Chcemy Wiedźmina 4?[ankieta]

+

Chcemy Wiedźmina 4?[ankieta]

  • Tak, Geralta nigdy za wiele

    Votes: 343 44.3%
  • Tak, ale z nowym, predefiniowanym bohaterem

    Votes: 206 26.6%
  • Tak, ale z bohaterem od podstaw tworzonym przez gracza

    Votes: 125 16.1%
  • Nie, lepiej by trylogia była zamkniętą całością, a Redzi zajęli się nowymi światami

    Votes: 100 12.9%

  • Total voters
    774
Chcemy Wiedźmina 4?[ankieta]

Chciałbym poznać Wasze zdanie na zadany temat. Jak wielka jest w narodzie chęć wcielenia się po raz kolejny w Geralta.

Sam chciałbym doczekać Wiedźmina 4. Historia nie musi być przecież kontynuacją, może być chociażby prequelem. Jeśli każda część będzie powiewem świeżości czy to gameplayowo, czy graficznie, czy w jakikolwiek inny sposób będzie krokiem naprzód, to ja jestem za.

Nie chciałbym tylko takiej sytuacji jaką mamy z Assassins Creed. Gdzie kolejne części nie różnią się niczym od poprzednich i są tylko odcinaniem kuponów. Na szczęście CDPR, to nie Shitsoft.

I powiedzmy sobie szczerze, polubiłem białogłowego od CDPR.

Głosujcie w ankiecie
 
Bardzo tendencyjnie sformułowana ankieta. xD

Brakuje, chcesz by trójka była była ostatnią częścią, bo historia powinna się skończyć efektownie i bezkompromisowo.

EDIT

@kpt Włodzimierz

Pełna zgoda. Zakończenie historii Białego Wilka z przytupem i początek całkiem nowej przygody w Wiedźminlandzie.
 
RPG w świecie wiedźmina - TAK
Geralt w kolejnej części gry - NIE

Tak jak to zostało powiedziane w wywiadzie - Geralt to już stary, zmęczony człowiek który zasługuje na spokój i odejście w glorii i chwale. Czas na odrobinę świeżości.
 
Właściwie to tak - pierwsza odpowiedź sama się nasuwa, ale fajnie też by było zagrać w Wiedźminlandzie kimś innym. Niestety nie mogę oddać dwóch głosów na raz...
 
kptwlodzimierz said:
Tak jak to zostało powiedziane w wywiadzie - Geralt to już stary, zmęczony człowiek który zasługuje na spokój i odejście w glorii i chwale.

Tylko niech to nie będzie, jak z polskimi skokami narciarskimi. Odszedł Król,... :p
 
@Nars.
Wydaje mi się, że pytania sformułowałem dosyć neutralnie. A bezkompromisowość brzmi ładnie, ale w życiu sprawdza się średnio:p

@Robert
Wybierz mniejsze zło:D Chciałbym żeby ta ankieta była takim probierzem oczekiwań, stąd możliwość wyboru jednej opcji.
 
Trudna ta ankieta w sumie nie wiedziałem co wybrać
Ale przygoda Geralta powinna się zakończyć jednak ,nie może tak być że bęzie wiedzmin 5 ,6 żeby się nie przejadło
Licze teraz na Red że W3 będzie wielką piękną grą w której odpowiednio będzie się można porzegnać z bohaterami
 
Jeśli jest tak jak mówią RED'zi - historia (naprawdę) została przewidziana na trylogię, to lepiej aby się tak stało i saga zamknęła się na trzeciej części.

Nie to, że nie chciałbym zobaczyć kolejnej gry w tym świecie, ale już nie sterując Geraltem. Opcji jest wiele - inny wiedźmin (znany lub nieznany z sagi), jakaś czarodzieja/czarodziej (tych też się dużo przewijało, a jak nie to zawsze można jakiegoś wmieszać), Ciri ( ), czy też... Leo Bonhart (jeśli rozważamy maksymalnego antybohatera oraz retrospekcje w stosunku do gry - wydarzenia nie koniecznie musiałyby pokrywać się z tymi z książki, a stanowić wstęp do nich).

Tak więc, jak widzicie, opcji jest bez liku. Ważne byłoby jedynie zachowanie kilku kluczowych znanych postaci (plus jakieś opowieści o czynach Geralta - tych książkowych lub growych w zależności od przyjętej koncepcji) oraz atmosfera świat pierwotnie wykreowanego przez na kartach powieści AS'a.
 
IwaN said:
Jeśli jest tak jak mówią RED'zi - historia (naprawdę) została przewidziana na trylogię, to lepiej aby się tak stało i saga zamknęła się na trzeciej części.

Nie to, że nie chciałbym zobaczyć kolejnej gry w tym świecie, ale już nie sterując Geraltem. Opcji jest wiele - inny wiedźmin (znany lub nieznany z sagi), jakaś czarodzieja/czarodziej (tych też się dużo przewijało, a jak nie to zawsze można jakiegoś wmieszać), Ciri ( /> ), czy też... Leo Bonhart (jeśli rozważamy maksymalnego antybohatera oraz retrospekcje w stosunku do gry - wydarzenia nie koniecznie musiałyby pokrywać się z tymi z książki, a stanowić wstęp do nich).

Tak więc, jak widzicie, opcji jest bez liku. Ważne byłoby jedynie zachowanie kilku kluczowych znanych postaci (plus jakieś opowieści o czynach Geralta - tych książkowych lub growych w zależności od przyjętej koncepcji) oraz atmosfera świat pierwotnie wykreowanego przez na kartach powieści AS'a.

Hmm... do tej pory byłem zdecydowanie za Ciri, ale tym Bonhartem mnie zastanowiłeś...

Choć IMO gra o Bonharcie mogłaby być takim spin-offem, a główna oś fabularna byłaby kontynuowana trylogią o Ciri.

A granie postacią stworzoną od zera nie jest zbyt dobrym pomysłem. Bohater powinien być już zakorzeniony w Sadze.
 
SMiki55 said:
A granie postacią stworzoną od zera nie jest zbyt dobrym pomysłem. Bohater powinien być już zakorzeniony w Sadze.

Mi spodobał się pomysł rzucony w którymś z wątków o W3 - kolejna gra od CDPR mogłaby się rozgrywać wiele, wiele lat przed wydarzeniami z Sagi, przedstawiając czasy w których "podróże kupców między miastami przypominały przemarsze wojsk". Idealne pole do popisów dla REDów - znalazłoby się miejsce na intrygi, politykę, magię, wiedźminów...
 
o potrzebę zakładania tematu z sondą, której wynik jest przewidywalny jak wyniki meczy polskiej reprezentacji piłki noznej. chyba że mamy sie jarać tym że chcemy łiczera 4: droga do domu, łiczera 5: dobry żart orena wart i łiczera 6:choroby weneryczne mistrza jaskra , to okej:)
 
Top Bottom