Ciemna strona mocy - uniwersum Star Wars

+

Ciemna strona mocy - uniwersum Star Wars

  • Luke Skywalker

    Votes: 22 11.9%
  • Yoda

    Votes: 64 34.6%
  • Palpatine

    Votes: 5 2.7%
  • Obi-Wan Kenobi

    Votes: 29 15.7%
  • Qui-Gon Jinn

    Votes: 5 2.7%
  • Darth Vader

    Votes: 37 20.0%
  • Hrabia Dooku

    Votes: 3 1.6%
  • Mace Windu

    Votes: 20 10.8%

  • Total voters
    185
Mam nadzieję, że nie będzie jak w przypadku TWD z tym trailerem, no i że serial naprawdę rozwinął się w dobrym kierunku. Szczerze pierwszy sezon nie przypadł mi do gustu i oglądałem go z fanowskiego obowiązku, dlatego jakoś specjalnie nie czekam na drugi sezon, ale jeżeli tak to będzie miało wyglądać, to kto wie, może się nawet przekonam do Rebels :)

Jedi pirat :D
 
No nie powiem, nie powiem, podoba mi się ten trailer :). Będę oglądał :). A na razie na kilku kanałach mam powtórki pierwszego sezonu.
 
Trailer "The Force Awakens" w poniedziałek 19.10, wraz z ujawnieniem loga i startem sprzedaży biletów (przynajmniej w USA).
 
Trailer "The Force Awakens" w poniedziałek 19.10, wraz z ujawnieniem loga i startem sprzedaży biletów (przynajmniej w USA).

Ano, cały internet huczy. Tak szczerze, to jestem bardziej nahajpowany na ten trailer, niż byłem na jakikolwiek film w tym roku. :D
 
Co do loga - no też nie spodziewam się jakichś rewolucji.

---------- Zaktualizowano 10:50 ----------

Taki tam prysznic. ;)

 
Oficjalny plakat Przebudzenia Mocy:



Najbardziej charakterystyczna rzecz, to brak Luke'a.

E:

Dodatkowo, Leia ma nową fryzurę, mały kosmita w środku to najprawdopodobniej Maz Kanata, a obiekt w górnym prawym rogu, to "spekulowana" od dłuższego czasu baza wojskowa wielkości planety "Starkiller base".

E2:

No i oczywiście fakt, że broń Rey jest w stanie zablokować miecz świetlny.

---------- Zaktualizowano 18:22 ----------

Jest jeszcze poziomy wariant:



---------- Zaktualizowano 18:35 ----------

I to jeszcze nie koniec nowości, wyciekły koncepty statków (duże obrazy):




 
Last edited:
Plakat świetny :D Czy mi się wydaje czy to pierwsze oficjalne spojrzenie na to jak będzie wyglądała Carrie Fisher?
 
Na premierę oficjalnego zwiastuna czekał do nocy nie będę, ale bardzo jestem ciekaw co tam w migawkach pokażą. I pewno nie ja jeden.
 
Last edited:
Plakaty Struzana mają to do siebie, że są symboliczne i nic na nich nie jest przypadkowe. Ułożenie Ray w stosunku do miecza Kylo Rena sugeruje, że będzie ją ciągnąć na Ciemną Stronę Mocy, brak Luke'a oznacza prawdopodobnie potwierdzenie plotek, że
nie będzie go przez cały film, a pojawi się dopiero pod koniec

I like. Czekam aż będzie do kupienia w Empiku :)
 
Z zapisków "heretyka":
Wy tu omawiacie kolejną część filmu z uniwersum Star Wars (no i wcale się nie dziwię, bo w końcu, co mogą robić fani Star Wars przed premierą :p Tylko rozmawiać o Przebudzeniu mocy i Battlefieldzie...wróć Battlefroncie), a ja wciąż czekam na SW: The Force Unleashed 3. Dwie pierwsze części były jedynymi produktami serii, które mnie faktycznie wciągnęły. Szanse na kontynuację są niestety znikome, a następny projekt, który mnie interesował, czyli 1313 zginął gdzieś w przetasowaniach studiów i korporaków.
 
Plakaty Struzana mają to do siebie, że są symboliczne i nic na nich nie jest przypadkowe.

Autorem tego plakatu nie jest Struzan (jego był ten na D23). Odnośnie ułożenia bohaterów, sporo osób sugeruje, że Rey "osłania" przed Kylo resztę bohaterów

a ja wciąż czekam na SW: The Force Unleashed 3. Dwie pierwsze części były jedynymi produktami serii, które mnie faktycznie wciągnęły. Szanse na kontynuację są niestety znikome, a następny projekt, który mnie interesował, czyli 1313 zginął gdzieś w przetasowaniach studiów i korporaków.

Jeśli podobał Ci się FU to z całego serca polecam Jedi Academy. Najlepsza mechanika walki mieczem świetlnym. Do wyboru pojedynczy, podwójny i dwa miecze świetlne (każdy wybór ma swój własny styl i animacje). Do tego akrobatyka i możliwość zakończenia pojedynku jednym cięciem i tona modów.

Serio, niczego lepszego w tej materii nie wymyślono.

Odnośnie 1313, to plotki niosą, że projekt nie umarł zupełnie, tylko został wzięty na warsztat przez EA, a konkretniej Visceral.
 
Panie i Panowie, a jak tam z biletami? Kupiliście już ? (udało mi się zakupić na godzinę 00.01 18 grudnia), Jak Wam zależy na zakupie jak najwcześniej, to sugeruję rezerwować.
 
Top Bottom