Ciemna strona mocy - uniwersum Star Wars

+

Ciemna strona mocy - uniwersum Star Wars

  • Luke Skywalker

    Votes: 22 11.9%
  • Yoda

    Votes: 64 34.6%
  • Palpatine

    Votes: 5 2.7%
  • Obi-Wan Kenobi

    Votes: 29 15.7%
  • Qui-Gon Jinn

    Votes: 5 2.7%
  • Darth Vader

    Votes: 37 20.0%
  • Hrabia Dooku

    Votes: 3 1.6%
  • Mace Windu

    Votes: 20 10.8%

  • Total voters
    185
Oscar "Poe" Isaac said:
but he will admit to being a fan of the new-and-improved lightsabers. "They do look very cool."

Znaczy się liczba mnoga. Opierając się na tym cholernie małym fragmencie, można wysunąć jedynie słuszny, logiczny wniosek, że nie tylko "protosaber", ale wszystkie miecze świetlne będą miały cieńsze, bardziej niestabilne "ostrza".

Źródło.
 
Millenium Falcon!

http://www.filmweb.pl/news/FOTO:+Millennium+Falcon+czeka+na+lot-109012

 
Może komuś przyda się ta porada, bo sam nigdzie w sieci nie znalazłem rozwiązania tego problemu.

Otóż postanowiłem zainstalować Kotora 2. Najpierw gra, potem oba patche, później oczywiście dwa niezbędne mody czyli TSLRCM oraz M4-78EP. W międzyczasie metodą prób i błędów jakoś udało zmusić się grę do pracy w rozdzielczości 1600x900(eh trzeba było mi zostać przy CRT). Wszystko pięknie.

Odpalamy tytuł jest muzyka są i ciarki na plecach, pieczołowita kreacja awatara ładujemy grę i.. crash. Proces powtarzam za każdym razem z tym samym skutkiem. Oczywiście porady sieci nic nie dają(dodanie jakichś linijek do ini). W desperacji zacząłem bawić się ustawieniami grafiki. Efekt: po wyłączeniu soft shadows i triple buffering gra wystartowała i jestem wreszcie na ebon hawk.

Nie wiem jeśli znacie jakąś inną metodę odpalenia gry bez odznaczania tych opcji będę wdzięczny. I tak już btw są, jeszcze jakieś mody godne uwagi z których korzystacie?
 
Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich wszystkich fanów "Gwiezdnych Wojen", którzy byli zawiedzeni pierwszym zwiastunem "Przebudzenia Mocy". W nowym trailerze pojawią się wreszcie emblematyczne dla cyklu postaci Luke'a Skywalkera, Hana Solo, księżniczki Lei, Chewbacki, R2-D2 oraz C-3PO.

Klip będzie pokazywany przed innym niezwykle ważnym dla Disneya filmem - "Avengers: Czas Ultrona".

Źródło: http://www.filmweb.pl/news/Han,+Luke+i+Leia+w+drugim+zwiastunie+"Przebudzenia+Mocy"-109294

Cóż... do maja w sumie niedaleko ;)
 
Ostatnie 5,5 godziny starwarsowego Humble Bundle. Ja się w końcu przełamałem, 12 gier za 12 dolców to niezła oferta, zwłaszcza że miałem dotychczas tylko Republic Commando.
Żegnam, odpalam Outcasta.
 
Ja wczoraj wpłaciłem na PayPala 45zł, myśląc, że mi styknie, ale po doliczeniu jakiejś tam opłaty okazuje się, że mam rzeczywiście na koncie 11.92$. Wpłaciłem dziś około 10tej jeszcze kilka złociszy, ale wątpię, by doszło do 20stej. I tak raczej przepadnie mi Empire at war oraz dwie części TFU :(
 
Za niecały tydzień finał Rebels. Szybko poszło, mam nadzieję że szybko wrócą z drugim sezonem, zwłaszcza że ma mieć 2x więcej odcinków.
Z ciekawych rzeczy związanych z wczorajszym "Rebel Resolve": w videoblogu wyjawiono, że znany z Clone Wars Cham Syndulla jest ojcem Hery, a nie wujem, jak dotychczas sądzono. Córka Chama z Clone Wars nie jest jednak Herą - nie zgadzają się kolor skóry i wzory na ciele. A szkoda, to by było ciekawe.


W finale p.t. "Fire Across the Galaxy" poznamy też wreszcie tożsamość Fulcrum - tajemniczego przywódcy rebelii. Od paru miesięcy toczą się na ten temat debaty, ja zainteresowałem się dopiero dzisiaj. Ponieważ nie ujawniono na razie aktora użyczającego głosu Fulcrum, jest niemal pewne, że to ktoś już widowni znany.
Jeśli jest mężczyzną, stawiam na Baila Organę. Ktoś bawił się jednak w modulowanie głosu i można chyba założyć, że Fulcrum jest kobietą. Tu robi się ciekawiej: pojawiają się takie nazwiska jak Leia Organa, Mon Mothma, Asajj Ventress (to osobiście wykluczam, ale w sumie kto tam ją wie?) oraz Ahsoka Tano. Najbardziej prawdopodobna wydaje się ta ostatnia opcja:
- zniekształcony głos Fulcrum po obróbce zdradza pewne podobieństwo do głosu Ahsoki https://soundcloud.com/rebelsreport/who-is-fulcrum-pitch-changes;
- symbol na skrzyni z wcześniejszego odcinka przypomina wzór na czole;

- widać pewne oznaki manipulacji hologramem. Góra kaptura nie do końca zgadza się z resztą. Możliwe, że dla ukrycia charakterystycznych dla Togruty oznak.

 
Last edited:
Top Bottom