Ciri, Geralt i reszta ekipy

+
Dzięki Cossy. Z Ciri dużo kombinowałem, jak już pisałem wcześniej i ta ostateczna wersja jest dla mnie najbardziej naturalna :) Wiadomo, że u każdego to wygląda inaczej;) W ramach eksperymentowania z trochę innym stylem wrzucam coś nowego. Nic odkrywczego ani jakoś szczególnie ciekawego, ale sam proces tworzenia był bardzo przyjemny.

 
O, zdecydowanie przyjemniejsze dla mojego oka od poprzednich prób. Koń ma coś z oczami i moim zdaniem obie jego nogi potraktowane ukośną kreską źle wyglądają na tle reszty.
 
Całkiem inna krecha. Poprzednie są "suche". Nie mogę się wyzbyć tego przekonania w głowie, że wszystko musi być wyszlifowane na amen. Po prostu mam wrażenie, że nie może być niedokończone. I siędzę potem dziubiąc do granic możliwości. A na końcu, jak już pisałem, całe życie ulatuje, bo staje się to jakieś takie sztywne i martwe. Poprzedni ratuje światło, z którego jestem zadowolony. Ja to wszystko wiem, tylko muszę przestawić sobie tam w głowie jakieś zębatki :p Tu było ciekawie, bo trzeba było zbudować głębię tylko z dwóch kolorów i kresek. Na pewno będzie więcej w takim stylu, tylko właśnie muszę się oswoić z kreską. Gdzie postawić, gdzie nie, pod jakim kątem, jak gęsto i tak dalej :)
 
Wielkie dzięki. Cieszy, gdy się przy okazji uda mniej więcej trafić w czyjeś wyobrażenie :) a to jak wiemy każdy ma inne, więc i interpretacji multum.
 
Wielkie dzięki. Cieszy, gdy się przy okazji uda mniej więcej trafić w czyjeś wyobrażenie :) a to jak wiemy każdy ma inne, więc i interpretacji multum.
Nie wiem, czy wiesz, ale ... Regis robi furorę na interze ;)
Dla mnie jest on idealny. Powtórzę się, ale dokładnie w ten sposób go sobie wyobrażałam. Dobra robota! ;)
 
Nie wiem, czy wiesz, ale ... Regis robi furorę na interze ;)
Dla mnie jest on idealny. Powtórzę się, ale dokładnie w ten sposób go sobie wyobrażałam. Dobra robota! ;)


Bardzo mnie to cieszy :) Zaglądam tam czasem, ale z racji braku czasu nie angażuję się w tematy. Zbyt szybki napływ postów, żebym mógł dokładnie śledzić dyskusję i jakoś w miarę rzetelnie się wypowiadać. Już na naszym rodzimym forum jestem do tyłu a co dopiero tam :p W każdym razie dzięki wielkie. Fajnie, że się podoba :)


Ciri mi nie pasuje. Ale Yen bardzo fajna. Tylko za szeroka twarz imo ;)
 
No to dalej. Tym razem Regis. Nie było go wśród czarno-białych. Znaczy był, ale był be. Długo kombinowałem i nie do końca byłem zadowolony, ale chyba wreszcie wyszło coś co mi w miarę odpowiada :) Ciężki orzech z tym cyrulikiem.
Regis wyszedł znakomicie. Zwłaszcza ten uśmieszek.:hatsoff:
 
Dziś Yen. Znowu musiałem wprowadzać poprawki. Jak zwykle :p Usta były za duże, twarz za szeroka, włosów za dużo i wiele innych, które dopiero z perspektywy czasu zauważałem. No i doszło odświeżenie książek, bo tamte portrety były trochę rysowane w ciemno. Enyłej, niżej wrzucam nową wersję :)

 
Top Bottom