Co gdzie kupic ?

+
Co gdzie kupic ?

Mam pewien problem, jestem na etapie zadania "Gdzie jest Triss". Wczesniej przypadkowo sprzedawalem buty :p i biegam teraz na bosaka!

Obszedlem wszyskich kupcow, nikt nie ma butow!

A tak wogole w W1 mozna bylo latwo kupic wszedzie alkohol bo potrzebny byl do eliksirow a teraz nigdzie nie mozna kupic wodeczki, czy gdzies mozna ?
 
hehehe...wiesz, bieganie na bosaka sluzy stopom, oddychaja i w ogole..:)
sprobuj kupic schemat i je potem "wykraftowac"

a alkoholu w W2 nie kupujemy. Nie jest potrzebny do tworzenia eliksirow.

Przynajmniej mnie nie byl.
 
Problem w tym ze nie moge znalezc ani butow ani schematu :p

Troche obciach biegac na bosaka :D

Do eliksirow nie uzywa sie alkoholu, tworcy gry mocno tutaj dali ciala zmieniajac to, w 1 byle lepiej, bardziej klimatycznie no i mozna bylo sie uwalic ;p

Nie wiem co im strzelilo do glowu aby likwidowac alkohol, to bardziej realistyczne, akie mikstury sie zawsze pedzilo na alkoholu.. a zeby w karczmie nie mozna bylo kupic gorzolki, why?

Jak Polacy rodakom mogli to zrobic :/
 
Jesteś w drugim akcie ścieżka Iorwetha ? Można znaleźć buty obok ciała na dnie kamieniołomu, obok ciała w spalonej wiosce albo w obozie nilfgardu po drugiej stronie mgły. Te lokacje są pewne, natomiast możliwe, że jakieś buty pojawią się jeszcze gdzieś losowo, w jakiejś skrzyni lub przy jakimś ciele.
 
Zanim się obejrzysz powinieneś już znaleźć jakieś adaśki , najbliższe mi znane są gdzieś na początku w 3 akcje gdy wypadają z ciała nilfgaardczyka
A co do usunięcia alkoholu tak samo jak fisstechu to jeden z najdebilniej szych posłów jaki można było zrobić tej grze mi osobiście popsuło to trochę klimat gry. Pamiętam jak Tomasz Gop mówił że w wiedźminie 2 będzie można się spokojnie urżnąć , a tu co
Mam nadzieje że w wiedźminie 3 nie będzie problemu z kupieniem fisstechu i alkoholu(oraz robieniu eliksirów na jego bazie)
 
Acki989 said:
Pamiętam jak Tomasz Gop mówił że w wiedźminie 2 będzie można się spokojnie urżnąć , a tu co
Mnie też to boli ! niby nic a to duży błąd !
 
Wsumie zagram sobie chyba od nowa i bede teraz uwazal aby nie sprzedac jedynej pary kaloszy :D


Pamiętam jak Tomasz Gop mówił że w wiedźminie 2 będzie można się spokojnie urżnąć , a tu co
Mam nadzieje że w wiedźminie 3 nie będzie problemu z kupieniem fisstechu i alkoholu(oraz robieniu eliksirów na jego bazie)

Niby szczegol ale takie pierdoly bardzo draznia, co za bezsens, mozna isc pochedozyc do zamtuza a nie mozna kupic gorzalki ?

Przez takie akcje oslabili troche klimat, niby jest ta misja "na kacu' gdzie jest pijanstwo ale duzo bardziej podobal mi sie motyw w W1 jak byla imprezka u Shani ze starymi znajomymi i samemu trzeba bylo przynesc zacne trunki.

Wogole mam wrazenie ze W1 byl bardziej dla fanow Sapkowskiego a z W2 polecieli na komercjalizacje i kase za granica i przez to takie chore rozwiazania :/

Polska to kraj alkoholikow, zeby w polskiej grze nie mozna bylo sie urznac ? Przeciez nawet obcokrajowcy beda zdziwieni :D
 
Acki989 said:
Pamiętam jak Tomasz Gop mówił że w wiedźminie 2 będzie można się spokojnie urżnąć , a tu co
"Ta, obiecać mogę. Nie takie rzeczy obiecywałem."

A w kwestii braku alkoholu jako składnika eliksirów (i pozostałych baz też) to błąd raczej spory, bo teraz bez problemów można sobie zrobić np. 50 eliksirów czy bomb "taśmowo" bez żadnego wkładu wlanego.
 
Sevvv
takie mikstury sie zawsze pedzilo na alkoholu.
brzmi to tak jakby nasze babcie faktycznie tworzyły takie lekarstwa tyle, że czasy się zmieniły i wszedł panadol :D

uwaga suchar: polacy polakom to zafundowali, dzisiaj człowiek człowiekowi wilkiem, a zombie zombie zombie...
 
Top Bottom