Co dalej z REDKitem ?

+
Co dalej z REDKitem ?

Witam ,Po premierze Wiedźmina 3 minęły już ponad 2 lata a społeczność modderska dostała tylko mod kita na którym nie można zrobić poważniejszych operacji , aż szkoda nie wykorzystać TAKIEGO potencjału jakim jest W3 .
Dużo gier które dostały możliwość zaawansowanej edycji po wielu latach nadal jest wspieranych ( gothic ,skyrim ) więc wiedźmin na pewno zyskałby dłuższą młodość co za tym idzie większą sprzedaż.
Redkit do wiedźmina 3 na 100% zyskałby większą popularność w porównaniu do wiedźmina 2 (ostatnia część trylogii ,otwarty świat ,lepsza grafika ,duży hype)
Podsumowując
bardzo proszę w imieniu moim i modderów o wydanie takowych narzędzi i jednoczesne zapełnienie luki na stronie CD PROJECT RED w kategorii REDKIT.
 
Last edited:
W3 na pewno zyskałby na RedKicie, to fakt. W takim razie, dlaczego go nie dostaliśmy? Z naszej perspektywy jest to strzał w stopę, ale my nie siedzimy u nich za biurkami itd. Najwyraźniej na prawdę coś musi stać na przeszkodzie, skoro nie zostało wypuszczone narzędzie, które zwiększa żywotność gry o ładne kilkadziesiąt lat, bo wątpię w to, by redzi świadomie pogrzebali swoją grę, bo mogą. I tutaj właściwie dyskusja się raczej kończy - nie znamy ich pktu widzenia i jakiekolwiek pytania, dlaczego jest tak a nie inaczej, to czyste gdybanie.
 
Nie opłaca się robić narzędzi dla graczy, skoro można pracować nad nową produkcją.
 

Tares

Forum veteran
Kiedy Redzi ogłosili, że nie wydadzą edytora (jakiś czas po premierze gry taka informacja się pojawiła) na forum wywiązała się dosyć burzliwa dyskusja na ten temat, z której kompletnie nic nie wyniknęło ;) Sam BARDZO ubolewam nad tym faktem, gdyż uważam, że społeczność byłaby w stanie stworzyć całą masę nowej zawartości. Najwidoczniej nie kalkuluje im się to z punktu widzenia finansowego, ale o takich rzeczach raczej nie usłyszysz ze względu na PR ;)
 
Last edited:
http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/35841/ <~ mamy przebudowaną okolicę i zadania razem z pełnym udźwiękowieniem. Nawet takie mody u nas nigdy nie powstaną, zostały nam tylko podmiany modeli, gryzące się skrypty i limity modów. A tak się chwalili, że będą lepsi od Skyrima, ale w tej kwestii dali ciała. W3 ma umrzeć śmiercią naturalną przed ukazaniem się CP, a w międzyczasie zarobić ile się da.
 
Myślę, że na 10-lecie to dopiero byłby prezent...no ale dostaliśmy filmik i limitowane edycje trzech części co też oczywiście cieszy jednak takie narzędzie myślę sprawiłoby najwięcej radości...no cóż może kiedyś jednak Redzi zrobią niespodziankę i wypuszczą RedKita :p Zainteresowanie wieśkiem na pewno by diametralnie wzrosło.
 
Z tego filmu z PAX wynika, że REDengine jest mocno skomplikowany, więc zrobienie w miarę prostych w obsłudze narzędzi dla modderów zabrałoby pewnie bardzo dużo czasu. Podejrzewam, że po przeliczeniu wszystkich kosztów, firma uznała, że zabrałoby to za dużo czasu i zaangażowało zbyt duży zespół. Ale to moje spekulacje.
 
CD Projekt RED jest wciąż stosunkowo małym studiem i pewnie brakuje im zasobów pieniężno-ludzkich żeby zająć się poważniejszym wsparciem dla graczy... wydają grę i muszą od razu brać się za nowy projekt, nie stać ich na dłubanie w nieskończoność przy starszych grach. A szkoda bo w3 ma piękny duży świat ale jednak nie wykorzystali wg. mnie całego jego potencjału. Może kiedyś...
 
Zamiast modować Wiedźmina 3, należałoby zmodować RedKit z Wiedźmina 2, aby śmigał z "trójką". Niestety, moje umiejętności kończą się na instalacji modów lub edycji plików konfiguracyjnych według podanego przepisu.
:sad2:
 
Czy Cyberpunk nie jest robiony na tym samym silniku, ewentualnie nieco ulepszonej jego wersji? Może jest jakaś szansa, że po wypuszczeniu Cyberpunka, wypuszczą narzędzie co będzie wspierało oba tytuły? :D
 
Top Bottom