Na 17 stycznia 2026 w Gdańsku planowana jest impreza LARP w motywach Cyberpunk 2077.
Więcej o wydarzeniu:
Co tu dużo mówić, brzmi naprawdę nieźle!
10 godzin przenienia się do świata Cyberpunka w futurystycznie udekorowanych przestrzeniach klubu Bunkier z pewnością na długo zapadnie w pamięć uczestnikom.
Trzymam kciuki za projekt.
Więcej o wydarzeniu:
Co tu dużo mówić, brzmi naprawdę nieźle!
10 godzin przenienia się do świata Cyberpunka w futurystycznie udekorowanych przestrzeniach klubu Bunkier z pewnością na długo zapadnie w pamięć uczestnikom.
Trzymam kciuki za projekt.
Last edited:


