Ciemna strona mocy - uniwersum Star Wars

+

Ciemna strona mocy - uniwersum Star Wars

  • Luke Skywalker

    Votes: 22 11.9%
  • Yoda

    Votes: 64 34.6%
  • Palpatine

    Votes: 5 2.7%
  • Obi-Wan Kenobi

    Votes: 29 15.7%
  • Qui-Gon Jinn

    Votes: 5 2.7%
  • Darth Vader

    Votes: 37 20.0%
  • Hrabia Dooku

    Votes: 3 1.6%
  • Mace Windu

    Votes: 20 10.8%

  • Total voters
    185
Drugi film z serii Anthology będzie opowiadał o młodym Hanie Solo. Reżyserii podejmą się Chris Miller i Phil Lord (ci od... LEGO The Movie), scenariusz wzięli na siebie Lawrence i Jon Kasdanowie.
Hmmmm... Hmmmmm... Hmmmm...
Nie mam pojęcia co o tym sądzić.

 
@Włooczykij

A ja całkiem pozytywne. Reżyserzy 21 i 22 jump street czyli całkiem fajnej brocopowskiej komedii dla dorosłych. Scenariusz współtworzy koleś, który maczał palce w scenariuszach takich klasyków jak Imperium Kontratakuje i Poszukiwacze zaginionej arki. W sumie jedyna obawa/niewiadoma, to kto zagra młodego Hana. Ciężko będzie sprostać legendzie.

Widać zróżnicowane podejście, jeden spinoff, to poważny film wojenny, drugi, to najprawdopodobniej dużo lżejszy mariaż akcji i komedii. Fajnie, że eksperymentują.
 
właśnie się dowiedziałem. Ekipa moim zdaniem dobra, jednak wszystko zależy od aktora który wcieli się w Hana. Co ciekawe, Disney planuje też w przyszłości zająć się ponownie Indiana Jonesem. Może ten sam aktor? :)
 
zależy od aktora który wcieli się w Hana

Aktualnie według internetów są dwaj faworyci.

Anthony Ingruber - faworyt fanów, zasłynął w netach udawaniem Hana Solo właśnie.


Chris Pratt - aktualny ulubieniec Hollywood i gwarancja komercyjnego sukcesu (oraz jeśli wierzyć plotkom główny kandydat do zagrania Indiany w planowanym reboocie)

Największym minusem Ingrubera jest fakt, że nie zagrał żadnej znaczącej roli. To, że robi dobre impresje, nie znaczy, że jest dobrym aktorem. Pratt z kolei może być nieco za stary. Aktualnie ma 36 lat, akcja filmu ma się ponoć dziać kiedy Han ma około 19-20 lat (w Nowej nadziei miał 29).
 
W sieci pojawił się taki obrazek.
View attachment 18278

Mam wątpliwości co do autentyczności. Kolejność filmów się nie zgadza

Ponoć screen jest legitelny, ewentualnie jest cholernie dobrą podróbką. Kolejność też się zgadza, zwyczajnie całość jest ustawiona przeciwnie do kierunku wskazówek zegara. Dodatkowo obrazek został już usunięty z imgur'a.
 
zwyczajnie całość jest ustawiona przeciwnie do kierunku wskazówek zegara.
Mogę się nie znać na zegarku, ale czy używasz takiego?


A co do "Kenobi: The Balance of the Force", to jeśli tego nie zrobią z Ewanem, to lepiej niech nie robią.
 
Na jaw wychodzi coraz więcej szczegółów nowego sezonu Rebels.


Jak wiemy z pierwszego odcinka Vader będzie głównie w tle, ponieważ jak wyjaśnił Filoni, nie nadaje się on na głównego antagonistę (jest zbyt potężny). Teraz najprawdopodobniej się własnie dowiedzieliśmy, w jaki sposób twórcy odłożą w czasie starcie między Ahsoką i Vaderem. Otóż Darth oddelegował do zajęcia się rebelią dwóch nowych inkwizytorów.

Jakiegoś nowego typka



Któremu towarzyszy inkwizytorka



Wszystkie znaki na niebie i ziemi sugerują że jet to dobrze nam znana mirialanka Barriss Offee.



Niegdysiejsza przyjaciółka Ahsoki i pośrednia przyczyna jej odejścia z zakonu. Oczywiście nie jest to 100% potwierdzona informacja, tatuaże na twarzy jak i oczy się nie zgadzają. Jednak tatuaże można usunąć, a oczy wyjaśnić przejściem na ciemną stronę.

Tak czy siak, nowy sezon zapowiada się nad wyraz obiecująco.
 
Właśnie czytam. Świetna wiadomość. Kampania motywacyjna podziałała. :pride:
 
Last edited:
Świetna informacja :). Ten termin premiery w pierwszy dzień świąt strasznie mnie wkurzał.
 
Buszując po internetach znalazłem taką oto rzecz dotyczącą zmian w "Nowej nadziei" od roku 1977. Przyznam, że o niektórych, tych mniejszych, nie wiedziałem:


---------- Zaktualizowano 15:19 ----------

Tu "Imperium..."


I jeszcze o "Powrocie Jedi":


Gdy ma się to wszystko razem zebrane, to dopiero wszystko widać. Oprócz oczywistych oczywistości.
 
Last edited:
To tłumaczy dlaczego stara trylogia, którą niedawno obejrzałem po raz pierwszy zrobiła na mnie wrażenie, chociaż to i tak niczego jej nie ujmuje.
 
To tłumaczy dlaczego stara trylogia, którą niedawno obejrzałem po raz pierwszy zrobiła na mnie wrażenie, chociaż to i tak niczego jej nie ujmuje.

Na moim bracie wrażenie zrobiła "Seksmisja", nie dość że nie wiedział że to polski film, to jeszcze mówił że wygląda "współcześnie" :D
 
Top Bottom