Ciemna strona mocy - uniwersum Star Wars

+

Ciemna strona mocy - uniwersum Star Wars

  • Luke Skywalker

    Votes: 22 11.9%
  • Yoda

    Votes: 64 34.6%
  • Palpatine

    Votes: 5 2.7%
  • Obi-Wan Kenobi

    Votes: 29 15.7%
  • Qui-Gon Jinn

    Votes: 5 2.7%
  • Darth Vader

    Votes: 37 20.0%
  • Hrabia Dooku

    Votes: 3 1.6%
  • Mace Windu

    Votes: 20 10.8%

  • Total voters
    185
https://naekranie.pl/aktualnosci/og...iezdnych-wojen-disney-ratuje-sytuacje-3303665

Co się dzieje w Lucasfilm i w Disney gorąco to mało powiedziane.

Jeden niewypał i takie trzęsienie ziemii.
Myśle że tu nie tyle chodzi o klape finansową, co o dużo bardziej dotkliwą rzecz mianowicie rozmienianie brandu SW na drobne, ludzie powoli tracą zaufanie, tak to widzę.

Zabawki zaliczyły poważny spadek i już Disney interweniuje, no ciekawe kto przyjdzie na miejsce Kennedy i czy te zmiany wyjdą na dobre,
Coś mi się wydaje że jak EA nie wyjdzie najnowszy tytuł z SW to Disney może nie wytrzymać i odebrać im prawa, jeżeli marka dalej bedzie zaliczać delikatny regres.
 
Last edited:
Co się dzieje w Lucasfilm i w Disney gorąco to mało powiedziane.

Jeden niewypał i takie trzęsienie ziemii.
Myśle że tu nie tyle chodzi o klape finansową, co o dużo bardziej dotkliwą rzecz mianowicie rozmienianie brandu SW na drobne, ludzie powoli tracą zaufanie, tak to widzę.

Zabawki zaliczyły poważny spadek i już Disney interweniuje, no ciekawe kto przyjdzie na miejsce Kennedy i czy te zmiany wyjdą na dobre,
Coś mi się wydaje że jak EA nie wyjdzie najnowszy tytuł z SW to Disney może nie wytrzymać i odebrać im prawa, jeżeli marka dalej bedzie zaliczać delikatny regres.

Ten news, to upragnione wieści dla wszystkich niezadowolonych z GW za kadencji Disneya. Idealny przykład klikbejta. Nawet przez chwilę nie wierzę w te doniesienia. Szczególnie jeśli spojrzy się na to jakie pieniądze zgarniały wszystkie filmy przed Solo. Taka panika i chaos zupełnie nie pasuje do tej firmy, więc na te rewelacje patrzyłbym z olbrzymim dystansem.
 
Naprawdę ktoś wierzy w to że jakaś tam jutuberka posiada takie informacje prosto od prezesa Disneya? xD Chyba, że sypiają ze sobą i Bob coś tam wyszeptał przez sen.

Jasne, może być w tym ziarno prawdy, ale wiara w to że osoba tworząca kanał na YT ma takie dojścia to przesada.
 
Plotki, plotki i jeszcze raz plotki. Zapewne mają zerowe pokrycie w rzeczywistości, ale nic to, ludzie klikają, a hejterzy mogą się dalej po pleckach poklepywać i wszyscy szczęśliwi.
 
Super sprawa. Owszem, nie jest w najlepszej formie, ale głosem wciąż gra genialnie. Żałowałem, że nie było go w EpVII, bo nie miał szansy dostać sceny z Hanem, ale przynajmniej powróci na zakończenie Sagi :)
 
Forma to jedno, ale wieku nie przeskoczysz. Williams jest sześć lat starszy od Forda, a już jego Han w Przebudzeniu Mocy wyglądał na zmęczonego dziada. Ponad osiemdziesięcioletni Lando nie będzie już czarusiem tylko oblechem :p Ale to tak pół żartem, pół serio, bo cieszę się na powrót kolejnej znanej twarzy. Niech mi jeszcze dorzucą McGregora i Christensena i będę zadowolony.
 
Oglądaliście wczoraj film na Polsacie i jak wrażenia? Niech moc będzie z Wami towarzysze
Moja ulubiona część! Pamiętam jak była premiera w starym miejskim kinie i ojciec zabrał mnie na tą część. Nie miałem nawet 10 lat, sentyment wielki. Poza tym Vader to moja ulubiona postać w uniwersum, rozumiem jego wybór i zło, któremu się poddał, aby ratować ukochaną.
 
Oficjalna obsada dziewiątego epizodu, są Hamill, Williams i... Fisher!

https://star-wars.pl/News/23275,Obsada_Epizodu_IX_ujawniona.html

 
Top Bottom