Cheaterzy wstąpili w szeregi betatesterów

+

Ukash

Forum veteran
Cheaterzy wstąpili w szeregi betatesterów

Ogólnie cheaterów trzeba tępić.
"Dane z serwera różnią się od danych użytkownika" - coś w tym stylu zobaczyłem... zaczyna się cheatowanie.
Banować raz dwa!

+1 dla CDPR za wykrycie :)

W powyższym wypadku gra kończy się naszym zwycięstwem.

Albo cheaty albo anomalia...
Przy mojej turze ( przy wygranym już prze zemnie meczu : 1:1, 2:1 w kartach,40 parę pkt przewagi w 3 turze) zobaczyłem podgląd karty : Komandos niebieskich pasów. Co lepsze to przeciwnik nie zagrał tej karty bo miał inną ostatnią - a już myślałem że jakiś combo/podgląd został odpalony na moją korzyść . Zamknąłem ten podgląd karty, po czym okno Gwinta przestało odpowiadać na moje polecenia co zaskutkowało stratą karty 10pkt ponieważ gra uznała że nie zagrałem karty w wymaganym na to czasie.
 
Nie wiem, czy to problem cheatów, czy wciąż obecnego dziwnego rozłączania.

Mi zdarzyło się, że grając z innym graczem, wygrałem pierwszą rundę, a w drugiej mocno dominowałem. Gracz poddał drugą rundę (klawisz ESC) trochę w dziwnym momencie (miał jeszcze 3-4 karty do zagrania), ale w sumie mógł przeliczyć talię i stwierdzić, że już nie ma szans, bo zbudowałem dużą przewagę. Wyświetlił się komunikat o poddanej grze i wygranej przeze mnie rundzie i partii (cała zapełniona korona), po czym zerwało połączenie (niby z mojej winy) i wyświetlił się kolejny komunikat, że przegrałem (a obie korony były zapełnione, tak jak przy remisie), przy czym widniał napis porażka i nie dostałem nagrody.

Wyglądało na zbieg okoliczności, ale stało się to tak szybko jedno po drugim, że wyglądało jakby to wszystko było wykonane celowo. Nie posądzam jednak nikogo o czity, raczej zwracam uwagę na coraz częstszą kwestię tych "dziwnych" problemów z połączeniami (w różnej formie).
 
MI wyskoczył taki komunikat że niby to ja oszukiwałem. Myślę że może to być spowodowane tym że miałem przejętą kartę z talii przeciwnika.
 
Ukash;n3450162 said:
"Dane z serwera różnią się od danych użytkownika"

Też uświdczyłem tego komunikatu ze dwa razy.Nie potrafię powiązać tego zdarzenia z niczym szczególnym, więc wygląda mi to na problem po stronie serwerów. A szkoda bo wygrywałem :(
 
Ukash;n3450162 said:
Ogólnie cheaterów trzeba tępić.
"Dane z serwera różnią się od danych użytkownika"

a może to po prostu BETA .... i gra jest nie stabilna i zawiera bugi .

https://www.playgwent.com/pl/faq :

[h=3]Gra ma problemy z działaniem na moim komputerze / Wydaje mi się, że podczas gry wystąpił błąd. Gdzie mogę uzyskać pomoc?[/h] W pierwszej kolejności chcemy Cię przeprosić za wszelkie niedogodności, jakie wystąpiły podczas gry. Wciąż pracujemy nad GWINTEM i staramy się, by kolejne jego wersje były pozbawione błędów. Prosimy odwiedź nasze forum dyskusyjne i zobacz czy ktoś nie opisał już rozwiązania Twojego problemu, lub skontaktuj się bezpośrednio z naszym działem wsparcia technicznego.

 
Miałem ten sam problem.

Bayonetta92;n6883040 said:
a może to po prostu BETA .... i gra jest nie stabilna i zawiera bugi .

https://www.playgwent.com/pl/faq :

[/FONT][/SIZE]

Sądzę, że między innymi jest te forum. Pogadać o ewentualnych bugach i upewnić się, że nie jest to jeden jednostkowy przypadek. Następnie nasmarować zgłoszenie :)
 
problemy BETY ewidentnie, u mnie taki błąd wystąpił bo jakiejś dziwnej sytuacji, że jego szpieg zadziałał tak jakbyśmy oboje go na raz użyli. Gra zwariowała, więc nas wywaliło :p
 
Top Bottom