CDP Czy Wy jesteście niepoważni? patch1.5!

+
Status
Not open for further replies.
CDP Czy Wy jesteście niepoważni? patch1.5!

W poniedziałek miał zostać naprawiony błąd z brakiem doświadczenia a teraz się okazuje że dopiero po wekendzie?
Jawnie wypinacie się na ludzi którzy zapłacili za Wasz produkt i nie mogą w pełni z niego korzystać...Co to ma być że w grze RPG nie działa system doświadczenia? Sam za główne zadanie o 3 poziomy niższe nie dostałem wczoraj nic a powinno ponad 1000pkt wpaść.Przecież to zabija cała przyjemność z grania.Wieczne przesuwania premiery aby dopracować grę i co? Nikt tej gry u Was nie testował? Nagle się okazało że tak poważny błąd jest?
Litości...Zamiast cieszyć się z hajsu jaki do Was spływa powinniście wydać samego fix na doświadczenie i to jeszcze przed długim wekendem gdzie ludzie pracujący mogą sobie posiedzieć dłużej...Nie rozumiem Waszej polityki,gra jest świetna ale sami ją zarzynacie...
 
Dla CDPRED liczy się KASA a nie gracze. Wciskali kit ze gra będzie dopracowana a teraz całe CDPRED nie potrafi naprawić buga z XP dlatego patcha niema i przypuszczam ze prędko nie będzie. A w długi weekend raczej pracować nie będą. W recenzjach same wysokie noty dlatego tyle osób kupiło grę a wystarczyło poczekać rok zapłacić połowę mniej i mieć wszystko tzn naprawioną grę, dodatki.
 
To jest szczyt bezczelności z ich strony! Powinni zapierdzielać dzień i noc aby tego expa naprawić.W szczególności po tych obsuwach gdzie jako powód podawali ''dopracowanie produktu'' Ja jako klient czuje się zwyczajnie nabity w butelkę...
 
Tak, bo znalezienie gdzie jest problem i naprawa to pikuś.. Widzę, że sami specjaliści tu są
 

Inccub

Forum veteran
Kit z punktami doświadczenia, niech znikające znaczniki na mapie naprawią :p

Też to miałem, jedną z większych misji na Skellige musiałem przechodzić z youtubem, bo nie pojawiał się znacznik, a że misja była rozbudowana, było to dość hardkorowe do ogarnięcia...
 
Ja jako klient czuje się zwyczajnie nabity w butelkę...

Wdusić korek " Shift " i wyrzucić Cie w morze! :p Marudzicie jak moja żonka,nieraz przed pójściem spać! Do cierpliwych świat należy :) Ja przynajmniej sobie teraz odpocznę od grania,puki-puty Patch nie wyjdzie! :p
 
Wdusić korek " Shift " i wyrzucić Cie w morze! :p Marudzicie jak moja żonka,nieraz przed pójściem spać! Do cierpliwych świat należy :) Ja przynajmniej sobie teraz odpocznę od grania,puki-puty Patch nie wyjdzie! :p
Co to za argument? Plują Ci w twarz a Ty myślisz że deszcz pada...Ja rozumiem że w tak ogromnej grze mogą pojawić się błędy ale nie tego typu,że doświadczenia nie dostajesz! Nie po tych szumnych zapowiedziach i przekładaniu premiery w celu dopracowania produktu...Przestańcie na siłę Ich bronić.Gra jest świetna ale otwarcie należy też powiedzieć nie wygodną prawdę...
 
Tak, bo znalezienie gdzie jest problem i naprawa to pikuś.. Widzę, że sami specjaliści tu są


Jeśli czegoś nie potrafię nie ruszam skro nie potrafią robić gier niech znajda inny zawód. A chodzi o to że gra miał być DOPRACOWANA czyli da sie normalnie grac a się nie da. Dodam że kosztowała też nie mało Ci co musieli na nia zapracować (nie każdy dostaje kasę od mamy taty babci dziadka) maja prawo być rozczarowani.
 
widać już się lekcje skończyły :) ja jakoś nie widzę problemu i bardzo dużo ludzi gra i cieszy się grą (nawet patrzac po recenzjach na YT) tylko znajdzie się parę malkontentów co spamują forum na każdym kroku. ogarnijcie się trochę. Na pewno całym studiu CDP Red zależy na tym, żebyśmy się mogli cieszyć grą jak najbardziej i pracują ciężko, żeby tak się stało. Niestety przy tak OGROMNYM projekcie bugi będą się zdarzać, bo nie da się tego wszystkiego tak łatwo ogarnąć. Ale żeby od razu z widłamy? ogarnijcie się
 
Polecam po szkole zapisać się na język angielski i poczytać wpisy na forum angielskim odnośnie braku doświadczenia. Jest grono które broni CPDRED a każde słowo krytyki traktuje jak świętokradztwo.

