cdp.pl polskim dystrybutorem tytułu Wiedźmin Gra Przygodowa

+
Raczej nikt nie wydaje gry licząc na słabą sprzedaż :p To że plany (a być może nawet wstępne projekty i prototypy) są to fajnie, ale wcale nie musi oznaczać, że zostaną wydane jakiekolwiek rozszerzenia. Jeśli gra ostatecznie sprzeda się słabo to nikt nie wyłoży kasy na zrobienie dodatków. Oczywiście wątpię w taki czarny scenariusz, bo Trzewik robi dobre gry, a FFG nie wydaje raczej syfu, ale nigdy nic nie wiadomo.
 
Wiadomo coś może co z premierą gry? Bo na FFG Wiedźmin ma wyjść w Q3 czyli do końca ma jeszcze 6 dni a tu taka cisza. Czyżby coś poszło nie tak?
 
Pierwsza polska oferta przedsprzedaży.

Podchodziłbym do tego ostrożnie, zwłaszcza że cena... miała być niższa.

Ta oferta już z miesiąc jest, chyba się o niej dowiedziałem z tego forum tylko z innego tematu ;) 2-3 tygodnie temu była jeszcze promocja, 10 czy 20 zł taniej. A i tak najlepszy jest tekst "PREORDER - wysyłka gry na premierę. Premiera wkrótce (informacja zostanie zaktualizowana w przeciągu 2-3 tygodni). " ta "informacja" nie została zaktualizowana już od miesiąca ;)
 
Tak z ciekawości, czemu CDP nie udostępniło w sieci polskiej instrukcji do gry? Jest to zwyczajowa praktyka wszystkich wydawców, zresztą FFG udostępniło u siebie wersję angielską. @Rafal Jaki, wiesz coś na ten temat?
 
I jak tam z instrukcją? Pierwsza errata już jest jak widzę :)
Gdy zapytałem o instrukcję na CDP.pl, odesłano mnie do tego artykułu. Przewiń na sam dół.

Moim zdaniem ta gra jest sprzedawana przez CDP.pl nieprofesjonalnie. Aspekt obsługi klienta już został opisany. Ale pozostaje kwestia sklepu internetowego. Okazało się, że na stronie głównej CDP.pl w ogóle nie ma linka do wersji stołowej... Pojawił się BANER dopiero, gdy zwróciłem im na to uwagę na fanpage'u.


Nie ma natomiast żadnego stałego linka do działu produktów bez prądu (puzzle, planszówka) np. na tej niebieskiej belce. Oczywiście odnośnika do instrukcji próżno szukać na stronie gry, do której jeszcze niedawno łatwiej było trafić ze strony TheWitcher.com.
 
Last edited:
@Vojtas, dzięki, zmyliło mnie bo nie znalazłem instrukcji ani na Rebelu (co jest normą) ani na stronie Gier Bez Prądu. Dziwne, że trzeba szperać za artykułem na blogu CDP.
 
Kompletnie nie qmam, dlaczego CDP.pl aktywnie nie promuje działu GBP. W tej chwili wisi on w próżni, a jedyne linki prowadzą tam z banera, bloga, fanpage'a i strony TW.com. Z czego stale obecny link jest jedynie tutaj. Normalnie nie wiem, co napisać.
 
Top Bottom