiam
 
Przyjemny komplecik, ale nie ma w nim nic czego już byśmy gdzieś nie zobaczyli a podobno ta EK miała być czymś wyjątkowym.Choć jest w nim wszystko co być powinno to mimo tego czuje jakiś niedosyt i rozczarowanie.
 
Muszę powiedzieć że Edycja Kolekcjonerska Wiedźmina zapowiada się bardzo interesujaco. Jest ekskluzywna i ma te elementy których obecnosci chciałem. Planuje jej zakup. Mam nadzieje że dla mnie jeden egzemplarz się znajdzie. Pytanie kiedy pre-order? Wkrótce? To znaczy kiedy?
 
Dla mnie kwestia roznicy 150 - 200 zlotych nie gra w zasadzie duzej roznicy, wiec na bank kupie EK w pre-orderze. Trzymam kciuki za chlopakow z firmy, podziwiam to co robia.
 
Mam nadzieję że się załapię na EK bo jest to gra na którą już długo czekam i jedyna na którą czekam :). Chyba nie zdarzyło się żebym na jakąkolwiek inną grę czekał i śledził o niej wiadomości. Mogę powiedzieć że Wiedźmin jest pierwszą grą. Przydałoby się demo albo coś do sprawdzenia czy gra będzie chodzić na moim sprzęcie i czy będzie płynność zachowana.
 
Mam nadzieje, ze sie zalapie na edycje kolekcjonerska... Jestem z Wiedzminem prawie od poczatku.. Szkoda by bylo teraz obejsc sie ze smakiem ;-)
 
Ja EK kupie na pewno, chociaż chętnie bym zobaczył w niej jeszcze kubek z wiedźmina i plakat... no i oczywiście bardziej oryginalny BOX ;)
 
CinU said:
Ja EK kupie na pewno, chociaż chętnie bym zobaczył w niej jeszcze kubek z wiedźmina i plakat... no i oczywiście bardziej oryginalny BOX ;)
Noo... he he to się musisz niezle "zaczaić" bo kolejka jest duuuża ! 8)
 
Top Bottom