Clancysa galeria, czyli baardzo amatorska twórczość ;)

+
1. Nie jest złe, ale IMO te ognie tak średnio wyszły, za to...2. ...już mi się bardziej podoba i IMO nie jest kiczowata, a...3. ...też jest ładna, jednak nic nadzwyczajnego. Gdybyś te elfy zrobił sam - to by było fajne.
 
Ogień kiepski. Wilk w tle jest hmm... no cóż. To przytłumienie nie przemawia do mnie. Zamiast zmniejszać kontrast powinieneś dać przeźroczysty layer i pojechać gradientem na overlay i popróbować ręcznie z wykresem światła. Ogień też powinieneś wkleić a nie rysować ;D Zasadniczo te oczy wilka powinny być bardziej widoczne i kontrastowe w porównaniu do reszty medalionu.Drugi nie jest zły. Chociaż widać niezbyt stranne wycięcie "znaku wodnego" z medalionu. I nadal jest to przytłumiony widok.Dwie ostatnie są najfajniejsze. Sympatyczny stonowany kremowy kolor. Natomiast nie pasuje mi kompozycja w takim minimalistycznym wydaniu. Zmniejszyć elfy. Dać po prawej. Z tego co wiem 90% ludzi ma katalogi na pulpicie po lewej stronie ;D a szkoda aby nie było ich widać(elfów znaczy się). I zmienić czcionkę. Bez jakichś zbędnych stylizowanych ozdobników. I zwłaszcza podkreśleń.
 
Maxz, dzięki ;).Marqson, również dzięki (szczególnie za porady). Dzisiaj już nie, ale jutro zmienię te elfy, bo chyba jednak masz racje :p.
 
Całkiem miłe. Przydało by się ciut większe postaci. Ale tylko troszkę. I aby nie były tak blisko krawędzi. To samo z napisem. Na środku można by było walnąć znak wodny z wiedźmińskim wilkiem. Bardzo delikatny. Kilka tonów ciemniejszy niż podłoże.
 
Ja dodam od siebie, że trochę IMO puste te tapety - ja wiem, kolory i kompozycja bardzo przyjemne, ale ja (jako dążący do doskonałości :D) jeszcze bym coś dodał. Mimo wszystko, bardzo fajne prace.PS. Mój pierwszy post, witam, hej, heloł i привет. ;)
 
Do jakiejś tapety w Geraltem, idealnie pasowałby cytat Nietzsche'go. Bardzo go lubię. Poza tym, ładnie określa powinność wiedźminów."Ten, który walczy z potworami winien uważać by samemu nie stać się jednym z nich... Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy w ciebie"A jeżeli miałbyś ochotę wrzucić tekst do tapety z elfami, porzuciłbym pomysł cytatów z sagi. To się zaczyna przejadać. Mam jednak coś, co dość dobrze określa charakter Wiewiórek i nieludzi, ogólnie:"Nasze dzieci nie lubią bajek bawią się w zabijaniena jawie i we śnie marzą o zupie chlebie i kościzupełnie jak psy i koty"to Zbigniew Herbert napisał.Można by też rzucić coś z Kaczmarskiego, np.: "Przysięga"Minimalnie przerobiony tekst, żeby pasował"Nikt nas nie uprosi nikt nam nie rozkażeAbyśmy w grunt( w oryginalne był "gips" ) mokry powciskali twarze(...)I ślubując wierność ust i oczu skrzepomBędziemy walczyli milcząc na ślepoI choć pójdzie wielka na ślepców obławaNie obejmie prawo pozbawionych prawa"osobiście, bardzo, bardzo prosiłbym o spasowanie z tymi cytatami z Sagi. To może wyjść pracy tylko na korzyść ;).
 
Prace bardzo fajne, pozwól że parę sobie ściągnę.Czekam na dalsze postępy i prace. Gratuluję. PS. Jedna z najlepszych galerii jakie widziałem.
 
Postaw na jakość, a nie ilość. Niektóre prace są super, inne są spieprzone. Ale te lepsze prace są naprawdę świetne, brawo!
 
Top Bottom