Ciekawe, jak czesto gramy z botami nawet o tym nie wiedząc?

+
Ostatnio chciałem sobie przetestować na grze treningowej nową talię. Przypadkiem, czego wcześniej jednak nie zauważyłem, włączyłem grę przeciwko SI zamiast graczowi , i grałem z SI będąc przekonany że gram z normalnym graczem. I przez całą grę się nawet nie zorientowałem że to bie był żywy przeciwnik - grał mniej więcej tak, jak grałaby inteligentna osoba po drugiej stronie;
I tak sobie pomyślałem: jak często może się zdarzyć, że gramy przeciwko botom zamiast żywych przeciwników i nawet o tym nie wiemy? Jeśli się bowiem nad tym logicznie zastanowić to taki zabieg że strony developera gry byłby całkowicie logiczny: nie chcąc tracić graczy zrażonych tym że akurat nie ma dla nich wolnego rywala któryś raz z rzędu gra po prostu wlacza bota krory gra przeciwko i tyle
Powiem szczerze że ja również już nawet nie zastanawiam czy faktycznie graja te boty, tylko jak czesto
 
Na rankendzie nie grasz z botami. Przecież widzisz nick swojego przeciwnika (po zakończeniu gry w przypadku Pro Rank) i możesz nawet sprawdzić placementy przeciwnika po zakończeniu gry.
 
Co sprawdzę? Mało fikcyjnych osób jest w google'u? Lub też równie dobrze bota można było nazwać od prawdziwej osoby.

Rozumiem argumentację, ale kiepską wybrałeś.
 
Co sprawdzę? Mało fikcyjnych osób jest w google'u? Lub też równie dobrze bota można było nazwać od prawdziwej osoby.

Rozumiem argumentację, ale kiepską wybrałeś.

To napisz na messangera do mnie to Ci udowodnie że prawdziwy skoro Google Ci nie wystarczają :)
 
Ale bardzo już proszę skończyć te bezsensowne przepychanki na temat tego kto jest botem, a kto nie... Wystarczy.
 
Na Reddicie jakiś czas temu pojawił się wątek dotyczący podejrzeń o styczność z kontami-botami https://www.reddit.com/r/gwent/comments/t9q835 Sam parę razy natknąłem się na graczy z taką kombinacją kontraktów. Grali specyficznymi taliami i sądziłem, że złożyli je pod wykonanie zadań dziennych lub tych z przygód.
Najciekawszy jest jednak komentarz użytkownika killslugs :D
 
Top Bottom