Ciemna strona mocy - uniwersum Star Wars

+

Ciemna strona mocy - uniwersum Star Wars

  • Luke Skywalker

    Votes: 22 11.9%
  • Yoda

    Votes: 64 34.6%
  • Palpatine

    Votes: 5 2.7%
  • Obi-Wan Kenobi

    Votes: 29 15.7%
  • Qui-Gon Jinn

    Votes: 5 2.7%
  • Darth Vader

    Votes: 37 20.0%
  • Hrabia Dooku

    Votes: 3 1.6%
  • Mace Windu

    Votes: 20 10.8%

  • Total voters
    185
Już chyba zaczynają się sypać przecieki z SW Celebration Europe. Epizod VIII ma tytuł. Nikt tego jeszcze nie skomentował.


e: A jednak fake.
https://twitter.com/pablohidalgo/status/733003019676176384
 
Last edited:
Ciekawe, jaki będzie oficjalny tytuł. Lucasfilm ma prawdopodobnie w lipcu to zrobić. Chociaż ta fałszywka nie byłaby taka zła.
 
Ciekawa wiadomość: postać grana przez Forresta Whitakera to nikt inny jak Saw Gerrera z serialu TCW. Pierwszy raz postać pojawiająca się wcześniej w kanonie pozafilmowym trafia do filmu. To otwiera potencjalnie wiele drzwi w przyszłych produkcjach.


A poza tym
Darth Vader potwierdzony w Rogue One
 
Ben Mendelsohn wygląda cudownie. Tak mi zaimponował w trailerze, że zaczęłam dla niego oglądać Bloodline i nie żałuję :>
 
Oł jes!!!


---------- Zaktualizowano 19:00 ----------



:thumbsup:
 

Attachments

  • yessss.jpg
    yessss.jpg
    140.4 KB · Views: 24
Last edited:
Nigdy nie czytałem nic z Thrawnem więc nie mnie oceniać czy to fajna postać czy nie. Zawsze mnie jednak zastanawiało to jakim cudem kosmita (w sensie nie człowiek) zrobił karierę w mocno nazistowskim imperium. Było to jakoś wyjaśnione czy po prostu się pojawił i już?
 
@HuntMocy
Trylogia Thrawna jest prześwietna! Miałeś tak kiedyś, że książka wciągnęła cię na tyle, że pochłonąłeś ją za jednym podejściem? Ja tak miałem w przypadku tych książek. Z wielkim żalem i autentycznym bólem musiałem przerwać czytanie w połowie drugiej książki bo zastała mnie noc i nie dawałem rady czytać dalej. Następnego dnia pochłonąłem resztę. Coś takiego zdarzyło mi się tylko raz.
Postać Thrawna jest bardzo mocnym elementem tej serii, a jego przynależność i kariera w Imperium też są odpowiednio wyjaśnione. Dlatego bardzo mnie cieszy, że twórcy sięgają po tak legendarną postać. Mam tylko nadzieję, że zostanie zachowana kwintesencja tego kim jest.
 
Top Bottom