CO bardziej oplaca się wybrać: Zakon Elfy czy Neutralność ?

+
Arwil co ty chcesz odemnie?? Kto cię pyta o zdanie w sprawie mojego powrotu do szkoły. Widać, że to ty masz wrucić bo cie w domu nie nauczyli kultury :mad:A wracając do tematu. Ja wiem czy taka dobra? Moze dla znaków ale ja wole do walki itp. ::)

MatiWiedmin said:
Arwil co ty chcesz odemnie?? Kto cię pyta o zdanie w sprawie mojego powrotu do szkoły. Widać, że to ty masz wrucić bo cie w domu nie nauczyli kultury :mad:A wracając do tematu. Ja wiem czy taka dobra? Moze dla znaków ale ja wole do walki itp. ::)
Wiesz co? Chyba jednak ty. Piszesz z błędami, tak, że aż zęby bolą i wyzywasz ludzi którzy Ci to wytykają. Zainstaluj sobie Mozillę Firefox, wtedy podkreśli Tobie błędy, więc będziesz mógł się nauczyć podstawowych zasad ortografii.Co do tego czy się da zmienić stronę po wyborze: nie da się, chyba, że wczytasz poprzedniego save'a przed wyborem w wiosce, a zbroja wiewiórcza jest dobra jeśli używasz znaków. Jak nie, to jest najgorsza i tyle.

Kernon said:
Wiedźmini to wiedźmini,są 4 wybory wiedźmini,scoia'tael,zakon i neutralność
Są TRZY wybory: zakon, wiewiórki i neutralność czyli nomen omen wiedźmini. Wiedźmini woleli zachować neutralność i nie mieszać się w żadne gierki czy to polityczne czy nie. W takim razie czym się różni opcja wiedźmin a neutralność? Neutralność to olać wszystko i iść swoją drogą, a po Wiedźmińsku to wybić wszystkich? :dead:

Mam pytanie - jeżeli wybiorę neutralność to jak mam sobie "wychodować" chędożony odgromnik ?? Bo ani Kowal Zakonu ani Krasnolud do mnie nie pogada

Odgromnik robi się w II akcie, a wybór wiewiórki/zakon/neutralność w III i IV. U kowala jest chyba taniej powinien zrobić bez problemu

Riv001 said:
Odgromnik robi się w II akcie, a wybór wiewiórki/zakon/neutralność w III i IV. U kowala jest chyba taniej powinien zrobić bez problemu
I tak i nie - bo jest zadanie na bagnach - pomagasz Zygfrydowi wybić Wiewiórki, albo pomagasz Scoil'atel pobic Zakon. Pewnie po tym możesz jeszcze zachować neutralność, ale jeżeli nie pomożesz ani jedym ani drugim u nikogo nie możesz wykuć odgromnika

Angmir said:
Angmir said:
I tak i nie - bo jest zadanie na bagnach - pomagasz Zygfrydowi wybić Wiewiórki, albo pomagasz Scoil'atel pobic Zakon. Pewnie po tym możesz jeszcze zachować neutralność, ale jeżeli nie pomożesz ani jedym ani drugim u nikogo nie możesz wykuć odgromnika
jeżeli masz patch 1.5 to możesz u krasnoluda kowala bo powie ze jesteś przyjacielem Zoltana :) albo jak pomogłeś Zygfrydowi z Kuroliszkiem to u obu możesz odgromnik zrobić ;) ewentualnie jak pomogłeś na bagnach zakonowi to u krasnoluda nic nie zrobisz.

Trafix said:
Trafix said:
Trafix said:
jeżeli masz patch 1.5 to możesz u krasnoluda kowala bo powie ze jesteś przyjacielem Zoltana :) albo jak pomogłeś Zygfrydowi z Kuroliszkiem to u obu możesz odgromnik zrobić ;) ewentualnie jak pomogłeś na bagnach zakonowi to u krasnoluda nic nie zrobisz.

To jest zadanie poboczne i wątpie, żeby uniemożliwiało zrobienie głównego wątku, chyba, że to bug. I w tym zadaniu nie da się zachować neutralności, bo możesz je zacząć tylko u Zygfryda lub Yaevina.

GeraltZegar said:
Ja wybiorę zakon (Na jakiś czas odebrano mi kompa, więc nie moge dalej przechodzić gry :p) Według mnie Zakon jest mniejszym złem, po prostu jest prowadzony przez złego człowieka i tyle ;P
Mniejszym złem? Nieludzie byli na Kontynencie wcześniej niż ludzie, to tak jakbyś miał wybrać podczas okupacji Polski czy pomógłbyś Niemcom czy Polakom i powiedział, że pomożesz Niemcom bo oni to mniejsze zło.

radek3012 said:
radek3012 said:
Ja wybiorę zakon (Na jakiś czas odebrano mi kompa, więc nie moge dalej przechodzić gry :p) Według mnie Zakon jest mniejszym złem, po prostu jest prowadzony przez złego człowieka i tyle ;P
Mniejszym złem? Nieludzie byli na Kontynencie wcześniej niż ludzie, to tak jakbyś miał wybrać podczas okupacji Polski czy pomógłbyś Niemcom czy Polakom i powiedział, że pomożesz Niemcom bo oni to mniejsze zło.
Ojej, bardzo niedobry przykład, proszę Pana. Razi wręcz moje poczucie dobrego smaku. Te dwie 'sprawy' dzieli szereg przeróżnych i bardzo wyraźnych różnic. Bez takich, proszę.

Jeżeli grasz pierwszy raz wybierz neutralność. Wówczas możesz ocenić 'z boku' poczynania Elfów i Zakonu. Ja osobiście zakon wybrałem tylko raz, Elfy 3, a neutralność jeno 2

Tak... Ma to bardzo poważne konsekwencję... Ale wybierz jak wolisz :)... Osobiście dla mnie Elfy rządzą :)...

[quote author=Andrzej Sapkowski]- Ciri miała rację - szepnął wiedźmin. - Neutralność... Neutralność zwykle bywa podła.[/QUOTE]

Ja jak gram... Chociaż Wiedźmin +18 A ja mam 12...No już 13 można powiedzieć... To Wybieram Tak:Easy = NeutralnośćNormal = ZakonHard = Wiewiórki (Obecnie gram)Więc możesz sobie wybierać...Ale najbardziej Polecam Zakon...Ponieważ Wiewiórki w walce z "Nie pamiętam Jak on miał ale taki duży Wyglądał z Twarzy jak ziemniak... miał dużo macek" Bo Yaevinn Pomagając Ci Nie ma Tak Dobrej broni jak Zakon... Więc Polecam Neutrala albo Zakon :)

Grałem kilka razy i zawsze szedłem na stronę neutralną,nie wiem czemu,nie pasuje mi zakon bo chcą za bardzo rządzić,a elfy hmm... ich sprawa jest z góry skazana na niepowodzenie a na neutralu z boku patrzyłem i źle nie było.

Top Bottom