W kwestii ogarnięcia się
źdźbło w oku bliźniego widzisz, a belki w swoim nie dostrzegasz
 
Dodam że kosztowała też nie mało Ci co musieli na nia zapracować (nie każdy dostaje kasę od mamy taty babci dziadka) maja prawo być rozczarowani.

Człowieku w porównaniu do innych gier to ta miała małą cenę

Spróbuj zainstalowć gre na nowo w innym folderze :)
 
Jak się czyta teksty w stylu "nie potrafią robić gier, niech znajdą inny zawód" w kontekście tak świetnej gry jak W3 pomimo bugów, to po prostu wszystkie witki opadają. To jest klasyczny hejt, z którym się nie powinno dyskutować, trzeba po prostu ignorować.
 
Jak się czyta teksty w stylu "nie potrafią robić gier, niech znajdą inny zawód" w kontekście tak świetnej gry jak W3 pomimo bugów, to po prostu wszystkie witki opadają. To jest klasyczny hejt, z którym się nie powinno dyskutować, trzeba po prostu ignorować.

dokładnie tak.
 
Wy naprawdę nie widzicie problemu? Albo zaślepieni jesteście albo to sam cdp wypisuje pod przykrywką userów ;) Tu nie chodzi o jakieś tam zwykłe błędy! Tylko o brak możliwości zdobywania doświadczenia w grze.Jest to rdzeń rpga! Taka sytuacja jest zwyczajnie żenująca i nigdy nie powinna mieć miejsca!
Do jednego z kolegów wyżej...Może dla Ciebie brak doświadczenia za zadania fabularne to nie problem, mnie skutecznie zniechęca do dalszej gry...
Mogli zrobić zamknięte lokacje skupione tylko na fabule i było by ok. W tej chwili jest to nielogiczne...Delikatnie mówiąc.
 
Last edited:
Człowieku w porównaniu do innych gier to ta miała małą cenę

Spróbuj zainstalować grę na nowo w innym folderze :)

Jak zainstaluje w innym folderze to raczej nie naprawi to buga z XP :(

Nie chodzi o cenę ale o ekonomie jeśli kupisz 1 rzecz może Ci braknąć na inną.Gdybym wiedział że gra będzie wymagała dopracowania kupił bym inna a wiedźmina na jesień w niższej cenie

Skellige masz racje może za bardzo mnie poniosło z tym innym zawodem , ale obiecują patch od poniedziałku i na obietnicach się kończy :(
 
Tu nie chodzi o jakieś tam zwykłe błędy! Tylko o brak możliwości zdobywania doświadczenia w grze.Jest to rdzeń rpga!

Tak, istotny bug.
Ale polecam zrobić 10 oddechów, złapać odrobinę dystansu, poczekać kilka dni na patcha. Tylko ostrzegam - po tym patchu, odkryte zostaną kolejne bugi. No niestety :) Taka jest naturalna kolej rzeczy, że bugi były i będą. Ja gram nawet teraz i expa jakoś zdobywam.
Też bym chciał tego patcha JUŻ, ale nie zbawi mnie parę dni.

P.S.
Też taka dobra rada na przyszłość - nie gra się w gry świeżo po premierze, jeśli oczekuje się produktu świetnie dopracowanego.
 
Last edited:
Wy naprawdę nie widzicie problemu?

To Ty tak naprawdę nie widzisz, że wypisujesz głupoty. Exp zostanie Ci przyznany w kolejnych questach. Nic nie stracisz. On po prostu gdzieś tam wisi i czeka aż gra zdecyduje żeby Ci go dać. To że nie dostaniesz expa za 3 czy 5 zadań nic nie zmienia bo i tak osiągniesz zamierzony przez Twórców poziom wtedy kiedy będziesz miał go osiągnąć. Nie mówię że to jest logiczne, ale nie wpływa na rozgrywkę w takim stopniu w jakim niektórzy próbują to przedstawić.
Rozumiem rozgoryczenie graczy którym jakieś błędy uniemożliwiają dalszą grę, bo nie mogą np skończyć jakiegoś głównego questa, ale płacz za punkty doświadczenia uważam za dziecinny.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom