Ciemna strona mocy - uniwersum Star Wars

+

Ciemna strona mocy - uniwersum Star Wars

  • Luke Skywalker

    Votes: 22 11.9%
  • Yoda

    Votes: 64 34.6%
  • Palpatine

    Votes: 5 2.7%
  • Obi-Wan Kenobi

    Votes: 29 15.7%
  • Qui-Gon Jinn

    Votes: 5 2.7%
  • Darth Vader

    Votes: 37 20.0%
  • Hrabia Dooku

    Votes: 3 1.6%
  • Mace Windu

    Votes: 20 10.8%

  • Total voters
    185
Pojedynek Maul vs. Pre Vizsla jak najbardziej nazwałbym epickim, a był tam tylko jeden użytkownik Mocy, i to nie byle jaki. Vizsla całkiem nieźle dawał sobie z nim radę.

Co było jednym z większych absurdów Clone Wars. Maul powinien rozsmarować Vizsle w parę sekund, wgnieść go w ziemię. Miejmy nadzieję, że więcej takich absurdów nie uświadczymy.
 
Jeden Gerrera wiosny nie czyni ;D

Nie rozumiem trochę tego podejścia. Czy to że do tej pory nie sięgali po postacie z innych mediów oznacza że nie ma absolutnie żadnych szans na sięgnięcie po nie w przyszłości? Po przejęciu marki przez Disneya priorytetem było domknięcie sagi Skywalkerów i kiedy odhaczyli ten punkt to wszystko może się zmienić. Być może nigdy mocniej nie pójdą w tym kierunku, ale nie zakładałbym z góry że na pewno tak będzie.
 
Być może nigdy mocniej nie pójdą w tym kierunku, ale nie zakładałbym z góry że na pewno tak będzie.
A ja widzisz zakładam, bo mają tą licencję już tyle lat i jeszcze oprócz niego ani razu się to nie powtórzyło.
Jedyne na co było ich stać to głos w tle, którego Janusz Kowalski siedzący w kinie rozpoznać nie musi.
 
Z dużej chmury mały deszcz.


Project Luminous, to zasadniczo wprowadzenie do kanonu nowej ery wcześniej wspominanej "Wysokiej Republiki", (zaledwie) 200 lat przed Nową Nadzieją, za pomocą splatających się ze sobą książek i komiksów (brak gier). Tyle. Stara Republika dalej czeka.

MEH.

E:

 
Last edited:
Tak BTW, na Disney+ wyszedł w zeszłym tygodniu pierwszy odcinek Clone Wars. Bez polskich napisów.
 
Walnęła prawdziwa bomba.


Mocne źródła mówią o pojawieniu się Ahsoki w drugim sezonie Mandaloriana! Ahsoke ma grać faworytka fanów już od ładnych paru lat; Rosario Dawson. Najprawdopodobniej będzie to nieduża rola, na koniec sezonu. Nagle te rzekome widowiskowe starcia na miecze świetlne nabierają kolorów. Wciąż się jednak zastanawiam z kim Ahsoka miałaby się bić, bo Gideona by rozniosła bez aktywowania mieczy. Inkwizytorzy martwi. Ben za młody. Luke i Leia, to jasna strona i za grube ryby. Jakiś Mandalorian? Ktoś nowy w stylu Tarona z Upadłego Zakonu?
 
To ciekawe, choć trochę obawiam się, jak Dawson będzie wyglądała w charakteryzacji.

Ja też. Nie wiem dlaczego się uparli aby czarna aktorka ją grała.
Czyżby przez te wydatne wargi? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale co by nie mówić, wiekopomna chwila, gdyż w końcu ważna postać z kreskówek ląduje w czymś poza kreskówką.
Może nawet własny serial dostanie potem.
 
Przypominam zebranym zasady panujące na forum.

W szczególności zabronione jest:
  • pisanie na tematy polityczne i światopoglądowe; wyjątkiem są dyskusje na tematy związane ze światami przedstawianymi w produktach CDPR

Etniczność aktorki nie ma żadnego związku z odgrywaną postacią, więc proszę odłożyć na bok swoje światopoglądowe przemyślenia i wrócić do tematu.
 
Bardzo fajna wiadomość i bardzo ciekawy casting. Mam jednak obawy o to czy postać zostanie sensownie wprowadzona do historii i nie skończy się tylko gościnnym występie żeby była. Wciąż nie skończyłem Wojen Klonów, a Rebeliantów nawet nie ruszyłem więc nie mam pojęcia gdzie i w jakim momencie urywa się historia Ahsoki i jak zatem mogłaby się wpasować w przygody Dina po upadku Imperium.
 
