ciri erupcja mocy

+
ciri erupcja mocy

zapewne moje pytanie jest banalne dla doświadczonych graczy, ale po prostu szlag mnie trafia, bo nie ogarniam jak działa ta karta, Buduję talie Nilfgardu i jedną ze złotych kart jest Ciri. Wiem, że muszę mieć 2 egz. brązowej karty w talii startowej, co też mam. Zagrywam nią w rozgrywce i daje ona 1 pkt. Co muszę zrobić, żeby zadziałała? Czy muszę mieć może wszystkie brązowe karty wszystkich talii..?Czy w ręce karty też się liczą? Czego nie zrozumiałem? Za pomoc będę wdzięczny.
 
Musisz mieć 2 egzemplarze każdej brązowej karty w talii początkowej. Niezależnie czy to jednostka czy karta specjalna.
 
Last edited:
To zrozumiałem z opisu, dzięki. Mam więc każdą brązową kartę w talii Nilfgardu w dwóch egz. i mimo wszystko nie działa. Część tych kart naturalnie wrzucam do ręki...bo inaczej się nie da
 
marineiro;n10316562 said:
To zrozumiałem z opisu, dzięki. Mam więc każdą brązową kartę w talii Nilfgardu w dwóch egz. i mimo wszystko nie działa. Część tych kart naturalnie wrzucam do ręki...bo inaczej się nie da

Może masz jedną animowaną a drugą zwykłą i masz jakiś bug przez to. Jeśli masz wszystko do pary to powinno działać.
 
nie, mam wszystkie zwykłe. Zrobiłem screena decku, ale nie mogę wysłać w żadnym formacie, cały czas odrzuca :(
 
marineiro;n10319692 said:

Przecież w talii nie masz żadnych brązowych kart. Dodaj je i wyślij nowy screen.
PS. Zdajesz sobie sprawę, że w C:Novie nie chodzi o posiadanie po dwóch brązów w kolekcji tylko o posiadanie ich w talii prawda?
 
Last edited:
i tutaj właśnie leży mój problem. W kolekcji mam te karty, ale przecież nie mogę przerzucić wszystkich brązowych kart w 2 egz. do talii początkowej, bo tam mieści się tylko 30....?
 
marineiro
Nie musisz mieć w talii WSZYSTKICH brązów, które posiadasz. W Ciri: Erupcja Mocy chodzi o coś innego, o zmianę mechaniki tworzenia talii.

Twórz talię tak jak zazwyczaj, dobieraj brązy, które Ci pasują, ale pamiętaj, że każdą brązową kartę, którą wybierzesz, musisz wrzucić do talii w dokładnie 2 egzemplarzach.

Rzuć okiem na przykładową talię.
 
Top Bottom