Cena rozrywki

+
Co Ty opowiadasz jak Cię ostatni raz widziałem to byłeś znudzony.....żarcik oczywiście...Arrivederci bo widze u kolegi brak argumentów ewoluuje w stronę dokonania jakiejkolwiek vendetty ;)
 
Żarty żartami a chłop śliwki rwie...Dobra wypowiem się na temat. Jak dla mnie rozrywka jest bezcenna, czasami satysfakcjonuje nas coś duchowego - darmowego, a czasami materialnego. To od nas zależy na co bardziej będziemy zwracać uwagę. Bo przecież pieniądze to nie wszystko.Mam nadzieje że panowie, którzy będą ustalać cene Witchera przeczytają tego posta!
 
Gwynbleidd66 said:
Tiaaa... Gdyby dobre spluwy gazowe (sprężyniaki to nie jest strzelanie...) nie kosztowały koło tysiaka to może bym się skusił na ASG, a tak... Moi koledzy się w to "bawią". Na filmikach wygląda super.
Rozczaruję Cię Gwyn, podtsawowy zestaw z AEGiem można zmieścić się w 500 PLN- najtańszy rozsądny AEG mp5 ok 350 PLN- okulary 15 PLN- kulki BB 6000 szt. 50 PLN- mundur z demobilu,całkiem dobry flectarn 80 PLNPodstawy już są.
 
Gwindor said:
Geno-> tylko jeszcze trzeba znalesc kogos, kto w to z toba zagra
Zaczyna mnie wqr...to forum już kolejny raz napisałem posta i się wysypało, nie będe chyba kazdego posta przed wysłaniem kopiował.Gwindor - praktycznie w każdym mieście powyżej 50 tys. kogoś znajdziesz, jedyny wymóg to min. 18 lat lub 16 + pisemna zgoda rodziców.Jakby przypadkiem kogos temat interesował to PW.
Yarpen Zirgin said:
właśnie... masz jakąś stronę gdzie mozna takich ludzi znaleźć? bo tyskie ASG... wygląda tak
Proszę -> http://wmasg.pl/forum/index.php?showforum=44
 
Wiewiórka to bardzo dobra rozrywka. Na początek sama wiewiórka, klatka, jedzenie itp., ale potem leci gładko. Ma się przyjaciela i rozrywkę, w pewnym sensie...
 
Nona said:
Wiewiórka to bardzo dobra rozrywka. Na początek sama wiewiórka, klatka, jedzenie itp., ale potem leci gładko. Ma się przyjaciela i rozrywkę, w pewnym sensie...
Mam wrażenie,że ś.p. Marek Kotański gdyby żył to by Cię przygarnął.
 
Mam nadzieje, że to komplement. Marek Kotański to był wielki człowiek, człowiek który myślał.
 
mozna sie bawic w spamowanie na forum czy nabijanie postow ale trzeba sie liczyc z tym ze skrzywdzi sie tym wielu ludzi obrazi pororatorow i oczywiscie dostanie bana
 
Cena dobrej rozrywki jest niestaty dosyc duza mozna sobie oczywiscie zapewnic i tania ale jakas pozadna wycieczka na hawaje niestety sporo kosztuje:(
 
Top Bottom