Chamstwo czy oszczędność czasu ?

+
Status
Not open for further replies.
Chamstwo czy oszczędność czasu ?

Witajcie,
gram w gwinta od niedawna.
Jednak spotkałem się już z takim postępowaniem przez niektórych graczy, że w momencie w którym wiedzą, że nie zdołają wygrać po prostu rezygnują. Uciekają ze stołu. I to przeważnie w momencie kiedy mam dużo punktów. Czasem nawet już w 2 rundzie.

Czy ilość punktów na stole = ilość pkt doświadczenia ?
Jak to wygląda ?

No i czy według was takie zachowanie jest chamskie czy jednak oszczędza czas sobie i nam ?
 
Dla mnie to jednak duża oszczędność czasu, tym bardziej jak widzę, że już przegrałem i mój przeciwnik również, a i tak każdą kartę się zastanawia i czeka minute zanim zagra... Z mojej perspektywy to również może być chamstwo.
Często widzę, że już nie mam szans pod koniec 2 rundy (z niektórymi taliami) albo nawet 2-3 karty przed końcem i wtedy wychodzę. Faktycznie nagłe rozłączenie może wydawać się niemiłe, ale przecież idzie GG i exp.
Co prawda nie sprawdzałem czy samo doświadczenie się nie umniejsza gdy ktoś wychodzi wcześniej - ale jeśli tak, moim zdaniem powinno to być zmienione.

Temat ten już chyba był poruszany setkę razy i chyba każdy ma tutaj swoje/inne zdanie.
 
Oszczędza czas. Jeśli ktoś idzie na jakąś niesamowita wartość punktową, to ok. Można poczekać. Ale uparte wyrzucanie kart, gdy wynik będzie oscylował w okolicach 40 punktów i nie gra nic niezwykłego, jest właśnie marnowaniem czyjegoś czasu.
Większość graczy na szczęście pasuje po moim pasie, gdy już wiadomo, że wygrali.
 
Jak słusznie zauważył kloni, temat był wielokrotnie poruszany w różnych wątkach. Na przyszłość firestone91 rozejrzyj się po forum zanim założysz nowy wątek, temat zamykam.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom