Ciekawostki oraz Easter Eggi we wszystkich Wiedźminach

+
Ciekawostki oraz Easter Eggi we wszystkich Wiedźminach

Siemka :D
Tak jak w temacie pragnę zapoznać się z Easter Eggami oraz ciekawostkami w całej serii pt.Wiedźmin . i w związku z tym chciałbym Was poprosić o to,żebyście pod tym postem pisali ciekawostki,które Wy znacie lub odkryliście :)
Prosiłbym o jak najwyższe sprecyzowanie,ponieważ zamierzam nagrać o tym filmik na YouTubie i chciałbym,żeby info w nim podane było jak najbardziej dokładne ;)
Jakby ktoś chciał się dowiedzieć więcej o moim kanale,zapraszam na pv.
PS.OBRAZKI MILE WIDZIANE ;)
PS 2.Zi3lona nakierowała mnie na tą część forum z uwagi na to,że zamierzam nagrać film na YT.Pierwotnie post ten pojawił się w bardziej ubogiej wersji w dziale: Dyskusja ogólna.
 
Last edited:
Znalazłem jedną ciekawostkę związaną z Assassin's Creedem ^^
Otóż w prologu,gdy mamy wymierzyć balistę w mur wieży (zdj. dam jak zrobie) wystarczy odwrócić się od balisty i zajrzeć co jest za rogiem budynku po prawo.Jest tam gościu ubrany na biało,który wpadł w stóg siana i zginął.
Po podejściu do tego miejsca Geralt wypowie takie słowa:
Hmmm...Nigdy się nie nauczą
.
Po tych słowach dostaniemy nową umiejętność pt.,,Asasyn",która daje +10% do obrażeń zadawanych z tyłu.
 
Hmm, jeśli chodzi o ee z części drugiej, to bardzo fajnie wyłapał je użytkownik @EnzinhoFCB - nie wiem, czy jest on na forum, bo nie mogłem znaleźć, ale za to występuje on pod takim nickiem na yt.
 
Witam,

Tutaj znajduje się pierwsza część easter eggów, które nagrałem z pomocą naszego community, korzystając z tego tematu. Starałem się jak najlepiej je wyjaśnić. Być może kilka jest naciąganych.

Baw się dobrze ;)
 
Witam,

Tutaj znajduje się pierwsza część easter eggów, które nagrałem z pomocą naszego community, korzystając z tego tematu. Starałem się jak najlepiej je wyjaśnić. Być może kilka jest naciąganych.

Baw się dobrze ;)

A mogę wykorzystać Easter Eggi i ciekawostki z Twojegu filmu w moim ?Napiszę,że mi podesłałeś ;)
 
Okazuje się, że nazwisko wpływowego kupca Declana Leuvaardena brzmi zaskakująco podobnie, jak miejscowość, w której urodziła się Mata Hari - Leeuwarden. Mata Hari była podwójnym szpiegiem Niemiec i Francji. Declan Leuvaarden również miał za uszami udział w grubszym spisku, stąd wnioskuję, że zbieżność może być nieprzypadkowa.
 
Okazuje się, że nazwisko wpływowego kupca Declana Leuvaardena brzmi zaskakująco podobnie, jak miejscowość, w której urodziła się Mata Hari - Leeuwarden. Mata Hari była podwójnym szpiegiem Niemiec i Francji. Declan Leuvaarden również miał za uszami udział w grubszym spisku, stąd wnioskuję, że zbieżność może być nieprzypadkowa.
Akurat nazwisko Declana pochodzi od bohatera z sagi - Berengara Leuvaardena. Do niego z kolei bardziej pasuje, gdyż uczestniczył w spisku przeciwko Emhyrowi, po czym wydał wszystkich współspiskowców służbom cesarskim.
 
Akurat nazwisko Declana pochodzi od bohatera z sagi - Berengara Leuvaardena. Do niego z kolei bardziej pasuje, gdyż uczestniczył w spisku przeciwko Emhyrowi, po czym wydał wszystkich współspiskowców służbom cesarskim.
Wiem o Berengarze, czytałem sagę "z przyległościami". W zasadzie to powinienem w poście przytoczyć obu, nie wiem dlaczego zafiksowałem się na Declanie. Nie zmienia to faktu, że zbieżność może nie być przypadkowa, a powstała już na poziomie książek.
 
Top Bottom