Co będzie dalej ?

+
Status
Not open for further replies.
Co będzie dalej ?

Witam wszystkich jako 1 temat napisany przeze mnie wybrałem taki nad którym na pewno każdy się zastanawia...Co będzie dalej ?
W Wiedźminie 2 dowiedzieliśmy się że Yennefer przebywa w Nifgardzie oraz że armia Nifgardu przekroczyła Jaruge i wojna jest nieunikniona.Koniec gry jak każdy się spodziewał zaczyna się po zabiciu jaśnie pana Letho ścigany przez Geralta w końcu uległ Białemu wilkowi (zależy od wyboru gracza)No i co ? no i nic gra się kończy a my zadajemy sobie pytanie co wydarzy się w następnej części.Nikt na razie nie wie i przez następne miesiące się nie dowie ale to co dowiedzieliśmy się w W2 jest tak jakby odpowiedzią...ZAPEWNE RUSZYMY RATOWAĆ YENNEFER...oraz na dodatek pewnie pomożemy wojską północy ratować królestwa lecz to nie jest pewne ponieważ CD-Projekt jak na razie w tej sprawie milczy.
 
W rzeczy samej - zapraszam do tematu podanego przez Zieloną. Link w jej poście nie działa (przynajmniej mnie), więc podaję go w pełnej formie.
A ten temat zamykam.

ZAPRASZAM TUTAJ:
http://pl.thewitcher.com/forum/index.php?/topic/22208-spoilery-biedronka-i-co-dalej
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom