Ciemna strona mocy - uniwersum Star Wars

+

Ciemna strona mocy - uniwersum Star Wars

  • Luke Skywalker

    Votes: 22 11.9%
  • Yoda

    Votes: 64 34.6%
  • Palpatine

    Votes: 5 2.7%
  • Obi-Wan Kenobi

    Votes: 29 15.7%
  • Qui-Gon Jinn

    Votes: 5 2.7%
  • Darth Vader

    Votes: 37 20.0%
  • Hrabia Dooku

    Votes: 3 1.6%
  • Mace Windu

    Votes: 20 10.8%

  • Total voters
    185
Rzekomo została porzucona na Jakku w wieku 5 lat. Jakoś nie umiem sobie wyobrazić żeby Leia była zdolna do tego.

Zależy jak na to spojrzeć. Pozostawienie Rey na Jakku mogło być olbrzymim poświeceniem ze strony Hana i Lei, poświęceniem mającym zapewnić jej bezpieczeństwo.
 
Jakby kogoś ciekawiło jaki będzie główny motyw muzyczny TFA, to chyba mam wskazówkę ;)
Kiedy wyszedł trailer japoński, zwróciłem uwagę na muzykę zaczynającą się w 50 sekundzie, nie wiedziałem wtedy jednak, czy to była jakaś tam "muzyka z trailera", czy nowy utwór Williamsa z filmu. Po obejrzeniu 60-sekundowego spotu chyba można stwierdzić, ze to nowa muzyka Williamsa.
W spocie muzyka zaczynająca się w 26 sekundzie odpowiada melodycznie tej z japońskiego trailera. Nałożyłem obie ścieżki na siebie, wyszedł bardzo ciekawy mashup.
btw: co ciekawe, oba motywy zaczynają się w trailerach po tym samym ujęciu Kylo Rena, jakby ktoś chciał to jeszcze podkreslić, że to dwa fragmenty tego samego utworu.
 
Last edited:
A tymczasem coś nie styka z drugim numerem Star Wars Komiks. Na FB pojawił się taki wpis:
Z przykrością informujemy, że z przyczyn, na które nie mamy wpływu, jesteśmy zmuszeni przesunąć premierę drugiego numeru magazynu "Star Wars Komiks". Jeśli wszystko pójdzie po naszej myśli, pismo trafi do kiosków 8 grudnia. Niestety, nawet tej daty nie możemy dzisiaj jeszcze ostatecznie potwierdzić.
O powodach takiego stanu rzeczy nie możemy niestety opowiedzieć, ale zapewniamy, że leżą one poza naszym wydawnictwem.
Z tych samych przyczyn zmuszeni jesteśmy przełożyć premierę "Mrocznego Imperium", wydanego w ramach kolekcji "Legendy", na styczeń 2016 roku.
Wszystkich najmocniej przepraszamy.
Kto tam mąci? Ciemną stronę wyczuwam.
 
Już jakiś czas temu dostałem wiadomość z gildii, że przesuwają premierę. Mi tam rybka, byleby kolejne kanoniczne komiksy wciąż się pojawiały :p
 
Kolejny TV spot - tym razem kręci się wokół Finna:

[video=youtube;E7bh-H9ZfLQ]https://www.youtube.com/watch?v=E7bh-H9ZfLQ[/video]

---------- Zaktualizowano 10:21 ----------

@PATROL ciekaw jestem, czy termin 8 grudnia to już koniec obsuw, czy znowu jakaś będzie. ;) Ale i mnie nie przeszkadza czekanie, byleby się kolejne numery ukazywały.
 
O___O

 
Podano nazwy 3 nowych planet, które pojawią się w filmie: Takodana, D'Qar i Hosnian Prime. Na D'Qar ma się mieścić baza Oporu, na Takodanie ma dojść do sporej bitwy (śnieżna planeta z jeziorem?). O Hosnian Prime nie ma żadnej informacji (obstawiam, że na niej znajduje się dżungla i widoczna w trailerze budowla obwieszona flagami - czyżby nawiązanie do Rakata Prime z KoTOR? Może to tam ukrywa się Luke?).

http://www.empireonline.com/movies/news/exclusive-empire-reveals-new-star-wars-planets/

e: nowe planety zawsze spoko, ale miło byłoby zobaczyć jakąś planetę z EU jednak. Wiem, że to już nie kanon, ale w TCW jakoś nie było z tym problemu, podobnie jest w Rebels - gdzieniegdzie je przemycają, chociażby tylko w dialogach.
 
Last edited:
Takodana to planeta Maz Kanaty (ta z dżunglą). Takie centrum kulturalne galaktyki :p

---------- Zaktualizowano 20:04 ----------

Najlepszy jak dotąd Spot TV. Jest nowy dialog Snoke'a.

 
Top Bottom