Ciuchy, ciuszki i stroje czyli ubierz się w Wiedźminie

+

Ciuchy, ciuszki i stroje czyli ubierz się w Wiedźminie

  • "Podstawowy" strój Yen

    Votes: 40 28.2%
  • Yen w stroju z DLC

    Votes: 55 38.7%
  • "Podstawowy" strój Triss

    Votes: 22 15.5%
  • Triss z DLC

    Votes: 11 7.7%
  • Ani Yen ani Triss tylko Keira!

    Votes: 7 4.9%
  • Wszystkie stroje są na podobnym poziomie

    Votes: 7 4.9%

  • Total voters
    142
Przeglądam właśnie ankietę. 121 głosów i chyba wiele więcej już raczej nie będzie. Wielkie dzięki za głosy. Taka mała uwaga. Nie wiem jak wy, ale ja momentami odniosłem wrażenie że ludzie bardziej głosowali na postać, niż na strój postaci :) (widać to po postach).
Oczywiście rozumiem dylemat, pt: która z czarodziejek jest najbardziej seksowna wg ciebie. Ale to nie ten wątek.

Generalnie 8:3 dla Yen, tzn 80 osób zagłosowało na stroje Yen w stosunku do 30 osób głosujących na Triss. Prawie 3 krotne przebicie. Stroje Triss są słabiutkie.
Co do Keiry... Dodałem ją do ankiety dla żartu. Ale ku memu bezbrzeżnemu zdumieniu jej ludowy strój z dekoltem bez granic zebrał kilka głosów, to w takim układzie mogłem dodać jeszcze filippę i fringillę... zagłosowałby ktoś?

Acha, i rzecz jasna Tris jest najseksowniejszą czarodziejką :D
 
Ale ku memu bezbrzeżnemu zdumieniu jej ludowy strój z dekoltem bez granic zebrał kilka głosów, to w takim układzie mogłem dodać jeszcze filippę i fringillę... zagłosowałby ktoś?
Raczej nie. O ile model Fringilli jest całkiem udany to jej kiecka jest dość standardowa. Chyba nawet zdjęta z jakiejś czarodziejki z W2. Podobnie z Filippą z tym, że jej coś z twarzą brzydkiego zrobili. W poprzedniej części wyglądała lepiej.
Nie zgodziłbym się jednak, że domyślny strój Triss jest słabiutki. Wg mnie wygląda bardzo dobrze i pasuje do jej nowego trybu życia. Takie "polowe", praktyczne ubranko. Dziwi mnie natomiast liczba głosów oddana na strój Yen z DLC. Wygląda niespecjalnie i bardziej pasuje mi do jakiejś żeńskiej wersji Avallac'ha.
 
Last edited:
Ja uwielbiam standardowy strój Triss, jest idealny. Na drugim miejscu plasuje się klasyczny strój Yen, ale właściwie wyłączywszy nieszczęsny strój Triss z DLC wszystkie stroje czarodziejek są na podobnym poziomie. Szkoda tylko, że dla Fringilli nie przyszykowano czegoś specjalnego.
 
Ja uwielbiam standardowy strój Triss, jest idealny. Na drugim miejscu plasuje się klasyczny strój Yen, ale właściwie wyłączywszy nieszczęsny strój Triss z DLC wszystkie stroje czarodziejek są na podobnym poziomie. Szkoda tylko, że dla Fringilli nie przyszykowano czegoś specjalnego.

A nie zastanawia cie, jak Triss to zaklada? Bo to jest cos, co mi caly umysl zajmuje, jak widze ja w stroju nr1. Kiedy widze stroj DLC, to wiem, jak zaklada, ale nie wiem, jak sie trzyma, co jest niczym nowym w grach video. Yen mi pasuje, tak wlasnie jakos ja widzialam od samego poczatku. Ten stroj DLCowski jest troche poprzeginany i bardziej na jednorozca sie nadaje, niz na przygody w ratowaniu swiata, ale tez jakos uchodzi (moja druga polowa strasznie sobie chwali Yennowski DLC, bo patrzy jak gram i zawsze wielka jest radosc, jak wlasnie Yen sie na ekranie pojawia).
Najbardziej boli mnie serce, jezeli chodzi o Filippe i nic na to nie poradze. Wyglada jak opozniona w rozwoju adeptka Aretuzy, ktora od 20 lat z okladem nie jest w stanie zdac ostatnich egzaminow...
 
Wiedźmin 3 - peleryny i płaszcze

Witam, szczerze mówiąc mocno się zawiodłem, gdy w W3 ostatecznie nie znalazłem z ubiorze nic typu płaszcz na zbroję, czy chociaż peleryna z kapturem. Chciałbym też zapytać, co sądzicie na ten temat i czy też czekaliście na to i nadal czekacie na mody dodające coś w tym stylu ;)

A może już jest taki mod, tyle że go nie znalazłem :)
 
"Znak czasów" - wiedźmin w płytówce naprawdę wygląda głupio jednak skórzana kurtka nie dla wszystkich wyglądałaby przekonująco w roli zbroi (a z racji ogólnie przyjętych zasad gatunku gry postać musi nosić coś bliskiego do zbroi- szkoda, że doszli aż do ciężkiej zbroi, która w rzeczywistości uniemożliwiałaby wiedźmińskie ruchy).
 
Ostatnio się zawiodłem, gdyż w moim żurku nie było ani grama pomidorowej.
Nie tego się spodziewałem po żurku.

:what:

Nie rozumiem zupełnie o co Ci chodzi, nie mów tylko, że nie oglądałeś trailera "Killing monsters" i nie widziałeś tego klimatycznego płaszcza, który z resztą przewija się w większości komiksowych scenek w samej grze. Także nie jest to jakieś moje marzenie nie z tego świata. Taki płaszcz moim zdaniem fajnie jakby można było założyć na zbroję, trochę pracy z tym jest, aczkolwiek na zagranicznych forach widziałem o tym masę dyskusji i jeszcze więcej graczy, którzy spodziewali się dodania tego do gry.
 
Byłbym za ciężką zbroją gdyby szybkie ciosy w niej były takiej prędkości jak teraz silne, a silne jakby były z 75% aktualnej prędkości. Nawet na nie-tonięcie w wodzie bym przymknął oko. Genialnie ciężar zbroi wpływa na prędkość postaci w Dark Souls, tutaj... lipa.
 
Top Bottom