CGT 3 - Comiesięczny turniej Gwinta. 29-30 Grudnia. Inicjatywa fanowska.

+
CGT 3 - Comiesięczny turniej Gwinta. 29-30 Grudnia. Inicjatywa fanowska.

Witam wszystkich. Po pierwsze to chciałbym życzyć zdrowych i pogodnych świąt całej społeczności Gwinciarzy oraz ekipie z CDProjekt RED :)

A teraz przechodząc do rzeczy. 29-tego grudnia startuje 3 edycja mojego turnieju czyli Crazy Gwent Tournament #3.
Wszystkich chętnych zapraszam do rejestracji tutaj: http://challonge.com/pl/CrazyGwentTournament3
Tutaj możecie znaleźć dodatkowe informacje dotyczące turnieju: http://crazymmogamer.pl

Wszystkich chętnych serdecznie zapraszam :)
Życzę powodzenia
Pozdrawiam

Crazymmogamer
 
Od siebie dodam, że udział w turnieju jest darmowy i nagrody są bardzo atrakcyjne :) Turniej tyczy się graczy PC.
 
Ciekawa inicjatywa. Niestety wymóg posiadania dwóch talii z różnych frakcji mnie dyskwalifikuje jako, że obecnie skupiłem się tylko na budowie decków Scoia i raczej nie dam rady nic nowego, grywalnego ulepić oraz przetestować do 29.

W każdym razie życzę powodzenia uczestnikom i mam nadzieje, że za miesiąc będzie kontynuacja. Będę gotowy ! :)
 

kwach

Forum regular
Rozumiem że pojedynki będą odbywać się w formie potyczki z przyjacielem. Co w przypadku dc jednego z graczy? Niestety gwint jest bardzo na to podatny i nie ma znaczenia jakość naszego internetu.
 
W Krakowie turniej graliśmy co prawda na żywo (tj. każdy z laptopem), ale dość często zrywało połączenie. W tym wypadku po prostu łączyliśmy się ponownie bez względu na to jak komu dobrze czy źle szło. Jakby nie patrzeć, gra wciąż jest w fazie testów więc trzeba się z tym liczyć.
 
Ukash;n7335590 said:
Może kiedyś będzie dało się ogarnąć streamowanie meczy ?...:p

Jak pojawi się tryb widza w grze, to postaram się podziałać coś w tym kierunku :)

Hekwit;n7335600 said:
Ciekawa inicjatywa. Niestety wymóg posiadania dwóch talii z różnych frakcji mnie dyskwalifikuje jako, że obecnie skupiłem się tylko na budowie decków Scoia i raczej nie dam rady nic nowego, grywalnego ulepić oraz przetestować do 29.

W każdym razie życzę powodzenia uczestnikom i mam nadzieje, że za miesiąc będzie kontynuacja. Będę gotowy ! :)

Będzie, będzie, już zamówiłem część nagród na edycję styczniową :)

kwach;n7336620 said:
Rozumiem że pojedynki będą odbywać się w formie potyczki z przyjacielem. Co w przypadku dc jednego z graczy? Niestety gwint jest bardzo na to podatny i nie ma znaczenia jakość naszego internetu.

Stworzenie polityki związanych z disconnectami w meczach jest chyba najtrudniejszą ze wszystkich, ponieważ nie mamy obecnie żadnej opcji sprawdzenia czy dany gracz się rozłącza specjalnie czy też najzwyczajniej w życiu ma pecha albo wadliwy internet. Obecna polityka postępowania z disconnectami jest opisana w opisie turnieju i wygląda następująco:

"6) Jeżeli do rozłączenia dojdzie we wczesnej fazie pierwszej rundy, mecz zostaje powtórzony 1 DODATKOWY RAZ. W przypadku rozłączenia w późniejszej fazie meczu, w pierwszej kolejności osoba którą rozłączyło wysyła zapytanie do przeciwnika z prośbą o powtórzenie meczu. Jeżeli druga strona zgodzi się na powtórzenie meczu należy niezwłocznie zrobić zrzut ekranu na którym widać daną konwersację. Zrzuty ekranu to jedyny uwzględniany dowód, który będzie brany pod uwagę podczas rozstrzygania sporów lub niejasności.

7) Dla własnego dobra każdy gracz powinien robić i zapisywać zrzuty ekranów z wynikami danych meczy, oraz konwersacjami z przeciwnikami (w przypadku rozłączenia). Ponieważ w każdym momencie mogą się one przydać!"

Ja sam ciągle się uczę i razem z moim streamowym community aktywnie staramy się usprawniać każdą następną edycję turnieju. Na chwilę obecną w przypadku ostrych DC'ków osoba którą często rozłącza będzie niestety musiała liczyć na dobrą wolę drugiego gracza i na to, że druga strona zgodzi się na powtórzenie meczu. Nikt przecież nie wie lepie w jakich okolicznościach doszło do DC i czy mecz nie był by wygrany tak czy owak niżeli sami uczestniczący. W większości się znacie doskonale, jeżeli nie tutaj z forum to z twitcha bądź grupy facebookowej fanowskiej społeczności Gwinta, więc z dogadanie się nie powinno być problemu.

Ja sam odpadłem z turnieju Gwint Polska po dwóch disconnectach mojego przeciwnika i w końcu przy trzecim meczu dobrałem najgorszą możliwą rękę a los wtedy chciał, że przeciwnika nie rozłączyło, więc znam ten ból ;)
 
Jak turniej ruszy o 17:30, bo wtedy kończy się check-in to dodajesz do znajomych na gogu swojego przeciwnika i gracie.
 
Już mamy 96 osób zarejestrowanych ! Rekord pobity, jeszcze 3 godzinki więc może może magiczna setka pęknie po raz pierwszy :)
 
Siemka wszystkim o/ Pierwszy dzień zmagań w CGT3 już za nami. Z mojej strony chciałem podziękować tym którzy do nas wbili i mam nadzieję, że dobrze się bawili.
Udało nam się pobić gwintowy rekord, na tą edycję zapisało się 102 osoby! Mam nadzieję, że od strony organizacyjnej nie było najgorzej. Jak wiecie, ja sam ciągle się uczę, więc już znalazłem kilka rzeczy które będzie można poprawić w kolejnych edycjach.

Wszystkim którzy odpadli dziękuję za udział i zapraszam na kolejne edycje Crazy Gwent tournament. A tym co będą dalej walczyć życzę powodzenia jutro przy stołach. Niech wygra najlepszy :)

Dzięki i uciekam spać, bo jestem mega wypompowany po tym dzisiejszym dniu o/
 
Top Bottom