cdp.pl polskim dystrybutorem tytułu Wiedźmin Gra Przygodowa

+
cdp.pl polskim dystrybutorem tytułu Wiedźmin Gra Przygodowa




Pierwsza gra planszowa studia CD Projekt RED osadzona w uniwersum znanym z serii gier wideo Wiedźmin ukaże się w 2014 r. Jej światowym wydawcą będzie firma Fantasy Flight Games, zaś w Polsce dystrybutorem tytułu będzie cdp.pl.

Fantasy Flight Games to firma znana z najwyższej jakości produktw, mająca doskonały kontakt ze środowiskiem graczy. Jesteśmy dumni, że możemy pracować nad rozszerzaniem wiedźmińskiego świata w tak doborowym towarzystwie powiedział Adam Badowski, szef studia CD Projekt RED.
Zaprojektowana przez znanego twrcę gier planszowych, Ignacego Trzewiczka Wiedźmin Gra Przygodowa stanowić będzie idealną propozycję zarwno dla fanw uniwersum, jak i zupełnie nowych graczy, poszukujących wymagającej, ale i odprężającej rozrywki w gronie przyjacił. Tytuł pozwoli na przemierzanie wiedźmińskiego świata w poszukiwaniu przygd oraz złota pod postacią jednego z czterech zrżnicowanych bohaterw: zabjcy potworw Geralta z Rivii, barda Jaskra, urokliwej czarodziejki Triss Merigold oraz krasnoludzkiego wojownika imieniem Yarpen Zigrin.

Jest nam ogromnie miło, że możemy wsplnie z CD Projekt RED przyczynić się do powstania takiego tytułu jak Wiedźmin Gra Przygodowa. Historia i świat Wiedźmina stanowią doskonały materiał dla fascynującej, przygodowej gry planszowej. Jesteśmy bardzo podekscytowani faktem, że już w 2014 roku gracze będą mogli wsplnie przeżywać przygody i opowiadać zupełnie nowe historie, za każdym razem, gdy zasiądą do planszy. powiedział Steve Horvath, Starszy Wiceprezes ds. Komunikacji oraz Rozwoju Biznesu z Fantasy Flight Games.
Polska premiera gry Wiedźmin Gra Przygodowa zaplanowana została na rok 2014. Krtki zwiastun można obejrzeć tutaj, natomiast więcej informacji znajduje się na nowo otwartej, oficjalnej stronie produkcji.
 
Nie mam żadnych orenów, ale macie moje novigradzkie korony i cesarskie floreny ;)

PS: nazwy walut w języku polskim pisze się małymi literami :p
 
Dystrybutor nie dziwi - czekam na cenę i dokładną datę premiery, bo będzie to pierwsza planszówka jaką kupie od wieeelu lat. :)/>


Ps. Jaskier z sztyletem? :eek:

Pps. Za dużo SMIKIch! Serio... To już się robi irytujące. :p
 
Heh jak chcę wziąć info o przedsprzedaży to wyskakuje mi że tekst jest za długi :p?
 
Michax said:
Heh jak chcę wziąć info o przedsprzedaży to wyskakuje mi że tekst jest za długi
?

Ten błąd zdarza się występować losowo i jest po stronie getresponse.pl - pracujemy nad rozwiązaniem tego.
 
Już tą wspaniałą grę widzę rozłożoną na mojej podłodze, gdzie z wszystkich stron będą mnie otaczali moi kumple od planszóweczek :D Talisman idzie w odstawkę po premierze tego cuda! :)
 
MM360 said:
Ten błąd zdarza się występować losowo i jest po stronie getresponse.pl - pracujemy nad rozwiązaniem tego.
Oki nie mam pretensji :) Po prostu chcę żebyście wiedzieli ale wiecie :p Kasowanie ciasteczek nie pomaga niestety :(
 
Top Bottom