Chat z twórcami Powrotu Wilka

+
Chat z twórcami Powrotu Wilka

Jeżeli macie pytania na temat konsolowego Wiedźmina, a żaden z dotychczasowych wywiadów nie odpowiedział na nie, to mam dla Was dobrą wiadomość!W najbliższy poniedziałek (22 grudnia), o godzinie 17:00, w serwisie GRAM.PL odbędzie się chat z twórcami gry Wiedźmin: Powrót Białego Wilka. W czasie rozmowy będziecie mieli możliwość podpytać ich nie tylko o najnowszy projekt, ale także o inne rzeczy związane z Wiedźminem – kto wie, może będą bardziej rozmowni niż do tej pory :)Przybywajcie!
 
Te czaty to bzdura , zawsze przez moderatorów czatu wybierane są takie pytania na które odpowiedź już dawno jest znana , ewentualnie pytania nie dotyczące produkcji w stylu "Jak się czujesz mieszkając z kotem?".Czasami udaje sie wyłamać z konwencji jakiemus pytaniu i wtedy słyszymy remake forumowych odpowiedzi "Zobaczymy" , tak więc nie liczyłbym że ktokolwiek będzie tam bardziej rozmowny ;]
 
PanKarol said:
W czasie rozmowy będziecie mieli możliwość podpytać ich nie tylko o najnowszy projekt, ale także o inne rzeczy związane z Wiedźminem – kto wie, może będą bardziej rozmowni niż do tej pory :)
Czyżby REDzi zaczynali powoli coś sugerować? ;) Ale, ucząc się na błędach, nie nastawiajmy się na nic zbyt wcześnie. Pożyjemy zobaczymy...
 
SzermierzzKaerMorhen said:
SzermierzzKaerMorhen said:
W czasie rozmowy będziecie mieli możliwość podpytać ich nie tylko o najnowszy projekt, ale także o inne rzeczy związane z Wiedźminem – kto wie, może będą bardziej rozmowni niż do tej pory :)
Czyżby REDzi zaczynali powoli coś sugerować? ;) Ale, ucząc się na błędach, nie nastawiajmy się na nic zbyt wcześnie. Pożyjemy zobaczymy...
Właśnie, zgadzam się z tobą - pożyjemy zobaczymy. Myślę, że nie dowiemy się niczego na temat części drugiej wiedźmina. Sama informacja o pracach nad drugą częścią, a już w ogóle podanie jakiejś wstępnej i niezobowiązującej daty premiery, byłaby ważną informacją na rynku gier i myślę, że "grupa trzymająca władzę" w CD Projekt zostawi ją na odpowiedni moment., aczkolwiek dziwi mnie, że specjalista od PR w CDPR robi nam w tej sprawie jakieś nadzieje., ponieważ zazwyczaj plotki i "głosy" wychodzą od programistów.
 
a może coś zdradzą ;] trza mieć nadzieję, ale mam nadzieję, że na czas czatu twórcy nie będą zastraszeni i nie będą musieli obawiać się o soje członki, kończyny itd. ...
 
Poniedziałek powoli się zbliża ;) Ciekawe co nam REDZI zdradzą na temat konsolowego wieśka i czy coś wspomną o wiedźminie 2
 
W czasie rozmowy będziecie mieli możliwość podpytać ich nie tylko o najnowszy projekt, ale także o inne rzeczy związane z Wiedźminem – kto wie, może będą bardziej rozmowni niż do tej pory Smiley
Może będzie jakaś wzmianka :)
 
Zawsze miałem problemy z gramowym IRCem i teraz jest podobnie. Za nic nie chce się odpalić mimo instalowania najnowszych wersji Javy i używania różnych przeglądarek. No trudno, muszę poczekać na zapis czatu :dead:.
 
PanKarol said:
kto wie, może będą bardziej rozmowni niż do tej pory :)
Niestety nie byłem na czacie. Ktokolwiek coś widział, ktokolwiek wie czy Redzi byli bardziej rozmowni ?
 
Oprocz tego, ze bylo duzo offtopu, w ktorym gnebiony byl jeden z redow (Xymek) i gadka no koniec, ze ida grac w "dwojke", to nie, wszytkie informacje byly zbedne, czyli znane od dawna.
 
Ja tam nie czytałem wcześniejszych wywiadów, więc się dużo dowiedziałem.Ale ten off-top był najlepszy ;D Muszę sobie gdzieś ten odpis który zrobili/zrobią zachować bo to jest bezcenne ;]
 
Top Bottom