Ciri, Geralt i reszta ekipy

+
Genialny Eredin, w mojej opinii Krogulec pełną gębą. Nie byłem świadomy, do tej pory, że to Ty się kryjesz pod popołudniem i wrzuciłem w tejże nieświadomości Twój art. na linkownię do dewianta. Mam nadzieję, że mi wybaczysz.
 
Last edited:
Genialny Eredin, w mojej opinii Krogulec pełną gębą. Nie byłem świadomy, do tej pory, że to Ty się kryjesz pod popołudniem i wrzuciłem w tejże nieświadomości Twój art. na linkownię do dewianta. Mam nadzieję, że mi wybaczysz.

Dzięki @mcbobek. Cieszę się, że się podoba :) ha, zasypało mnie powiadomieniami przez Ciebie z rana, aż myślałem że to jakiś błąd forum :p Luzik, nie ma problemu. Od tego jest tamten temat w końcu ;)
 
Dawno nic nie było, więc coś nowego ode mnie :)

 
Mój ulubiony moment z "Krwi elfów". Bardzo fajna interpretacja i do tego całkiem podobna do moich wyobrażeń.
 
@nejm i znowu napiszę tak: dokładnie tak to sobie wyobrażałem. Jak ty to robisz? :)

---------- Zaktualizowano 16:53 ----------

Mały wiedźminek Ciri mógłby mieć kapkę ciemniejsze włosy, ale to szczególik.
 

Attachments

  • rats___giselher_by_justanor-d8gft8j.jpg
    rats___giselher_by_justanor-d8gft8j.jpg
    112.6 KB · Views: 87
  • rats___kayleigh_by_justanor-d8gftk7.jpg
    rats___kayleigh_by_justanor-d8gftk7.jpg
    161.7 KB · Views: 161
  • rats___falka_by_justanor-d8hq7pq.jpg
    rats___falka_by_justanor-d8hq7pq.jpg
    194.9 KB · Views: 95
  • rats___asse_by_justanor-d8hq7bg.jpg
    rats___asse_by_justanor-d8hq7bg.jpg
    115.6 KB · Views: 192
  • rats___reef_by_justanor-d8hq6w2.jpg
    rats___reef_by_justanor-d8hq6w2.jpg
    261.6 KB · Views: 124
@domidawi Jedna z bardziej pamiętnych scen dla mnie :) Dzięki!
@patrol Dziękuję. Włosy są celowo nieco rozjaśnione, aby dobrze wyróżniały się z tła, które już jest szare. Może faktycznie nieco przesadziłem, ale białe to one nie są :D Może to jak z tą sukienką? ;)
@robert70r Dobrze trafiam :D Tylko nie w totka. Ale dobre i to :) Dzięki!
@Szczypiorekkk Jak już wspomniał kolega @szincza, wszystkie te arty już się pojawiły w innym temacie. Autorka jest bardzo popularna ze swojej wiedźmińskiej twórczości, więc jeśli jej obrazek nie ma więcej jak 10 minut, można spokojnie założyć, że ktoś go gdzieś tu już wrzucił ;)
 
Z racji tego, że niedługo stuknie mi 2 rocznica na forum a pierwszym postem była Ciri, to wrzucam ją po raz kolejny, ale w nowej odsłonie. Lubię co jakiś czas odświeżać starsze rysunki, żeby zobaczyć czy coś się poprawiło, ale że ostatnimi czasy taki boom na Ciri, to postanowiłem się przenieść do Szczurzych czasów, bo mało Falki w internetach :) Plus, niedługo premiera, więc ja się od forum na jakiś czas odsunę, żeby się od spoilerow z daleka trzymać, tak więc to jest pewnie ostatni apdejt. Taki trochę Uroboros wyszedł :pAle za dużo gadania, tak więc niżej Ciri jako Falka:

 
Top Bottom