Ciemna strona mocy - uniwersum Star Wars

+

Ciemna strona mocy - uniwersum Star Wars

  • Luke Skywalker

    Votes: 22 11.9%
  • Yoda

    Votes: 64 34.6%
  • Palpatine

    Votes: 5 2.7%
  • Obi-Wan Kenobi

    Votes: 29 15.7%
  • Qui-Gon Jinn

    Votes: 5 2.7%
  • Darth Vader

    Votes: 37 20.0%
  • Hrabia Dooku

    Votes: 3 1.6%
  • Mace Windu

    Votes: 20 10.8%

  • Total voters
    185
Heh, a podobno figurki Yody są krytykowane przez egzorcystów...
Nie ogarniam deep-średniowiecznych czcionek, tym bardziej w łacinie. Odcyfruje ktoś te dwa akapity?
 
Nowe zdjęcie:



Han bardzo dobrze zniósł próbę czasu. :D
 
Wookie żyją ponad 400 lat, a Chewie ma około 230, więc fakt, że się nieźle trzyma po 30 latach, to nieszczególne osiągnięcie w jego przypadku. :D

---------- Aktualizacja 04-05-2015 08:53 ----------

Zaczął się event May the 4th be with you i na dzień dobry dostaliśmy bombę. Z filmiku możemy się dowiedzieć kogo gra Adam Driver oraz mamy potwierdzenie, że Lupita gra mocap'owaną postać.

 
May the 4th be with you obfituje w wiadomości kto kogo gra i nowe zdjęcia z planu.

Chrometrooper, to już oficjalnie Captain Phasma grana przez Gwendoline Christie.



Postać grana przez Lupitę nazywa się Maz Kanata i jest piratem:



Zakulisowe fotki:

View attachment 13403

Pozostają jeszcze:

  • Domhnall Gleeson - niejasne spekulacje, może być snem Luke'a, krewnym Kenobiego. Najnowsze plotki sugerują, że może być powiązany z ciemna stroną mocy.
  • Max von Sydow - niejasne spekulacje. Przez jakiś czas popularna była opinia, że będzie grał Lorda Sith, aktualnie słychać w eterze, że będzie znajomym Rey z Jakku i będzie w jakimś stopniu cyborgiem.
  • Andy Serkis - znany jako "Uber", według spekulacji ma być szefem wszystkich szefów, wielkim złym działającym głównie w cieniu. Ma być mocapowany, ludzie stawiają na Dartha Plagueisa mistrza Dartha Sidiousa (Imperatora).
 

Attachments

  • Driver.jpg
    Driver.jpg
    40.8 KB · Views: 50
Okazuje się, że w nowym komiksie umiejscowionym między ep IV i V ujawnia się kobieta przedstawiająca się jako żona Hana.



Znając fabułę V i VI epizodu można chyba założyć, że jest to jego była żona, która na w/w obrazku się z przemytnikiem droczy. Tak czy siak, nie wiem czy takie mieszanie w kanonie, szczególnie w wydarzeniach dziejących się między filmami ma większy sens. Oczywiście, z miejsca pojawiły się plotki, że biorąc pod uwagę kolor skóry Sany, Finn może być spokrewniony z Hanem.
 
Na oficjalnym kanle Gwiezdnych Wojen pojawił się filmik o Ahsoce Tano. Najważniejsze info, to fakt, że nasza niegdyś padawanka nie wie, że Vader to Anakin, oraz przyznanie, że w bezpośrednim pojedynku Darth pokonałby Ahsokę.

 
No przecież od dawna było zapowiedziane, że Disney zajmie się grami mobilnymi, a EA pełnoprawnymi tytułami. :D

Poza tym prequel to zdecydowanie za mocne słowo, ot gierka fabularnie osadzona po Powrocie Jedi.
 
Ja tam nic nie wiem, aż tak bardzo nie śledziłem :p Po prostu zobaczyłem informację, że powstaje cRPG w świecie Gwiezdnych Wojen i się ucieszyłem, a tu jakiś szyt na telefony. Tak samo strollowało nas Square z Deus Exem kiedy wszyscy czekali na zapowiedź nowej gry, a tu mobile (teraz to już oczywiście nieaktualne, bo pełnoprawna kontynuacja została zapowiedziana).
 
Plotki o następnym filmie z serii SW: Anthology. Nie wiem czy cały film o Obi-Wanie byłby dobrym pomysłem (no bo w końcu wiódł żywot pustelnika, czy robił coś na boku z rebelią, niech się zdecydują w końcu), ale na pewno chciałbym jeszcze gdzieś zobaczyć lub chociaż usłyszeć głos Ewana jako Kenobiego, nieważne czy w którymś z Epizodów, Rebels czy gdzie indziej.
 
Pole do popisu całkiem spore. Ewan jako Kenobi był najjaśniejszym punktem PT, stworzył wspaniałego Bena. Plotki o osobnym filmie z nim w roli głównej mają długą brodę, acz ostatnio znowu przybrały na sile. Możliwe, że kwestia ciszy była związana z tym, że w międzyczasie aktor zaczął się dziwnie zachowywać. Najpierw przyznał, że nigdy nie spotkał prawdziwych fanów, bo nigdy nie był na żadnym konwencie, potem wrzucił do jednego worka i zbluzgał "łowców autografów" z fandomu SW, a następnie wyśmiał design miecza Kylo Rena (tu akurat robi to dość kulturalnie, ale widziałem inny wywiad "z rąsi" i tam był już mniej zachowawczy).

Z drugiej strony Ewan często podkreślał, że z chęcią wróciłby do roli, a sam Disney być może chciał poczekać aż te "kontrowersje" przycichną.
 
Dzisiaj spadła mała bomba jeśli chodzi o wycieki "z sesji zdjęciowych". Powraca dwóch starych znajomych i jest jedna nowa postać drugoplanowa. Wrzucam do spoilera z oczywistych względów:



Dowiedzieliśmy się w końcu kogo w filmie zagra "szczęśliwy amulet" i przyjaciel JJ'ja Greg Grunberg.




Zarówno Admirał Ackbar jak i Nien jak widać nie tylko powracają w glorii i chwale, ale nie są postaciami CGI. Super wiadomość!



Pierwsze wspólne ujęcie kawałka nowej i kawałka starej ekipy razem w jednym ujęciu.



Pierwsze spojrzenie na postać graną przez Domhnalla Gleesona. Plotki o pokrewieństwie z Benem/Lukiem można wyrzucić do kosza, chłop gra oficera First Order.

Źródła [1][2]
 
Top Bottom