Cena gry - reality check

+
Rzeczywiście w wielu miejscach marża pośredników jest ogromna, z rynkiem muzycznym na czele. Niestety, dopóki będzie popyt na rozrywkę w takiej cenie i dopóki branżowy monopol nie będzie złamany, taki stan rzeczy będzie się utrzymywał. Dla mnie pewną nadzieją jest internet, który daje możliwość sprzedaży bezpośredniej. Jednak do tego sporo czasu. Musiałoby sie wiele zmienić w świadomości konsumenckiej, choć zdarzają się już wykonawcy, którzy zamiast nagrywać płyty, występują na YT.
Trochę nie rozumiem bólu na cenę wieśka, co to za różnica 30 zł w tą czy tamtą. Żeby zarobić 130 zł to wystarczy dodatkowy weekend pójść do roboty i będzie. Wielokrotnie więcej trzeba będzie wydać na podzespoły. Procesor i7 prawie 1,5 tysiaka kosztuje, a to jest procek z zalecanych, jeśli się nie mylę. Właśnie z powodu procka, zresztą ja sobie z rok od premiery poczekam. Ja trochę oszczędze, podzespoły stanieją, gra stanieje. Ot pacjencja lekiem na wszystkie bolączki ekonomiczne.
 
Mam pytanie odnośnie anulowania pre-odera na Gram.pl. Zamawiając grę już w czerwcu nie miałem konta na ich serwisie. W dziale Pomoc pisze, że aby anulować zamówienie trzeba mieć konto i z jego poziomu wykonać operację. Teraz je założyłem, ale nie mam opcji dodania zamówienia W3, by móc je skasować. Co się stanie jeśli nie potwierdzę wysłanej na mój e-mail 7 dni przed wysyłką wiadomości o nadaniu paczki? Uznają to za anulowanie przesyłki czy będą się dopominać o wykonanie zamówienia?
 
Co się stanie jeśli nie potwierdzę wysłanej na mój e-mail 7 dni przed wysyłką wiadomości o nadaniu paczki? Uznają to za anulowanie przesyłki czy będą się dopominać o wykonanie zamówienia?
Jeśli nie opłacisz zamówienia, to zostanie automatycznie anulowane. W razie dalszych pytań polecałbym kontaktować się z ich sklepem - Gram.pl obecnie nie jest w żadnym stopniu związany z grupą CDP RED, stąd pisanie na naszym forum to nie jest najlepszy pomysł :p
 
Dobra, tę sprawę mam wyjaśnioną. To teraz pytanie, które padło parę postów wcześniej. Jak to jest z rzekomą "darmową wysyłką" na Cdp.pl? Bo ja chcąc wykonać przelew to muszę za nią zapłacić...
 
Last edited:
Dobra, tę sprawę mam wyjaśnioną. To teraz pytanie, które padło parę postów wcześniej. Jak to jest z rzekomą "darmową wysyłką" na Cdp.pl? Bo ja chcąc wykonać przelew to muszę za nią zapłacić...
Właśnie ja też mam pewien problem z zamówieniem na cdp.pl, a mianowicie moje przedpremierowe zamówienie W3... zniknęło z listy zamówień :|
Stało się to po niedawnym wprowadzeniu nowej odsłony serwisu. Napisałem maila do supportu, może w poniedziałek odpowiedzą.
 
Last edited:
Fajnie sobie gadacie, ale forum to nie czat. Byłoby miło gdybyście się wypowiadali pełnymi zdaniami, które będą zrozumiałe dla pozostałych uczestników dyskusji.
 
Top Bottom