Ciekawostki po roku przerwy

+
Wróciłem do gry po roku przerwy o paździa zeszłego roku do niedawna kiedy wróciłem. Wiele się zmieniło w grze na lepsze i gorsze. Bardziej mi się interfejs podoba. Zwłaszcza po ostatniej łatce. Doszła nowa frakcja o kurcze super ..... a to tylko novigrad chlip chlip wciąż nie ma Zerrikanii ani Koviru. Podoba mi się że obecnie nie wyciągam jakimiś kombosami po kilkaset ptk na mecz albo po pięćdziesiąt na zagranie (da radę ale jest to jednostkowa sytuacja) Ciekawska że że dodano nagrody za logowanie haha ucieszyłem się jak dziecko ze 30 skrawków dopóki nie spojrzałem na zapas moich 200000 no ale liczy się gest a nowi gracze będą mieli więcej skrawków na zmarnowanie.
 
tak btw. Ktoś wie z czego wynika dzisiejszy bonus +50% doświadczenia za granie potworami? Halloween czy co? Zero info..

EDIT:
Jeszcze jakaś ramka wpadła za wygrany mecz :shrug: "Saovine"
 
Last edited:
tak btw. Ktoś wie z czego wynika dzisiejszy bonus +50% doświadczenia za granie potworami? Halloween czy co? Zero info..

EDIT:
Jeszcze jakaś ramka wpadła za wygrany mecz :shrug: "Saovine"
Boost wynika z wyjścia gry na ioS i przez 5 dni będą boosty kolejnych frakcji. A ta ramka to za święto Saovine.
 
A było gdzieś takie info na polskim forum?? Sprawdziłem nawet temat utworzony przez Pawła Burzę nt IOS i nie było nic o tym.. To jutro, która frakcja będzie miała boosta?
 
Hej, forum jest od dyskutowania o grze. Niewszystkie informacje się tutaj pojawiają(wiadomo o tym od samego początku tak naprawdę). Ludzie dalej zamiast zainteresować się FB, Twitterem... czymkolwiek, naiwnie czekają aż coś pojawi się na forum. Sam nie grałem od dwóch tygodni, a taką informację znalazłem czy raczej ona mnie znalazła sama na FB. To nie takie trudne. A skoro wiadomo jak to na forum wygląda, to może pora samemu coś z tym zrobić.
 
Hej, forum jest od dyskutowania o grze. Niewszystkie informacje się tutaj pojawiają(wiadomo o tym od samego początku tak naprawdę). Ludzie dalej zamiast zainteresować się FB, Twitterem... czymkolwiek, naiwnie czekają aż coś pojawi się na forum. Sam nie grałem od dwóch tygodni, a taką informację znalazłem czy raczej ona mnie znalazła sama na FB. To nie takie trudne. A skoro wiadomo jak to na forum wygląda, to może pora samemu coś z tym zrobić.

To jest usprawiedliwienie lenistwa twórców.

Nie mam polubionego Gwinta na facebooku, nie mam konta na Twitterze. Na forum zaglądam codziennie.
Zwykłe kopiuj - wklej jakiejś osoby zajmującej się przekazywaniem informacji wśród Redów, i w pięć minut można by to zrobić. Zwłaszcza, że to ponoć oficjalne forum cdprojektu...
 
Ale ja nie zamierzam usprawiedliwiać niczego, ani nikogo. Po prostu stwierdzam fakt. Skoro na forum nigdy nic nie ma, to może pora dać sobie spokój? Mi te wszystkie informacje do szczęścia nie są potrzebne, ale skoro komuś są potrzebne, to naprawdę warto zainteresować się jakimkolwiek innym miejscem, gdzie takie informacje pojawiają się zawsze.
 

Lexor

Forum veteran
Dlaczego beczka jest tylko dla graczy iOS?

Przecież to nie jest osobna platforma (można na niej grać kontem z PC), a nie każdy ma odpowiedni telefon.

Czy za roczne beta testy mechanik Gwinta przed wypuszczeniem gry na iOS nic się graczom PC nie należy?
 
ale skoro komuś są potrzebne, to naprawdę warto zainteresować się jakimkolwiek innym miejscem, gdzie takie informacje pojawiają się zawsze.

Taka informacja, być może poza twitterem, którego nie mam bo bardziej powszechny jest w moim otoczeniu FB, nie pojawiła się NIGDZIE, przed zamieszczeniem przeze mnie posta. Na fb była na długo, długo po tym jak rozegrałem z boostem kilkanaście gier i zawitała dopiero następnego dnia. Nawet nie było nic o ramce, dopiero jak napisałem na fb komentarz, że o tym zapomnieli to pojawiła się 30 minut później.. także nie wiem może zamiast mieć fora, fb, twittera, discorda i inne bzdety to usunąć to w piździec i wchodzić tylko na stronę www, gdzie chyba powinno (a nie jest) być w pierwszej kolejności?
Wczoraj miałem ten kontrakt na liście trzech ostatnio zdobytych, ale dziś go już nie widzę - Tobie też zniknął z tej listy?

Tak, zapewne dlatego, że zgodnie z tym co pisali na FB, był to kontrakt ograniczony czasowo i zapewne już wygasł.
 

Lexor

Forum veteran
Tak, zapewne dlatego, że zgodnie z tym co pisali na FB, był to kontrakt ograniczony czasowo i zapewne już wygasł.
No ale przecież go zdobyłem, więc chyba powinien być na liście "zdobytych"? Jakoś dziwnie to działa... :/

PS. Co do braku informacji: też uważam, że takie rzeczy w pierwszej kolejności powinny pojawiać się na oficjalnej stronie internetowej...
 
Top Bottom