Bardzo fajna wiadomość i bardzo ciekawy casting. Mam jednak obawy o to czy postać zostanie sensownie wprowadzona do historii i nie skończy się tylko gościnnym występie żeby była. Wciąż nie skończyłem Wojen Klonów, a Rebeliantów nawet nie ruszyłem więc nie mam pojęcia gdzie i w jakim momencie urywa się historia Ahsoki i jak zatem mogłaby się wpasować w przygody Dina po upadku Imperium.
Możliwe że jej cameo będzie wprowadzeniem do tego nowego serialu, o którym się plotkuje co ma być bezpośrednio kontynuacją SW Rebels.

***
 
Last edited by a moderator:
plotkuje co ma być bezpośrednio kontynuacją SW Rebels.

Gdyby Tano dostała serial, to owszem, widzę możliwość pojawienia się pojedynczych pobocznych wątków, czy postaci z Rebeliantów, ale zdecydowanie nie bezpośrednią kontynuację. Zwyczajnie, trzeba znać historię z serialu animowanego, który ma specyficzna "kreskę" i jest adresowany do młodszego widza. Takiej migracji publiki zdecydowanie nie widzę.

Wracając do starć na miecze świetlne, po dłuższej chwili zastanowienia, przychodzi mi tylko Barriss Offee jako potencjalna przeciwniczka mogąca zmusić Tano do jakiegoś wysiłku. Przeszła na Ciemną Stronę, jest naprawdę mocna i nie znamy jej losu po procesie za zdradę. Plus, oczywiście dochodzi motywy osobistych porachunków.

 
Gdyby Tano dostała serial, to owszem, widzę możliwość pojawienia się pojedynczych pobocznych wątków, czy postaci z Rebeliantów, ale zdecydowanie nie bezpośrednią kontynuację. Zwyczajnie, trzeba znać historię z serialu animowanego, który ma specyficzna "kreskę" i jest adresowany do młodszego widza.

Miałem na myśli kolejny serial animowany od Dave'a Filoniego, który pewnie zapowiedzą tuż po finale 7 sezonu.
Nie Live Action z Rosario.
A Barris o ile nic się nie zmieniło to chyba nie żyje, ale zawsze mogą zretconować, w końcu to Disney.
 
A Barris o ile nic się nie zmieniło to chyba nie żyje, ale zawsze mogą zretconować, w końcu to Disney.

Nie musza niczego retconować. Los Barriss po jej procesie jest w kanonie (zginęła w legendach) nieznany.
 
Ciekaw jestem jak Ahsoka będzie wyglądała w wersji aktorskiej (o ile oczywiście plotka się potwierdzi). Do tej pory chyba jedyną przedstawicielką tej rasy, którą widzieliśmy w filmach była Shaak Ti i mówiąc szczerze, wyglądała kiepsko, zwłaszcza w porównaniu do siebie z Wojen Klonów.



 
Ciekaw jestem jak Ahsoka będzie wyglądała w wersji aktorskiej (o ile oczywiście plotka się potwierdzi).

Wszystko zależy od charakteryzacji, i osoby która się tym zajmuje.
Widziałem wiele cosplayów Twil'eków i Asari i o dziwo da się zrobić coś co nie wygląda jak baba z czepcem na głowie.
Z tego co dotychczas widziałem w Mandalorianie z obcych mających Lekku, jestem zadowolony.
Jedyne co mi nie pasowało to Trandoshanie z płaskimi pyskami, bardziej ludzko wyglądali.
 
Jedyne co mi nie pasowało to Trandoshanie z płaskimi pyskami, bardziej ludzko wyglądali.

W scenie walki jeden miał "płaską" twarz, drugi już bardziej jak Bossk. Zapewne chcieli ich nieco urozmaicić.
Do tej pory chyba jedyną przedstawicielką tej rasy, którą widzieliśmy w filmach była Shaak Ti i mówiąc szczerze, wyglądała kiepsko, zwłaszcza w porównaniu do siebie z Wojen Klonów.

Była jeszcze Ashla.



To był jeden z dziwnych problemów prequelów. Niektórzy obcy zwyczajnie źle wyglądali. Zresztą, w ogóle niektóre praktyczne efekty specjalne biły po oczach sztucznością.

Kukiełka Yody ( w Ostatnim Jedi wyglądała normalnie).



Tragiczna sztuczna broda Bena z dokrętek.



Co dziwi tym bardziej, że były również świetne projekty z tej ery, jak choćby Pau'anie.


Tak czy siak bardzo bym się nie przejmował. Disneyowi można wiele zarzucić, ale obcy (zarówno nowi jak i starzy) wychodzą im super.







E:

Miałem na myśli kolejny serial animowany od Dave'a Filoniego, który pewnie zapowiedzą tuż po finale 7 sezonu.
Nie Live Action z Rosario.

Według Deadline (kolejne bardzo mocne źródło), plotka z Rosario jest jak najbardziej autentyczna, do tego według nich krążą słuchy, że pojawienie się Tano, ma być nieoficjalnym, "testowym" pilotem dla potencjalnego, aktorskiego serialu, który może dostać Ahsoka.
 
Last edited:
Top Bottom