Ciemna strona mocy - uniwersum Star Wars

+

Ciemna strona mocy - uniwersum Star Wars

  • Luke Skywalker

    Votes: 22 11.9%
  • Yoda

    Votes: 64 34.6%
  • Palpatine

    Votes: 5 2.7%
  • Obi-Wan Kenobi

    Votes: 29 15.7%
  • Qui-Gon Jinn

    Votes: 5 2.7%
  • Darth Vader

    Votes: 37 20.0%
  • Hrabia Dooku

    Votes: 3 1.6%
  • Mace Windu

    Votes: 20 10.8%

  • Total voters
    185
Lekko przycięty i przepuszczony przez cyfrowe oczyszczanie, ale to ten sam fragment. Mark teraz ma zdecydowanie bardziej chrapliwy głos.


---------- Zaktualizowano 21:25 ----------

Ja to odebrałem w ten sposób, że Luke mówi te słowa do syna, córki

Wydaje mi się, że użyłby wtedy zwrotu our, a nie my family.
 
Nie bardzo rozumiem.

Zakładając, że Luke kieruje słowa do zupełnie niespokrewnionej osoby, jaki ma sens mówienia o tym, że w jego rodzinie moc jest silna? Czy w takim wypadku nie stwierdziłby jedynie, że on również taką moc posiada? Poza tym, w video zamieszonym powyżej, Luke mówi te słowa do siostry uzmysławiając jej, że posiada moc i jest jego siostrą. Skoro nowy film posługuję się tym cytatem, to ma to większy sens w kontekście rozmowy z kimś z rodziny,
 
Zakładając, że Luke kieruje słowa do zupełnie niespokrewnionej osoby, jaki ma sens mówienia o tym, że w jego rodzinie moc jest silna? Czy w takim wypadku nie stwierdziłby jedynie, że on również taką moc posiada? Poza tym, w video zamieszonym powyżej, Luke mówi te słowa do siostry uzmysławiając jej, że posiada moc i jest jego siostrą. Skoro nowy film posługuję się tym cytatem, to ma to większy sens w kontekście rozmowy z kimś z rodziny,

Dialog z Leią jest prowadzony z innej perspektywy. Leia nie wie, że jest spokrewniona z ostatnim Jedi. Luke prowadzi dialog tak, żeby był dramatic reveal na końcu.

Abstrahując od tego, że nie jest to dialog z EP. VII więc cała ta rozkmina w moim wykonaniu była daremna. :D
 
No dobra, oglądam ten analizę teasera ze streama i chłopaki słusznie zauważyli, ręka przekazująca miecz świetlny Anakina nie jest ręką człowieka. Wiecie, pomarańczowa skóra, kobieca dłoń.


Just sayin.
 
No, trailer ma moc.

Chociaż nigdy wielkim fanek SW nie byłem, to ceniłem filmy za dobre kino.
Oby i tym razem im się udało.
 
Teraz mam tylko nadzieje, że pokażą na żywo dwa pierwsze odcinki Rebels, które będą puszczali podczas Celebration. Mają też pokazać 4 nowe odcinki Clone Wars ale mają być one ekskluzywnie pokazane dla uczestników.
 
Last edited:
Pojawiło się zdjęcie Daisy w lepszej rozdzielczości.



Niech mi kto powie, że końcówka kija nie wygląda na emiter miecza świetlnego. Po bliższym przyjrzeniu się zaryzykowałbym nawet opinie, że miecz można odczepić od drzewca otrzymując podwójne ostrze w stylu miecza Exara Kuna.



 
Pojawiła się masa nowych zdjęć kostiumów wraz z opisami. Wiemy też, że bohaterowie nie walczą z Imperium, tylko jakąś post-imperialną organizacją "First Order".


---------- Aktualizacja 17-04-2015 09:50 ----------

A cóż to się przykleiło do kurtki Finn'a, na oficjalnym concept arcie pokazywanym na SWC?




Toż to pokazany w teaserze miecz świetlny Anakina/Luke'a.

Nie jest to ostateczne potwierdzenie, że Finn to Jedi, ale coraz trudniej odrzucać ten koncept.
 
Top Bottom